Skocz do zawartości
Gość robot

win xp - lacze radiowe i udostepnianie

Rekomendowane odpowiedzi

Mam lacze radiowe , w kompie posiadam karte sieciowa dodatkowa i chce poprzez nia udostepnic net na drugi komp . mam tylko jeden adres ip , i jak to najlepiej zrobic ? trzeba jakies konkretne oprogramowanie ? i czy da sie wykryc ze z netu korzystaja 2 kompy a nie jeden ? jestem w sprawach netu poczatkujacy . dzieki za wszelkie porady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doinstaluj/wlacze udostepnianie polaczenia internetowego w winxp. Wejdz do polaczen sieciowych, wejdz we wlasciwosci twojego polaczenia internegowego, potem zakladka zaawansowane i masz tam:

"Zezwalaj innym uzytkownikom sieci na laczenie sie poprzez polaczenie internetowe tego komputera", po czym z listy wybierasz twoja karte sieciowa przez ktora polaczony jest drugi kompjuter. Na drugim kompie ustawiasz jako brame i serwer DNS adres kompa udostepniajacego net.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zeby nie zaczynac kolejnego postu powiem jaki ja mam problem. Mam neta przez radiowke i mam karte na slocie PCI i mam wolna karte sieciowa ktora jest na plycie glownej i chce przez ta wolna polaczyc moja satelite (D-box) by byla w necie. Prosze o pomoc. Z gory dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zeby nie zaczynac kolejnego postu powiem jaki ja mam problem. Mam neta przez radiowke i mam karte na slocie PCI i mam wolna karte sieciowa ktora jest na plycie glownej i chce przez ta wolna polaczyc moja satelite (D-box) by byla w necie. Prosze o pomoc. Z gory dzieki.Zeby nie zaczynac kolejnego postu powiem jaki ja mam problem. Mam neta przez radiowke i mam karte na slocie PCI i mam wolna karte sieciowa ktora jest na plycie glownej i chce przez ta wolna polaczyc moja satelite (D-box) by byla w necie. Prosze o pomoc. Z gory dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...