Skocz do zawartości
sensei

AvP The Movie - Whoever Wins...We Lose...

Rekomendowane odpowiedzi

co do filmów to nieraz jest tak dziwnie 8)

mianowicie do kin wchodzi CUBE 2, a film ten oglądałem już w wakacje, tylko nie pamiętam czy te rok temu czy 2 latka temu :lol: :lol:

ale film godny polecenia 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak on zle zalami kontinuum czasow i wyladuje z filmem jzu dzis za 5 minut?to moze da nam wczesniej dowody.. no nie?

no a jak pojawi sie wczoraj to co? to bedziemy kiedy wiedzieć? a moze już wiemy? tylko nie przedwczoraj, pliz bo zapomniałem napewno do dzisiaj...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do filmów to nieraz jest tak dziwnie 8) 

mianowicie do kin wchodzi CUBE 2, a film ten oglądałem już w wakacje, tylko nie pamiętam czy te rok temu czy 2 latka temu :lol:  :lol: 

ale film godny polecenia 8)

Wiesz ....z tą róznicą, że Cube 2 poprostu nie bylo w kinach w Polsce, natomiast 10 do 1, ze rok temu to AvP jeszcze nie bylo skonczone ;]

 

Może nasz prorok zaginął w wehikule czasu ? ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shakur, nie wiem czemu, ale boje sie, ze to bedzie jakis predator lub alien3, a znajomy Cie zrobil w bambusa. Szkoda by bylo, zeby odszedl dobry uzytkownik, tak jak zrobil adnet po tej swojej pieknej kompromitacji :>

qrcze, fakt, ale by to byla kompromitacja loo jezu ;) film bedzie tylko ziomek jest ciezko osiaglany teraz ;]] nie wymiekajcie ;) cuda sie zdarzaja ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejżałem...

 

 

 

 

 

 

Alien vs. PIERDATOR

 

 

 

 

 

 

 

Po prostu brak słów, ALE TANDETA!!!! :x :? Jeżeli miałbym to "coś" porównać, to nie ma po prostu do czego. Freddy vs. Jason był setki razy lepszy, nawet 3 razy dałem rady obejżeć. Normalnie aż przykro, tak sp... taki pomysł film, to umie mało kto. Aż się boję, co ci chorzy reżyserzy zrobią z Doom-em.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety to prawda - ale w sumie czego można było się spodziewać po reżyserze (Paul W.S.Anderson) takich k(h)itów jak Mortal Kombat, Soldier czy Resident Evil.

 

Poza tym jesli film jest maksymalnie zjechany na http://www.bloody-disgusting.com/reviews.php?id=396 to już naprawdę coś znaczy :lol: .

 

Potencjalnie świetna do wykorzystania fabuła niestety zamieniona na bezmyślną jatkę z efektami, która w porównaniu z Cameron-owskim "Aliens" nie ma za grosz podobnego klimatu. Szkoda czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

boże ten film to żenada jakich mało !!!! zepsuć taki pomysł na film :evil: najbardziej mnie rozjebało jak ta kobita zaprzyjaźniła sie z Predatorem.. aż niechciało mi sie oglądać do końca :evil: już lepsze filmy lecą na TV4 i Polsacie :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe kochani - czy Wy wogóle czytaliście jakieś komiksy AvP??? Fabuła filmu opiera się w 80% na nich..... Anderson kręci filmy bawiąc się reżyserką - Cameronowi nic nie dorówna i wszyscy o tym dobrze wiedzą. Największą wadą filmu jest jego długość - 1,5h - po prostu część rzeczy została naciągnięta aby zmieścić się w czasie seansu :/ Zresztą podobnie myślalem o Resident Evil - taki shit na podstawie takiej giery... Ale po trzykrotnym obejrzeniu doceniłem wizję Andersona - zakończenie spodobało mi się ogromnie i czekam na 2kę. PS Proszę nie obrzucać mięchem, bo jestem fanem alienów i preda - przeczytałem większość dostępnej 'literatury' na ten temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie

film jest oparty na komiksie gdzie nie istota jest przestraszyc sie

 

najwazniejsza jest walka walka i jeszcze raz walka

 

dlatego trzeba podchodzic tak do tego filmu

 

jak dla mnie film fajny:) lekki przyjemny z efektami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi sie podobał :twisted: , choc nie do konca wqrzylo mnie min : film był za krotki i mial slaby klimat ,sceny akcji powinny byc kwintesencja tego filmu jakby mieli jeszcze z 50mln to by to wygladalo lepiej (a mogli zrobic lepiej to i owo) i jeszcze predatory były IMO "za słabe" i za szybko gineły (choc ten 2 mial juz obcego na widelcu ;) ) , a podobaly mi sie 1 walka alienVSpred jak go chwycil za ogonek , jak zakradal sie alien po scianie a pred szybkim ruchem skrocil mo łeb no i zajefajny był moment w ktorym "mamuska" juzsie miala dobrac do czekoladki a pred wyskoczył obrocilsie wpowietrzu i wbij jej wlocznie :twisted: . BTW juz wiem skad sie wzioł bishop :wink:

film jest na ekranach w USA od 2 tygodni i jak narazie w samych stanach zarobił ponad 60mln wiec myls ze im sie zwroci z nawiazka i nastepnym razem nie beda zalowali $ na budzet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się że film mógł by być lepszy i reklama robi swoje ale z drugiej strony może my oglądamy nie ten film ?

 

Przecież shakur_45 oglądał ten film rok temu i mówił że jest super extra cool.

Więc niewiem, może trzeba zobaczyć ten prawdziwy film... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe ja obejrzalem juz 2 razy, i podtrzymuje pierwsze wrazenie - podobami sie i w kinie na tym i tak wyladuje, najgorsze wrazenie zrobila na mnie nie przyjazn czlowiek vs. predator ale czas inkubacji alienkow no ale napotrzeby filmu... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówicami - fabuła na podsawie komiksu, nawet sam fakt "przyjaźni" predatora z tą panię - an enemy of my enemy is my friend :D

Mi się podobał, choć gdyby nie komiksy miałbym podobne zdanie jak opozycja :D Szkoda że tak szybko umierali - predatorzy - ale tak szczerze mówiąc chyba nikt nie spodziewał się zagmatwanej fabuły, mi chodziło o te walki... zwyczaje hunterów, etc. Mam nadzieję że w 2 będzie więcej walk :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...