Skocz do zawartości
sham4n

czy opyla się brać tego GF?!

Rekomendowane odpowiedzi

Obraz na TV jest znośny na GF ale nie najlepszy sam miałem 5600ultra 2 asusa i ponoć była na nim jedna z lepszych jakość na tv ,ale w porównaniu z radziem to już trochę inna klasa , a równiez mam gf4mx i jakość jest gorsza niż na tym 5600u2 ale i tak matka ogląda filmy na TV i nie płacze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GF 3Ti...

Zaj...... kata...ale do gier.

Ja kupiem takowa i gry smigaly mi tak ze glowa mala...

Ale 2D (pulpit) byl rozmazany i nie do przyjecia.

Po tagodniu siedzenia na tej karcie pczy zaszely odmawiec posluszwenstwa....

mozliwie ze wina rozdzialki(1280-1024)na 19" monitorzte...

Na nizsztych rozdzilakach bylo znosnie...wiec jak masz 15-17" to ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak często oglądasz filmy z kompa na tv? sam musisz sobie odpowiedzieć co dla Ciebie jest istotne-wydajność w grach czy jakośc obrazu przy oglądaniu tv. Obiegowa opinia panuje taka ,że radeony mają lepszy tv-out i wielu ludzi zwraca na to uwagę a na co dzień wcale z tego wyjścia nie korzystają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowego ti200 polecilbym z czystym sumieniem ale dawac 235 zlotych za uzywany i na pewno ostro krecony sprzet to moim zdaniem ryzyko, za 300-400 kupisz juz nowe karty i to lepsze np w esc.pl jest za 425 Palit Radeon 9600 non pro 128 bit ewentualnie jest tam tez 9100 Herculesa za 379, Mint ;-) Ti4200 128 MB za 419, ~150-200 zlotych wiecej ale masz pewnosc, gware spokoj i wydajnosc wieksza a tak jak sie zepsuje to bedziesz mial nic za 235 zlotych. Ewentualnie poszukaj jeszcze prolinka Ultimate FX5200 w granicach 330-340.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja osobiście mogę polecić tylko to:    http://www.allegro.pl/show_item.php?item=27005666   ,sprzęt pierwsza liga na far cry w medium chodzi jak burza

Oj zgadzam sie bo wlasnie na takim jade :) - fajnie sie kreci - wyniki typu 10k w 3dmarku 2k1 to mozna z palcem w d**** bez wiekszego krecenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ladna cena ale jego chyba juz nie ma lub jest na zamowienie

 

Leborg nie o to mi chodzilo, oplaca sie jesli jestes w stanie ocenic ryzyko (np gwara jeszcze 6 miesiecy czy cos), jesli jednak to ma byc strzal w ciemno to lepiej nie ryzykowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odnośnie r9100 to czy mój zasilacz(jakiś 300W)nie będzie miał z nim problemów, bo gdzieś czytałem, z radkami może być problem przy cieńkich zasiłkach! :)

 

Lebork chyba dołoże troche kasy i kupie cosik lepszego!:) Obecnie mój budżet to ok. 350 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ta ma gware caly rok jeszcze to raczej tak, chodzilo mi o zakup uzywanej karty w ktorej nie znasz daty sprzedazy, nie wiesz wowczas ile byla uzywana czy rok a moze 3, ale rok to nie tak duzo.

no mi tak bardziej chodziło co sądzisz o tej karcie i czy warto;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakies 3 tygodnie temu kupilem taka sama na allegro :) . Przesiadlems ie z GF4MX 440 i odczulem naprawde duza roznice szczegolnie w nowych grach. Na razie jej nei krecilem za bardzo bo nie ma porzeby. Colin 4 chodzi mi na full detalach z AAx2 bardzo plynnie :) . Coz wiecej chciec od karty za 250zl ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwieje waszę wątpliwości co do tych kart : http://allegro.pl/show_item.php?item=26869868

 

Sam takową kupiłem (z wyżej wymienionej aukcji),karty są nowe nawet nie były dobrze przetestowane...a co z tego wynikło...po zakupie okazało sie że karta zawiesza sie po zainstalowaniu sterów.Prawdopodobnie była to jakaś niedoróbka.Na 15 sztuk u tego sprzedawcy nie działało 3.

Karty są kupowane w niemczech za bezcen :)

Mają Hynixy 4 ns ale z tego co wiem słabo się kręcą :/ Jutro ma przyjsćć nowa do mnie wiec zapodam jak sie kręci ta seria :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są nieuzywane to widać wizulanie :) . Gwarancja jest oczywiscie ale w Niemczech,tylko Ty ja przeciesz kupujesz od pośrednika do tego na allegro...to chyba wyjasnie czemu nie ma gwarancji. :!:

Przepraszam :idea: co wyjasnia ze nie ma gwarancji? :lol: Gwarancje daje producent na karte - umowe zawiera sie z producentem a uzytkownikiem karty, nie krajem ani posrednikiem i mozna ja zrealizowac w polsce na marsie i na jowiszu :lol: absolutnie niczego to nie wyjasnia, a wrecz przeciwnie komplikuje, gdyby producent dal gwarancje to kazdy z 55 posrednikow tez by ja dal a wrecz ma taki prawny obowiązek. Jesli gwarancja jest w niemczech 2 lata czy rok to tez musi o tym napisac, moze sie pomylil i jest taka? wtedy to zmienia postac rzeczy. Nie mozna jednak w takim przypadku legalnie oferowac karty z 1 miesieczna gwarancją bedac swiadom ze karta ma np 2 lata gwarancji bo jest to juz nie tyle co nielegalna sprzedaz to oszustwo i podlega na pewno odpowiednim paragrafom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...