Skocz do zawartości
swiety_mikolaj

jak zdjac standartowe chlodzenie z radeona 9800 pro

Rekomendowane odpowiedzi

dorobilem sie takiej o karty (fot z pclaba mam nadzieje ze wlasciciel sie nie obrazi )

 

Dołączona grafika

 

moglby mi ktos podpowiedziec jak pozbyc sie tego malego czarnego cholerstwa mocujacego coooler bez straty gwarancji czyli bez niszczenia/ lamania/ ciecia ?

czy jest to wogule mozliwe ?

wiatrak jest tak glosny ze az odbiera cala przyjemnosc z zachwytu nad jej mozliwosciami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dorobilem sie takiej o karty (fot z pclaba mam nadzieje ze wlasciciel sie nie obrazi )

 

Dołączona grafika

 

moglby mi ktos podpowiedziec jak pozbyc sie tego malego czarnego cholerstwa mocujacego coooler bez straty gwarancji czyli bez niszczenia/ lamania/ ciecia ?  

czy jest to wogule mozliwe ?

wiatrak jest tak glosny ze az odbiera cala przyjemnosc z zachwytu nad jej mozliwosciami

JAK ZAMIESZCZASZ MOJE ZDJECIE TO MNIE O POZOWELENIE ZAPYTAJ A NIE TAK PO CHAMSKU!!! CO TO MA ZNACZYĆ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Johny_85 - uspokój się trochę...jakąś krzywdę Ci tym wyrządził?? :?

 

co do tematu...parę razy się to już przewijało...ale musisz generalnie mocno pociągnąć za łebki tych bolców plastykowych (od tej strony gdzie wentylator jest) i powinny same wyskoczyć...tylko nie wiem czy Ci się uda złapać jakoś ten obudowany bolec po prawej...może jakoś da się zdjąć tą odpustową i festyniarską osłonkę tego wentyla?? :roll: :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do johny_85: wybacz, widzialem te zdjecie na kilku topicach, nie myslalem ze sie obrazisz...

do wszystkich: aktualnie jestem szczesliwy ze nic nie zepsulem/ ukruszylem rdzenia i staram ie uspokoic tempo ( chyba pojde zapale ) w kazdym badz razie zdjelem ten radiator i okazalo sie ze moja karta wyposazona jest w rdzen r360

w krecenie pobawie sie po zamontowaniu wc....

dzikuje za rady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do johny_85: wybacz, widzialem te zdjecie na kilku topicach, nie myslalem ze sie obrazisz...  

do wszystkich: aktualnie jestem szczesliwy ze nic nie zepsulem/ ukruszylem rdzenia  i staram ie uspokoic tempo ( chyba pojde zapale ) w kazdym badz razie zdjelem ten radiator i okazalo sie ze moja karta wyposazona jest w rdzen r360  

w krecenie pobawie sie po zamontowaniu wc....

dzikuje za rady

Spoko, nic sie nie stało. Juz mi przeszło.

 

Masz taka samą karte jak ja i masz w dodatku na RV360, a sprawdz jak Ci pisze w AIDA bo załoze sie że pisze 350 ale to pewnie slatego ze mamy bios od PRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...