Skocz do zawartości
opentany

E lite czy jakos tak (zasilacz)

Rekomendowane odpowiedzi

powiem wam cos o tym CRS za 24zł z Allegro otuz nabylem go gdy moj fortron siadl i musialem miec cos czym mojego potforka zaspokoje :lol: kupiłem to cudo przy okazju kupna monitora polizingowego ł i opisalem go tutaj :

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=76592

jak dla mnie wypas wszystkie zabezpieczenia+cichy!!+aktywne PCF no i chyba realnie ma te 300W !! waga z 1,4kg na oko ;-) aha w srodku czysciutko i niby pisze ze uzywany ale jak dla mnie to jest nowka :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to czyli teraz nie masz podkreconego sprzetu???? bo ja wlasnie lubie sobie cos nie cos podkrecic ale nie duzo bo mi wtedy karta nie dziala to czyli z mojego punktu widzenia bedzie stabilnie chodzil, a jeszcze jedno mierzyles miernikiem czy odczyt z biosu???? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te deery 400w były podobno całkiem niezłe (za taką g*** cenę), przy takim konfigu mocno bym się nad nim zastanawiał. I pierwsza zasada przy kupowaniu zasiłek - omijaj te, które mają gniazdo do podłączania monitora!!!! (to drugie duże czarne z tyłu) Małe dzieci z tybetu robią je tylko dlatego, bo jest w cholere wolnego miejsca w środku zasilacza. Smilek miał farta :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te deery 400w były podobno całkiem niezłe (za taką g*** cenę), przy takim konfigu mocno bym się nad nim zastanawiał. I pierwsza zasada przy kupowaniu zasiłek - omijaj te, które mają gniazdo do podłączania monitora!!!! (to drugie duże czarne z tyłu) Małe dzieci z tybetu robią je tylko dlatego, bo jest w cholere wolnego miejsca w środku zasilacza. Smilek miał farta :D

o jaaaaaaa a ja myslałem ze tam do srodka kokosy ladują!!! :lol: :lol: :lol: a tak na powaznie to mialem 2 fortrony z wyjsciem na monitor ;-) to nic innego jak pociagniecie 2 kabelkow do gniazda prąd idzie prosto z gniazdka!! i nie ma wplywu na wydajnosc zasilacza ;-)

to ten CRS jesy BARDZO Dobry do slabszych konfigow napiecia mam 3,3V-3,26V 5V-5.01V 12V-12.24V miernik i skacze tylko lekko 12V (o 0.1V) zasilacz o tyle ciekawy ze jak podkrece procka to chodzi mi jakies 2-3minuty po czym zasilacz sie wylacza (zabezpieczenie przed przegrzaniem ) obroty wiatraka zalezne są od temp zasilki ale nawet ma max jest cichy 8) za 24zł zasilacz fajny do mniej wymagajacych kompow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie tez sobie tak myslalem ze to w niczym nie preszkadza, ale dlaczego sie wylancza z przegrzania a jak zalozy sie wieksze radiatory i jakis leprzy wiatrak co ma wiecej przeplywy powietrza?? czy robil ktos takie cos?? :)

 

 

PZDR ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te deery 400w były podobno całkiem niezłe (za taką g*** cenę), przy takim konfigu mocno bym się nad nim zastanawiał. I pierwsza zasada przy kupowaniu zasiłek - omijaj te, które mają gniazdo do podłączania monitora!!!! (to drugie duże czarne z tyłu) Małe dzieci z tybetu robią je tylko dlatego, bo jest w cholere wolnego miejsca w środku zasilacza. Smilek miał farta :D

no ciekawe ja mam taką zasiłkę jak w podpisie i także ma gniazdo na monitor czy to oznacza że ta zasiłka jest do p***** :D a propos deera mam na sprzedaż http://www.allegro.pl/show_item.php?item=27321344

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te deery 400w były podobno całkiem niezłe (za taką g*** cenę), przy takim konfigu mocno bym się nad nim zastanawiał. I pierwsza zasada przy kupowaniu zasiłek - omijaj te, które mają gniazdo do podłączania monitora!!!! (to drugie duże czarne z tyłu) Małe dzieci z tybetu robią je tylko dlatego, bo jest w cholere wolnego miejsca w środku zasilacza. Smilek miał farta :D

no ciekawe ja mam taką zasiłkę jak w podpisie i także ma gniazdo na monitor czy to oznacza że ta zasiłka jest do p***** :D a propos deera mam na sprzedażhttp://www.allegro.pl/show_item.php?item=27321344
oznacza to ze masz starego uzywanego enermaxa :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...