Skocz do zawartości
ducat

Motocykle - rady, opinie, ciekawostki

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zamiar kupic sobie ponownie motocykl /dawno dawno temu był mz 150/.

Chciałbym sobie kupić cos tak do 4 000 zeta.

Chodzi mi o coś tagiego CB 500, ER 500/gpz 500/S, GS 500, po prostu takiego chodaczka.

 

Moze ktoś miał doświadczenie z takimi sprzetami, bardzo prosze o rady i przestrogi - na co zwrócić uwagę przy kupnie.

 

Z góry dziękuję.

 

PS.

Jak zobaczyłem przyklejone jednoślady to myślałem ze jestem już w domu, a tam niestety/stety rowerki. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli chcesz 'chodaczka' to polecam 80ccm zarejestrowany na 50 - skuter - wyglada jak a'la scigacz  i pogina 120km/h - Suzuki - moge dac kontakt do sprzedawcy ( ok 2,5k Pln. ).

80 to niestety nie jest to co tygrysy lubia najbardziej :? , ale moze miałbym chętnego na takie coś znam takiego młodego co myśli o czyms takim, więc bardzo proszę o kontakt, może być PW ale nic nieobiecuję.

Pozatym mam 26 latek i ponad 180 wzrostu więc raczej wolałbym coś takiego jak mały (500/600) nakedbike lub chopper.

 

Ostatnio spaliłem a był fazer 600 ideał za 4 kafle bez kitu, kolś wyjeżdżał do usa i chciał go sprzedać za wszelkż cenę, ale się o jeden dzień spóźniłem.

A jeździłem kiedyś takim fazerkiem, mojego kuzyna to to tak wymiata że głowa mała.

 

C odo chopperów to z taka kasą jaką mam to mogę niestety tylko pomażyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Suzuki GS 500 - bardzo fajny motorek dla ludzi, którzy nie chcą ścigacza. Wygodnie i przyjemnie się siedzi, osiągi też spoko. Sam chciałbym takiego mieć. Jest dosyć popularny także o części łatwo. Sporo tego jest, w różnych cenach w zależności od wieku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włąśnie o to chodzi ze bardzo cięzko znaleźć "dobre" polske forum motocyklowe, przynajmniej ja na takowe nietrafiłem.

Proponuje zeby moze stworzyć na naszym tweaku takowy topic może być ten, jeżeli mozna to ten można przykleić, a ja zmienię temat wszystko o motocyklach albo motocylkle, ale niechciałbym zapaskudzać tego forum, chociaż widać ze jest takie zapotrzebowanie.

 

Co myślicie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ParanoiK napisał: 

Zapewniam cię, że chopperki też mają KM ] 

 

zapewniam ze nietyle :F a pozatym co kto lubi

Zapewniam cię że silniczek poniżej włożony do chopperka pociąłby nie jedego plastika:) ma 130KM, a po lekkim tuningu można z niego wyciągnąć nawet 150KM

http://www.sscycle.com/catalog/tc_cat14/ht...ng%20blocks.htm

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chcial Kawasaki Ninja ZX-10R to moje marzenie.. ale jak narazie nieosiagalne ;(

http://www.kawasaki.pl/img/ZX1000C_Action02_ikona.jpg

jezeli chodzi o marzenia to chcialbym miec motor ze stajni Honda Repsol Team przygotowany do startow w moto GP ^^

 

a cos "bardziej realnego" to... moze Yamaha YZF-R1 ale to tez jak narazie tylko marzenie :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze i latwo zdac ale jezdzic, i jezdzic dobrze(czyt. bezpiecznie) jest bardzo trudnop.

Pewnie skoro im sie udalo tak latwo zdac to mysla ze sa samorodne talenty... Jesli tak to powiedz im ze zamawiam ich nerki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oo paranoik to jest piekne ;) przez ten i kawalek przyszlego roku zamiezam gnebic rodzicow o cos fajnego na 18 ;). chopperki sa kozackie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

o majn got 8O bjutiful :!:

jak dla facetow z jakimis kompleksami :P:P:P

 

Suzuki Hayabusa ktora pokazal rumun_666 to jest cos !!,

175 KM, 6 sekund do 200km/h....... do 100 nie ma sensu nawet pisac :)

pocisk :)..... moglbym sie zabic nna takiej maszynie i by mi szkoda nie bylo :veryevil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...