Skocz do zawartości
Darius

So sądzicie o tej chłodniczce?

Rekomendowane odpowiedzi

Co sondzicie o chłodniczce z OPLA Ascony, cała miedzana podobna do kadeta :D . Taką właśnie chcę sobie sprawić, będę ją cłodził 2x120mm :wink: . czy będzie mi się sprawdzać w moim W/C :?: .

 

Ocencie!! :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym, aby ta odpowiedz powedrowala do wszystkich zadajacych pytanie : czy nagrzewnica od oppla sie nada ?

-jaki typ konstrukcji ? (nie kazdy opel kadett to big mama)

-jakie wymiary ?

-w jakim jest stanie ?

-z jakiego materialu wykonana ?

-najlepiej aby opis posiadal dodatkowo fotografie.

(niepotrzebne skreslic)

 

Jest wiele odmian nagrzewnic. W zasadzie kazda sie nada.

- czyli - nada sie (...do jakiego configu, w jakim ukladzie ?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Widzę że twardo dyskutujecie o chłodniczkach:-). Sami pomyślcie czy ma sens kupować zasyfioną i pogniecioną chłodniczkę za 50zł a na wyczyszczenie wydacie tyle samo nie mówiąc o straconym czasie. Tam masz wypolerowaną i polakierowaną chłodniczkę za 90zł.A co do wydajności cienkiej to opory są mniejsze i wydajność nie spada sam testowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nagrzewnice od klimy od audi A8 /noweczka, nie pytajcie skad:)/ i nie wiem czy sie nada... nie ma nawet 1 skrzywionego fina /a tych finow to tam jest z 10k.../ wymiary /cm/ 4x15x30, cala z aluminium, ma 8 kanalow przeplywowych w sobie, srednica zewnetrzna po 1,2 cm. Czy nie bedzie to zbyt duze obciazenie dla aquaszuta, dodam ze chlodze tylko proca woda... robie otwarty uklad, mam juz akwarium z rybka AquaSzkuta, rurki, jeszcze nie mam bloczka /kasa;((/ Co sadzicie, moze byc ta chlodniczka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Widzę że twardo dyskutujecie o chłodniczkach:-). Sami pomyślcie czy ma sens kupować zasyfioną i pogniecioną chłodniczkę za 50zł a na wyczyszczenie wydacie tyle samo nie mówiąc o straconym czasie. Tam masz wypolerowaną i polakierowaną chłodniczkę za 90zł.A co do wydajności cienkiej to opory są mniejsze i wydajność nie spada sam testowałem.

Na szrocie kupujesz bezproblemowo nagrzewnicę bez żadnych pogniecionych finów - jedynie do wyczyszczenia wewnętrznego za ~20-30 pln. Ja za swoją ładę dałem bagatela 12 pln (koszty środków czyszcących wyszły jakieś 4-5 plN). Boki wyczyściłem tylko papierem 1200 - bo i tak lakierowac nie zamierzam (wolę minimalnie mieć większą wydajność).

 

Dołączona grafika Bardzo zła jakość obrazki powoduje iż wygląda ona na "zardzewiałą" - ale w rzeczywiśtości jest w naprawdę bardzo dobrym stanie - stan finów i tak widać na zdjęciu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jest ten sam problem - aluminiowa chłodnica nie lubi miedzianych bloków. Niby są płyny i inne bajery, ale jakoś w nie nie wierze.

czyli moze sie cos spiepsuc w ukladzie? chlodniczka ma piekna wydajnosc, szkodaby, zeby sie zmarnowala:)) jak dorwe aparacik to zrobie zdjecie... jest przeesliczna /i juz ma kilka pokrzywionych finow, wypadek przy czyszczeniu:(((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...