Skocz do zawartości
Socham

Za dużo fps...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam taki problem mam film który leci z szybkością 30 fps 8O Jak niektórzy z was zapewne wiedzą takiego filmu nie da się ogladać :D I mam teraz pytanie czy zana ktoś program którym zmienie na stałe ilość FPS do 25 ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W niektorych programikach mozesz ustaiwac szykosc chyba w Vplayerze nawet to jest, np ze ma zamulac jak nie wiem co i jest moze zapier... jak porsche po autostradzie. Wiec ustaw taka szybkosc zeby bylo 25 fps i po sprawie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

30 FPS ?

No na moje oko (a zajmuje się amatorsko produkcją filmową - filmy z gier...)

To 30 klatek na sekunde... FrameRates

 

I to nie ma znaczenia, poprostu w ciągu 1 sekundy leci 30 klatek...

 

Tobie pewnie chodzi o to, że film ma 30 klatek na sekunde, ale leci szybciej niż normalnie, ma inne tempo. Wydaje mi się, że ilość FPS nie ma znaczenia, a znaczenie ma właśnie tempo w odtwarzaczu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie nie masz bo tak jak bylo powiedziane wyzej fps oznacz frames per seconds (czyt klatek na sekunde). czy jak masz 100fps w gierce to gra chodzi ci 4 razy szybciej niz normalnie? nie. tak jak bylo wspomniane chodzi o tempo. w vplayerze masz taki suwak, ktorym mozesz ustawic tempo z zakresu chyba 0.5 do 1.5 nominalnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde to nie zalerzy od odtwarzacza poprostu mam film który pokazuje 30 klatek na sekunde zamiast przyzwyczajnoych moich 25 i ja chce wiedzieć nie jakim programem otworzyć by było dobże tylko sie pytam jak zrobić by na stałe już było tak jak trzeba ...........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sluchaj ale nie wiesz czy to wina filmu czy twojego kompa. poprobuj u innych i jak na 3 innych kompach bedzie tak samo to znaczy ze film. wiec wtedy jakis virtualdub i pewnie da sie to spowolnic. a jasli to wina twojego kompa to... no coz... reinstalka. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...