Skocz do zawartości
Johnny Krawężnik

Posiadacze Pentagram QC-80 Cu - PYTANIE.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mam pytanie do osób, posiadających QC-80 - jak polerowaliście spód radiatora ? Tzn. zapewne papierem ściernym, ale chodzi mi o taką rzecz - tam są przyklejone na spodzie takie dwa białe paski - zerwaliście je przed szlifowaniem, aby mieć jednolitą powierzchnię ? Czy one są potrzebne później po założeniu radiatora na procesor ?

 

Dzięki za odpowiedzi :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam co prawda QC-80 AlCu :P i ja zdjalem paski przed polerowaniem i wiecej ich nie przykleilem, bo wedlug mnie sa niepotrzebne. A przy okazji to tez mam pytanie. Czy z pentagramem mozna stosowac CS'a? Bo niektorzy mowili, ze niebardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...ja polerowałem ....

te białe paski najpier odkleiłem i zostawiłem sobie..

po pierwszych podejściach do mojego CS'a na procku przykleiłem je spowrotem i wywaliłem CS'a... miałem obawy ze radiator styka się z CS'em tylko z jednej strony mocowania, po drugie zapinka dociskała jego bok, przesówała mi go na procku i podnosił do góry od stronu napisu na sokecie,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak u was jest z zapinką ? Ja jeszcze nie załozyłem bo nie mam czasu, ale zrobiłem na sucho i zauważyłem, że zapinka na radiatorze jest nieco skrzywiona wzgledem koszyczka. Śruby nie są idealnie w lini prostej wzgledem podstawy coolera. Boje się że siądzie krzywo i skruszy rdzeń, bo śrubki trzeba dokręcić stosując nieco nacisku.

Jak jest u Was?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja szczerze mowiac nie pamietam czy zapina byla skrzywiona jak zakladalem czy nie. Pamietam tylko, ze nie wiedzialem czy mam wkrecic srubki w zewnetrzne czy wewnetrze dziurki ale poza tym instalacja przebiegla w moim przypadku bezproblemowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak u was jest z zapinką ? Ja jeszcze nie załozyłem bo nie mam czasu, ale zrobiłem na sucho i zauważyłem, że zapinka na radiatorze jest nieco skrzywiona wzgledem koszyczka. Śruby nie są idealnie w lini prostej wzgledem podstawy coolera. Boje się że siądzie krzywo i skruszy rdzeń, bo śrubki trzeba dokręcić stosując nieco nacisku.

Jak jest u Was?

Ja też jakoś nie pamiętam, czy tam było coś krzywo z zapinką - jedno powiedzieć mogę - jak założyłem "koszyk" na socket, to trochę "latał", ale później jak się dokręci te dwie śrubki, to wszystko gra. Miałem przygode z tym radiatorem i myślałem, że ukruszyłem rdzeń, ale zaopatrzyłem się w CS'a i przykręciłem mocno śrubki bez żadnej obawy, że coś się stanie :) POZDRAWIAM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś władował tego coolerka (Pentagram QC-80 Cu :)) na Msi K7N2 - Delta-l. Są jakieś problemy?

Ja wsadzilem QC-90 Cu na MSI K7N2-V bez problemu, wiec Ty ich tez nie powinienes miec :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki ze odkopuje temat ale mam pytanie odnosnie Pentagrama QC-80 AlCu. Ile on wystaje ponad plyte na abicie NF7-S? Bo chcialbym go sobie kupic, ale boje sie ze bedzie mi kolidowal z zasilka. Od brzegu plyty glownej do zasilacza mam tylko jakies 6mm. Prosze pomozcie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wystaje jakies 3-4 mm i tyle samo jest od jego krawedzi do zasilki

 

u mnie bez paskow bez polerowania na tym co widac idzie idle 33-34 stress 45, przyjdzie wiecej ramu to zobacze na wyzszym mhz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...