Skocz do zawartości
ducat

Motocykle - rady, opinie, ciekawostki

Rekomendowane odpowiedzi

ja jezdzilem zwyklymi sprzetami etc( WSK, MZ) jak sie przesiadlem na R6 i inne to wiadomo ze nie popisywalem sie. Troche czasu zajmuje zeby poznac motocykl itd ile gazu odkrecic jak to sie zbierze np. na 5 biegu... .

bales sie przesiadki na R6 ?

EDIT: wyzej pisaliscie o roznica w mocy 600tek ;)

co bedzie mocniejsze ? gsx-n czy gsx-f ? obydwie w wersji 600

jest jeszcze suzuki rf .... ale to jest sportowyturystyk wiec chyba nie ma co porownywac z banditem i jajkiem :)

Edytowane przez adbok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki maly ot:

 

Czy legalne jest to ze motocyklisci np. w korkach moga sobie miedzy autami jechac ? Z tego co pamietam to nie jest.

 

Wczoraj jakis ch** mi zarysowal bok auta przeciskajac sie w korku... Pokusa by skrecic kierke i go pyrknac byla nie powiem bardzo duza....

 

Pozniej zalowalem tego ze nie zrobilem tego bo porysowal jeszcze conjamniej 2 auta przedemna.

 

Nie idzie takiego zlapac, ukarac tez nie idzie, co z takimi mozna zrobic ? Wozic pistolet od paintball'a z kulkami pelnymi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

motocykliści mogą się przeciskać... nie słyszałem żeby prawo tego zabraniało... zresztą chyba trafiłeś na jakiegoś "urodzonego kierowcę"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie omijanie pojazdów nie jest przecież zabronione. Musi się tylko odbywać z zachowaniem bezpiecznej odległości od pojazdu omijanego, znajdzie się też parę innych przepisów, które nie zezwalają na takie przeciskanie się [oczywiście nie bezpośrednio].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ten kto cię zarysował to jakiś pajac był, albo jest też taka możliwość, że to z twojej winy mogło być (żart).

Bo jest taka zasada, zeby przeciskać się w korku należy mieć pewność, ze nikogo się nie drapnie. A tak w ogole to nie rozumiem dlaczego puszkarze się dowalają do przeciskania w korkach. Żal im dupę ściska, że ktoś może szybciej dojechać na pool position, albo że szybciej do domu dojedzie? Mogę się zalożyć, ze gdyby miał taką samą możliwość wykorzystał by ją.

Edytowane przez piotreek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, przekroczylem predkosc i wykonywalem niebezpieczne manewry stojac w korku ;)

 

Ja jako posiadacz puszki moge w takim momencie otworzyc drzwi ;) Nowe drzwi do sierry kosztuja ok. 50zl ;)

 

Generalnie mysle ze wyczerpalem temat, sorry za OT.

Edytowane przez berkut

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli motocyklistow nie obowiazuja pasy ruchu ?

pewnie jakis cwanaczek bez prawka ;)

 

oglonnie to jest tak ze jesli samochody stoja to wedlug prawa to jest omijanie(musi byc bezpieczna odleglosc szczegolna ostroznosc etc.) i wtedy mozna i trzeba byc na tym samym pasie co omijany samochod. nikt tego nie udowodni bo mozesz powiedziec ze omijales samochod pozniej zmieniles pas i omijales drugi stojacy na drugim pasie ;)

 

ale jesli samochody jada wtedy to jest wyprzedzanie i nie mozna sie przeciskac.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta na forum.motocyklistow nastepny temacik "debil ktory otworzyl drzwi w korku" :lol:

 

no coz trafil sie dupek na moto i tyle, kultura nakazala by sie zatrzymac i spisac oswiadczenie.

 

edit: widzieliscie to

? :lol:

"130 ale nie patrzylem na licznik" :lol:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taaa 300km/h ciekawe jak to zmierzyli skoro zwykle radary policyjne nie zmierza takiej predkosci a nastepna sprawa 300 to jest tylko umowna granica mootcykl tyle nie pojedzie nawet jesli licznik tyle pokazuje....( chyba ze moto jest po tunningu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a no zatrzymali i podobno fajnie się tłumaczył.

 

A tak btw

to ma ktoś jakieś informacje kiedy ruszy ponownie forum.motocyklistow.pl

bo od kilku dni nie da się wejść na nie. Może w koncu serwer zmieniają, bo muliło strasznie :-)

 

A tak btw2 jesteście tam zarejestrowani? Jeśli tak to jakie macie nicki? Ja mam taki sam jak na tym forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a no zatrzymali i podobno fajnie się tłumaczył.

 

A tak btw

to ma ktoś jakieś informacje kiedy ruszy ponownie forum.motocyklistow.pl

bo od kilku dni nie da się wejść na nie. Może w koncu serwer zmieniają, bo muliło strasznie :-)

 

A tak btw2 jesteście tam zarejestrowani? Jeśli tak to jakie macie nicki? Ja mam taki sam jak na tym forum

Forum wróci niedługo. Sypał się hosting, więc trzeba było go zmienić. Pewnie z tydzień, może mniej zejdzie na zmianę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forum wróci niedługo. Sypał się hosting, więc trzeba było go zmienić. Pewnie z tydzień, może mniej zejdzie na zmianę.

Hosting to się sypał już od dawna :-) Mam nadzieję, ze forum powróci jak najszybciej i na lepszym hostingu.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis "odkopalem" swoja stara 175;) z 1958 roku :) Jawa 175 :D typ 356 (chyba)

chyba za jakis miesiac ja sobie naprawie i moze ja nawet odnowe troche :)

Edytowane przez adbok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja stawiam że do 2010 będzie 200 koni :] może by tak z hayabusy wyciskali te koniki :] przy 1.3 litra to może by r=zrobili 230 koni już :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...