Skocz do zawartości
ClareS

Ati Radeon 9800 / Pro / Xt

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli dobrze przewidziałem :-P U mnie na max oc proca (240x10,5=2520, 2,5-4-4-11) i max oc grafy (460\780) mam tak:

 

2001:

Dołączona grafika

 

 

2003:

Dołączona grafika

 

I ani punkcika więcej nie uciułam :(. A te omegi rzeczywiście rewelka. ok 1000pkt więcej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:mur: no ja miałem miesiąc... na trzecim kompie też nie działa... :mur:

 

 

niech to będzie nauczka dla wszystkich - bez gwary nie kupuj - cena to nie wszystko...

a mogłem za 60 zł więcej kupić shaphire`a...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość BarTweak

Kolejny dowod na to, ze vga silencer rev. 3 "zabija katy" lol.

A co do kupowania w allegro to skoro jest wszystko ok nowy sprzet z gwara itp. to dlaczqego masz juz nic wiecej nie kupowac na allegro ?? :)

Edytowane przez Bart17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość BarTweak

dotknij karty jak wlozysz do plyty czy sie grzeje po drugiej stronie rdzenia jesli tak to predzej bym stawial na mosfety, przeciez byl temat na tweaq, ze rev. 3 zabija radki... ja bym nie zaryzykowal kupna takiego chlodzenia, przeciez zaslania cala karte... jesli to to o czym mowie to moze pogadaj ze świdrem, a jak nie to taka naprawa to okolo 100zl na allegro sa goscie co naprawiaja.

Edytowane przez Bart17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na karte wiała 90tka więc chłodzenie miała dobre :(

no cóż, póki co będzie musiała pojechać na jakiś serwis a ja jestem zmuszony kupic radka 9550 - tanio kupie - dobrze sprzedam :)

 

PROŚBA

jeśli ktoś zna jakiś naprawdę dobry serwis niech pisze !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość BarTweak

lol co z tego, ze miales wiatraka nawiewajacego? Inni tez mieli, jest udokumentowane na wielu przypadkach, ze ten pod tym chlodzeniem radki padaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na karte wiała 90tka więc chłodzenie miała dobre :(

no cóż, póki co będzie musiała pojechać na jakiś serwis a ja jestem zmuszony kupic radka 9550 - tanio kupie - dobrze sprzedam :)

 

PROŚBA

jeśli ktoś zna jakiś naprawdę dobry serwis niech pisze !!!

1498704[/snapback]

polecam zajrzeć na stronkę tego serwisu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pytal jak chodzi GTA SA na 9800 to odpowiadam:

Na cat 5.6 czesto sie wieszala , wychodzila do windy lub rozne dziwne rzeczy sie dzialy, ale na 5.4 jest juz wszystko spoko. Jesli chodzi o wydajnosc to 25 klatek jest ciagle [frame limiter ON] , czasem jak jakas wieksza akcja to spada do okolo 20fps. gram w 1024x768 .podro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym wentylatorem to naprawde b.dobry pomysł ,już za 45zł można kupić takie w miare ciche cudeńko w markecie , i załanczać w trakcie gry

jutro lece do MediaMarkt kupić jakieśtakie podobne śmigło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pytal jak chodzi GTA SA na 9800 to odpowiadam:

Na cat 5.6 czesto sie wieszala , wychodzila do windy lub rozne dziwne rzeczy sie dzialy, ale na 5.4 jest juz wszystko spoko. Jesli chodzi o wydajnosc to 25 klatek jest ciagle [frame limiter ON] , czasem jak jakas wieksza akcja to spada do okolo 20fps. gram w 1024x768 .podro

1500672[/snapback]

Z frame limiterem gra się dużo gorzej. Nie wiem co ona ma na celu (FL), ale na pewno nie działa tak jak VSYNC. Bez limitera mam non stop ok 40fps, a z 30.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość BarTweak

No to miej pretensje do tego chlodzenia, ja zainwestowalem pare zlotych wiecej w ATI1 rev. 2 i mysle, ze mi nie padnie chociaz nigdy nic nie wiadomo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Po dlugiej nieobecnosci. Myslalem ze temat o naszych kartach juz umarl, ale jednak nie! Bardzo mnie to cieszy. Mam 2 pytania:

 

1. Czy ktos z Was chlodzi rdzen od drugiej strony PCB? Kiedys widzialem u kogos takie rozwiazanie, a wiem tez, ze jakies karty mialy fabrycznie zakladany tez radiator wlasnie w ym miejscu. Znalazlem dzis radiatorek taki z czasow 486, wyszlifowalem go na lusterko i jutro zaloze moze. Jadnak czy to cos daje? Prosze o wypowiedzi.

 

2. Jade na catalystach 4.12. Zawsze interesowalo mnie jakie wg wiekszosci sa najlepsze sterowniki do naszej karty? ATi Omega 2.5.97a sa dobre?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...