Skocz do zawartości
noose

WiFi - FAQ

Rekomendowane odpowiedzi

Do routera TP-Link TD-8840T trzeba zmieniac ustawienie przewodów w wtyczczce czy bedzie dzialac na ustawieniu na którym mialem lan? (Chodzi mi o kabel lan) Jesli tak to prosiłbym o jakis schemat jak mam ustaiwc przewody we wtyczce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Routery ze switchem działają zarówno na kablu crossowanym jak i zwykłym. Jeśli o to pytasz. Switch sobie sam z tym radzi.

 

P.S. Co to jest "kabel LAN" ?

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie moge stawiac serwerów do gier tak jak wczesniej na modemie z neo? Musze przekierować porty? A jak tak to jak to zrobic? I jescze chcialbym sie spytac czy na moim routerze da sie podzielis transfer na pół pomiedzy dwa komputery.

Edytowane przez Shakti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam router ZyXEL WiFi (najnowsze firmware) laptop w odległości 2m bez żadnej ściany, ustawione 802.11g sieciowka w moim laptopie wspiera nawet n, sterowniki do niej mam najnowsze a prędkość w sieci lokalnej to zaledwie 1400KB/s

 

Co może być nie tak? Czy to realna prędkość, bo nie chce mi się wierzyć, wygląda jakby korzystał z prędkości 802.11b ale ustawione jest only g.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam router ZyXEL WiFi (najnowsze firmware) laptop w odległości 2m bez żadnej ściany, ustawione 802.11g sieciowka w moim laptopie wspiera nawet n, sterowniki do niej mam najnowsze a prędkość w sieci lokalnej to zaledwie 1400KB/s

 

Co może być nie tak? Czy to realna prędkość, bo nie chce mi się wierzyć, wygląda jakby korzystał z prędkości 802.11b ale ustawione jest only g.

A jakie masz ustawione szyfrowanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, szybkie pytanko - mam router TP-LINK TL-WR740N i sieciówkę EDIMAX EW-7711UTn - oba urządzenia w standardzie N - lite czyli 150 Mbps. W sieci lokalnej osiągam max. 4,4 MiB/s. Po kablu było ponad 8 czyli max co karta sieciowa mobo oferowała. Norma to ili niet?Dodam, że sygnał jest super, żaden inny router nie interferuje na używanych przeze mnie częstotliwościach..sprzęt działa oczywiście w standardzie n.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...