Skocz do zawartości
Kaeres

Jedni umieraja inni sie rodza

Rekomendowane odpowiedzi

Warto zaznaczyć iż dziś odbył się pogrzeb wybitnego Polaka; profesora Zbigniewa Religi. Osoby do której mam wielki szacunek za jego poglądy i za to co robił dla polskiej kardiochirurgii, polskiej medycyny.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, to prawda.

Celem tego wątku jednak nie było podawanie takich wiadomości.

Oczywiście tytuł może być mylący ale powstał wtedy gdy akurat w 2004 i na początku 2005 jakoś dużo było zgonów znanych postaci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwalę się ponownie :) Wczoraj dokładnie o godzinie 20 zostałem ojcem :) Urodziła się 3,4 kilogramowa dziewczynka - Zuzia :) Poród trwał, bagatela, 18 godzin. Poniżej zdjęcia szkraba :)

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Edytowane przez BLANTMEN
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem byłem. Ale nie było to takie różowe jak się spodziewałem. Między innymi z powodu położnej, która mnie co chwila wypraszała z pokoju. O ile się nie mylę - poród rodzinny = rodzice razem a nie osobno. Dopiero jak przyszła druga zmiana to mogłem przy niej być cały czas. Wyszedłem tylko raz podczas badania, bo miejsca nie było, a dziecko dziwnie się wstawiło w kanał i nie umiało przejść. Żeby tego było mało, gdy już przyszło na świat okazało się, że jest owinięte pępowiną wokół szyi 2 razy. Nawet nie było czasu na bawienie się w przecinanie pępowiny, tylko zaraz je zabrali na dotlenianie. Na szczęście przez cały poród dziecko było pod monitoringiem i nic złego się nie stało :) W ogóle to dziwią mnie też godziny odwiedzin. Mogę ją zobaczyć tylko od 15 do 19. I ani minuty wcześniej. Do pokoju w którym leży moja żona też nie mogę wejść. To ona musi wyjść z dzieckiem na korytarz. No ale miejmy nadzieję, że za 3 dni będą w domu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bry:)

http://img20.imageshack.us/img20/2428/nat1u.jpg

http://img684.imageshack.us/img684/3870/nat2f.jpg

Mój wcześniaczek:)

Urodziła żona w 35 tygodniu.... 2860g, 51 cm Natalka...

To juz druga córka, 3 kobieta w domu...ja zwariuje:)

Nawet nie chce nic pisać o porodzie 03.03.10 bo to istna rzeź...w AVP3 tyle krwi nie było co przy porodzie...

ps.

Pierwsza córka: 08.08.08, druga 03.03.10 ma się tą dwururkę co:D?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to było... Gdy kobieta jest w ciąży to znajome głaszczą po brzuchu i mówią powodzenia. Czemu nikt nie podejdzie do ojca, złapie za interes i powie 'Dobra robota'?

 

Słodko HeatheN. Lew i Ryby. Jak moi i moja siostra :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, mój interes jest ogólnodostępny (wystarczy poprosić:P) czemu nikt nie poklepie:D?

Śmiało nie krępować się:D nie gryzę....

swoją drogą, rozglądałem się za podwiązaniem nasieniowodów...kruca fux taka zabawa to 3000zł:|, myslalem ze z 1000 góra...a tu dośc drogi biznes...dzieci wiecej nie planujemy miec, nie uznaje prezerwatyw....moja na tabletkach dostaje do głowy (wahania nastrojów dość znaczne!), przy karmieniu piersia trzeba brac specjalne tabsy...o zmniejszonej skutecznosci (szansa na kolejna dzidzie wieksza), i szczerze się załamałem...po 6miesiecznym "poszczeniu", nadal trza na wodzy trzymać dwururkę..;/ albo wpakować 3 klocki (co daje 8,333 lat brania tabsów)....

Miała się żona temu poddać, ale primo nielegalne (paragraf o pozbawianiu płodności, bo u kobiety jest to zabieg nieodwracalny!), secundo u kobiety dosc problematyczne i nie w pelni skuteczne oraz bardzo wplywa na gospodarke hormonalną ...

więc albo ja sobie jajca na supeł zawiążę, albo [gluteus maximus] zbita;|

Any idea?

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy kobieta jest w ciąży to znajome głaszczą po brzuchu i mówią powodzenia. Czemu nikt nie podejdzie do ojca, złapie za interes i powie 'Dobra robota'?

 

Chciałbyś ;)

 

Też sie nie obejrzałem a juz moj syn ma prawie 2 lata... ( po dzieciach widac jak się starzejemy )

 

Kiedy to mineło ? nie wiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbyś ;)

 

Też sie nie obejrzałem a juz moj syn ma prawie 2 lata... ( po dzieciach widac jak się starzejemy )

 

Kiedy to mineło ? nie wiem...

 

No to mnie przeraża, z drugiej strony...dzieci są "inwestycją" na to iż "nie wszystek umrę", a nic tak człowieka nie uszczesliwia jak fakt iż na 2,5kg miniaturce człowieka odnajdujemy swoje podobieństwo, rysy twarzy, kształt warg, oczu...Następnie gdy widzimy, jak szkrab dorasta, jak kształtujemy jego osobowosc, i jak czerpie on garsciami z przywar swoich rodzicow, i staje się malenką kopią nas samych....

dobra koncze, bo %%% robią swoje, a to juz któraś tam doba opijania córki:)

hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, mój interes jest ogólnodostępny (wystarczy poprosić:P) czemu nikt nie poklepie:D?

Śmiało nie krępować się:D nie gryzę....

swoją drogą, rozglądałem się za podwiązaniem nasieniowodów...kruca fux taka zabawa to 3000zł:|, myslalem ze z 1000 góra...a tu dośc drogi biznes...dzieci wiecej nie planujemy miec, nie uznaje prezerwatyw....moja na tabletkach dostaje do głowy (wahania nastrojów dość znaczne!), przy karmieniu piersia trzeba brac specjalne tabsy...o zmniejszonej skutecznosci (szansa na kolejna dzidzie wieksza), i szczerze się załamałem...po 6miesiecznym "poszczeniu", nadal trza na wodzy trzymać dwururkę..;/ albo wpakować 3 klocki (co daje 8,333 lat brania tabsów)....

Miała się żona temu poddać, ale primo nielegalne (paragraf o pozbawianiu płodności, bo u kobiety jest to zabieg nieodwracalny!), secundo u kobiety dosc problematyczne i nie w pelni skuteczne oraz bardzo wplywa na gospodarke hormonalną ...

więc albo ja sobie jajca na supeł zawiążę, albo [gluteus maximus] zbita;|

Any idea?

 

Imo tylko wazektomia. Drogie czy nie. Trzecie dziecko chyba więcej będzie "chciało". Prawda? Poza tym nie mamy co się porównywać z kobietami. Ich strefa rozrodcza jest jak miała elektrownia. Jak możecie - nie ruszajcie. Z hormonami nie ma co stawać do walki. Moja luba już drugi rok dochodzi po odstawieniu tabsów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbyś ;)

 

Też sie nie obejrzałem a juz moj syn ma prawie 2 lata... ( po dzieciach widac jak się starzejemy )

 

Kiedy to mineło ? nie wiem...

 

Dopiero 2 lata :)

 

Ja nie wiem kiedy minely ( prawie, bo za pare dni ) 3 lata mojego syna.

 

Czas leci i to nie ublaganie.

 

ps. lapa od zony juz opanowal, do stacjonarki sie zabiera, ale aktualnie za wysoko jakos :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imo tylko wazektomia. Drogie czy nie. Trzecie dziecko chyba więcej będzie "chciało". Prawda? Poza tym nie mamy co się porównywać z kobietami. Ich strefa rozrodcza jest jak miała elektrownia. Jak możecie - nie ruszajcie. Z hormonami nie ma co stawać do walki. Moja luba już drugi rok dochodzi po odstawieniu tabsów.

 

No, po przemyśleniach na trzeźwo jest to najsensowniejsze wyjście:)

Swoją drogą:

Polskie prawo (art. 156 §1 K.k.) stwierdza, że kto powoduje ciężki uszczerbek na zdrowiu w postaci pozbawienia zdolności płodzenia podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.

Ciekawe jak obchodzą to wszystkie te kliniki...

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takich zabiegów nie wykonuje się w szpitalach. Dlaczego?

Procedury medyczne, takie jak aborcja czy eutanazja, są zależne od prawa danego kraju. Jeśli chodzi o wazektomię, to nikt tego nie zakazał, ale w świadomości wielu ludzi, nawet lekarzy, tkwi to jako coś złego, zabronionego. Owszem, jeden z punktów Kodeksu Karnego mówi o tym, że ktoś, kto umyślnie spowoduje spowoduje niemożność rozmnażania się, może podlegać karze, ale przecież my nie robimy tego wbrew woli pacjenta, jest to jego świadoma, przemyślana decyzja. To tylko jedna z metod antykoncepcji tyle, że u mężczyzn.

Prezentacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Bądź oryginalny i znajdź jakieś mało popularne imie, byle nie idiotyczne. Gdzie nie spojrzeć to wszędzie Magdy, Anny, Wiktorie, Dominiki. Oczywiście mówie o kobitach w okolicy 20-25, być może teraz daje się inne imiona, i tak np. twierdzi ten art - 40 najpopularniejszych imion dla dzieci - Wiadomości z kraju i ze świata - Gazeta Prawna - największy dziennik gospodarczy

 

Jeśli to wiarygodna lista, to wiadomo czego unikać, żeby za pare lat w klasie nauczyciel miał bardziej zróżnicowaną listę obecności.

 

 

A jeśli bym miał dać sugestię, to Agnieszka. Na liście nie ma, a ja w życiu znałem chyba tylko dwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Agnieszka?

Ta od orzeszka?

Na pewno nie sugerowałbym się listą...tylko tym co się podoba

Ja mam 2 córki, z żoną do konsensusu ciężko było dojść i tak została Oliwia i Natalia, czyli to co podobało się obu stronom....

A nie ochodzi mnie czy są to imiona najbardziej popularne... bo pewnie DADŻBOGA i DERSŁAWA byłyby jedyne w swoim rodzaju...ale jakoś mnie nie kręcą:P

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Julia? Magdalena?

 

Ostatnio czytałem w gazecie że przez najbliższe 3-4 lata będzie pełno Julii w przedszkolach. Takze imo bym się wstrzymał z tym imieniem. Mnie chodzi ciągle po głowie Mia ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...