Skocz do zawartości
!mX

Podkladka ...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

chcialem wam pokazac moja unikatowa podkladke :) zrobiona jest z bardzo twardego szkola ktorego nie da rady zbic (oczywscie dla chcacego nic trudnego), jest to szklo matowe z wygrawerowanymi od spodu wzorami :) ocencie jak wam sie podoba

pzdr

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...podkładka zapusiasta. Pytanie tylko jak to szkło ma się do optycznej?? Nie gubi się, nie skacze?? Jeżeli nie, to WOW 8O Podaj jakieś namiary, gdzie, jak i za ile takie szkiełko do zrobienia podkładki... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to mowiac szczerze do gier jest WYPAS ! :P jak na ICE MAT'ie naprawde dobrze chodzi. Ta podkladka zostala zrobiona na zamowienie u szklarza artysty :), koles wlasnie bawi sie w takie rzeczy hehe :P a co do dostania to u szklarza na zamowienie. mysle ze to podswietlenie to by byl zly pomysl ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zwykly optyk oem logitecha za 5 paczek chyba bedzie sie gubil na takim szkielku :?:

tez bym bardzo chetnie cos takiego wystrugal, ciotka pracuje w hucie szkla , ewentualnie szklarza daleko nie musze szukac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam np. IceMAt czarnego + MX900 i sie nie gubi gra sie bardzo przyjemnie (im nowsze skitzy tym lepiej) wedlug specyfikacji podkladki black i orginal sa kompatybilne z wiekszoscia Logitechow i Microsoftow (skolei na innej stronie znalezlem info ze tylko seria MX i z Micro$oft'a seri IME od 1 )

Ale Imo nie powinno byc najmniejszych problemow zwlaszcza jak szklo bedzie matowione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta podkladke mozna nabyc na allegro za ok 30-50 pln

byla ona dolaczana do samochodow firmy porshe :)

http://allegro.pl/show_item.php?item=25637542

 

niestety - nie nadaje sie do myszek optycznych, przynajmniej moj MX700 nie wykazuje zadnych checi do wspolpracy z ta podlkadka.

 

arthx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomysl wlasnie zaczerpnalem z tych podkladek i moja jest praktycznie identyczna, a co do tego optyka to mi juz tez nie chodzi na MX500 jednak to tylko ozdoba nie nadaje sie do grania :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to mowiac szczerze do gier jest WYPAS !:P jak na ICE MAT'ie naprawde dobrze chodzi. Ta podkladka zostala zrobiona na zamowienie u szklarza artysty :)...

od spodu jest matowe, na wierzchu jest gladka zeby dobrze mycha pracowala. Ja mam Logitech MX500

pomysl wlasnie zaczerpnalem z tych podkladek i moja jest praktycznie identyczna, a co do tego optyka to mi juz tez nie chodzi na MX500 jednak to tylko ozdoba nie nadaje sie do grania :(

typ naprawde nie z tej ziemi, albo wszystko robi pod publike!! :? banan na 1 dzien ochlodzil by umysl...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepiej idz na polityka a nie wchodz na forum jezeli masz robic ludziom pod gorke to tobie moze lepiej "banana" ? takich jak ty jest to mnostwo ... N/C

no comment to raczej do ciebie powinno byc!!

 

!mX "pod gorke robie" czytajac twoje posty i sie dziwiac ze co kilka dni zmienia ci sie znadie??!!

no nic trudno, przeciez myszka oczywiscie moze z dnia na dzien nie chciec pracowac na tej samej podkladce, moze ma "tan" dzien??!!

 

N/C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...