Skocz do zawartości
patryk355

Jaka grafika?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć mam wielki problem :?

JAKA GRAFIKA

Dysponuje kwotą 850zł ale o 100 da się naciągnąć czyli 950zł

 

Myślałem o Radeonie 9800SE chciałem odblokować 4 potoki żeby mieć 8

i o GeForce 5900XT ma wyższe taktowania i też obsługuje Pixel i Vertex Shader w wersji 2.0+

 

Możecie mi pomóc w wyborze. (Prosze o uzasadnienie wyboru :wink:)

 

 

 

oto linki do tych kart

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=10167

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=10954

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na http://www.esc.pl/ jest pełna wersja R9800PRO za 939zł bierz i sie nie zastanawiaj czemu tak tanio.

chlopie co ty mu polecasz :evil: to ma pamieci 128 bit :evil: :evil:

z tych dwoch to ati

Sapphire ATI 9800 Pro 128MB TV&DVI-out

układu graficzny: 256-bit; RAMDAC: 2x400 MHz; pamięc: DDR 128-bit; wyjscie TV,DVI; wersja BOX;gwarancja: 24 miesiace

cena netto: 770 cena brutto: 939 zl

 

Sorki niedoczytałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie sprzedają produkt niezgodny z jego specyfikacją:

 

"RADEON™ 9800 series of visual processors is the most visually advanced 3D performer on the planet, delivering an immersive, cinematic experience for the most demanding next-generation games with up to 256MB of DDR memory and a 256-bit memory interface. Merging advanced stability with revolutionary features, RADEON™ 9800 series is the only Visual Processing family in its 3rd generation."

(ATI.com)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"A nie GeForce? przeciesz mawyższe taktowania!"

 

Taktowania nie maja tu duzo do rzeczy. Polecam Radka 9800SE - tylko kup taka karte, ktora jest sprawdzona na 8 potokach, bo jesli zle trafisz to bedzie ci sypac artefaktami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem za 950 zł Radeona 9700 :) I jestem zadowolony :) Nie muszę bawić się w odblokowywanie potoków itp. :D Nawet przy tym procesorze i tak jest spoko, choć wiem ze Celek to shit :D Tylko ze nei wiem czy teraz można jeszcze gdzies dostac to cacko :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odpowiedź dla uczestnika gib

Zmieniam całego kompa za miesiąc(w moim drugim temacie dowiedziałem się że AMD wypuści niedługo fajne procki w 0,09 mikronach i zdecydowałem że na nie poczekam.Na ten złom niemogę już patrzeć!

 

Co do radeona kupię tego 9800se z gwarancją modalności

Dzięki wszystkim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W mailu napisali że nie mają tych radków 9800SE z gwarancją modalności na PRO.

Sorrki za taką długą przerwę w temacie byłem czymś bardzo zajęty:)

Co do wyboru karty graficznej poczekam miesiąc bo może wejdą jakieś słabsze wersje GF 6800 tak do tyś:) było by cool co o tym sądzicie mogą się pojawić ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ja wiem czy te gf tak mocno spadną na razie najtańsza kosztuje ponad 1600 zł a jaki jest sens kupowania takiej karty?Według mnie to zbędny wydatek pieniędzy, 9800 i tak przez b.długi czas bedzie bardzo dobrą karta myślę że tak na 3-4 lata spokojnie wystarczy ale jak masz nadmiar gotówki to czemu nie : :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o nadmiar to niemam ale kupuje kompa conajmniej na 3 lata i w grafie przydało by się 12 potoków. Chodziło mi o to że może wyjdą jakieś wersje SE (np żeby miały 12 potoków 256 bitów i 128 DDR i kosztawały poniżesz 1000 było by cool:))

Co o tym sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o nadmiar to niemam ale kupuje kompa conajmniej na 3 lata i w grafie przydało by się 12 potoków. Chodziło mi o to że może wyjdą jakieś wersje SE (np żeby miały 12 potoków 256 bitów i 128 DDR i kosztawały poniżesz 1000 było by cool:))

Co o tym sądzicie?

No to poczekasz troszkę na 12 potoków za mniej niż 1k :D :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest jeszcze jeden sposób na dorwanie modowalnego radka 9800se według nowego prawa po zakupie dowolnego towaru możesz go zwrócić i domagać się nowego, z tego co czytałem na forum kilka osób tak robiło i dorwało w końcu modowalną wersję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...