Skocz do zawartości
ducat

Motocykle - rady, opinie, ciekawostki

Rekomendowane odpowiedzi

stala taka jakis czas temu obok mojej na parkingu strzezonym. prezentuje sie calkiem ladnie, jak jezdzi nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szadołka to typowy cruiser, a znając tego typu motocykle, to będzie miała słabe hamulce, w porównaniu do nakedów i sportów, jeśli Ci się podoba to smiało inwestuj :-)

W koncu to Honda :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shadowka jest nie do zajechania. Chociaż chyba wszystkie stare Hondy zazwyczaj są bezawaryjne

To nic nie znaczy. Ważne jest kto i jak jeździł na danym motorze. Nic Ci nie da naklejka Honda, ani pochodzenie, gdy nie jesteś pewien przeszłości motocykla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nic nie znaczy. Ważne jest kto i jak jeździł na danym motorze. Nic Ci nie da naklejka Honda, ani pochodzenie, gdy nie jesteś pewien przeszłości motocykla.

To znaczy bardzo dużo, a że to jak była eksploatowana to podstawa to chyba oczywiste w przypadku każdego motocykla...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To znaczy bardzo dużo, a że to jak była eksploatowana to podstawa to chyba oczywiste w przypadku każdego motocykla...

Chodziło mi o to, że pochodzenie praktycznie nie ma nic do rzeczy, w konfrontacji z jakimś maniakiem katującym motor. Tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bridgestony mam akurat na swojej cebuli, model to bt 020 i powiem, ze spisująs ię idealnie. 2 razy wpadłem w mały poślizg na nich:

1. zaczął deszcz padać a ja za mocno odkręciłem przy starcie, lekko dupskiem zachwiało

2. dojazd do świateł na początku tego sezonu, zapomniałem o tym, ze należy rozglądać się za plamami oleju, musiałem hamować dość mocno i przednie koło zaliczyło olej, trochę strachu ale opanowałem moto.

 

Na winklach spisują się super, cebula bardzo dobrze się prowadzi

 

Ogolnie moim zdaniem te japańskie gumy są całkiem dobre.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.testopon.com/motorradreifen/bri...45_r/index.html

 

w testach wypada dobrze, moim zdaniem warto zainwestować, ale pamiętaj, zeby sprawdzić datę produkcji opony, leżakowane mogą się nie zachowywać tak samo poprawnie.

 

Przez pierwsze 200 - 300 km, uważaj, bo na oponach jest specjalna warstwa, która musi się zetrzeć, aby opona miała odpowiednie właściwości, więc nie zdziw się, ze jak ją założysz, to moze się zle zachowywać.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co sadzicie o kasku AIROH SV55 w wersji s ?

Polecam zapytać na forum motocyklistów, bo tam na 100% ktoś taki kask posiada/posiadał/jechał.

Z tego co mi się kojaży, to wersja s jest słabiej wyposażona od normalnej wersji - ale tego nie jestem pewny, bo moze mi się kaski pomyliły :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

witam po wakacjach mam zamiar kupić jakiegoś jedno-ślada, będize to piwerwszy motor, cena ok 5tyś, pojemnośc >=125

 

myślałem nad honda nsr, aprila af1, itp

lub coś w stylu np suzuki gs 500, macie cos ciekawego jeszcze do dodania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał Suzi GS 500 albo Cebulkę.

 

A jak nie to NSR 125, sam mam i przechwalić nie mogę, ale musisz trafić na full odblokowaną włoszkę żeby ładnie szła( ja trafiłem :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 5 tys. to praktycznie tylko GS. Chyba, że znajdziesz CB w dobrym stanie za tą cenę... Ciężko będzie.

 

Tak właściwie to mam nadzieję, że ta suma, którą podałeś jest na sam motor, a kasę na ubranie, części itp. masz z 'innej puli' ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zdecydowanie wolał bym Kawe GPZ od Suzi GS, nawet miał to być mój pierwszy moto, tylko że ceny są wyższe niż GSa (ale za 5000 to jest już w czym wybierać), chyba że tak jak pisze prog - nie masz kasku, kombinezonu i reszty to pojawia się problem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz częściej i z coraz większą nienawiścią do motocyklistów się spotykam :( Jacy ludzie potrafią być chamscy i krótkowzroczni :neutral:

Niestety. Czasem znajdzie się ktoś kto zachowa się 'po ludzku', ale to bardzo rzadko...

 

Lekka egzotyka u nas. Ale silnik ciekawy, choć tylko 1 cylindrowy od Tenere. Więc części jakieś byś poznajdował. Krótko je produkowali... ja tam bym się w to nie pchał.

Edytowane przez Prog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz częściej i z coraz większą nienawiścią do motocyklistów się spotykam :( Jacy ludzie potrafią być chamscy i krótkowzroczni :neutral:

mozesz dokładnie opisać co sięprzytrafiło?

Jak dotej pory ja nie spotkałem się z nie przychylnością, ale często słyszy się o tym.

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe sprzety w warsztacie Lysego 8)

 

Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Jesli kogos interesuja motory custom oraz H-D nieco wiecej fotek jest w moich galeriach:

http://picasaweb.google.co.uk/intimidator6...skullcustomsCom

http://flickr.com/photos/hansik69/sets/72157600035349953/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...