Skocz do zawartości
-mess-

czy warto zamienic 9600pro na 9500

Rekomendowane odpowiedzi

mam mozliwosc zamiany mojego szafira 9600pro 128MB na modowalnego 9500 64MB.

 

9500 moduje sie na 9500pro bez problemu, nie ma zadnych artefaktow.

jezeli chodzi o podkrecalnosc, jest stabilny jak skala na ustawieniach rdzen: 325, pamiec 650(nie wiem czy to dobrze jak na te radki).

 

nie wiem ktora karta jest lepsza i bardziej oplacalna, wydaje mi sie ze te 128MB w r9600pro ma teraz spore znaczenie (?), przy czym 9500 ma tylko 64MB... (lol pisze jak ostry noob).

 

zamieniac czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Radka 9500@PRO nigdy go nie kręciłem ekstremalnie, ale 320@620 chodził bez problemu wyżej nie kręciłem, bo nie było mi to do niczego potrzebne. Wiem jednak że one się kręcą o wiele więcej przeczytaj sobie artykuły:

 

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=38821

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=35585

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam mozliwosc zamiany mojego szafira 9600pro 128MB na modowalnego 9500 64MB.  

 

9500 moduje sie na 9500pro bez problemu, nie ma zadnych artefaktow.

jezeli chodzi o podkrecalnosc, jest stabilny jak skala na ustawieniach rdzen: 325, pamiec 650(nie wiem czy to dobrze jak na te radki).

 

nie wiem ktora karta jest lepsza i bardziej oplacalna, wydaje mi sie ze te 128MB w r9600pro ma teraz spore znaczenie (?), przy czym 9500 ma tylko 64MB... (lol pisze jak ostry noob).  

 

zamieniac czy nie?

jak zaczną być potrzebne 128MB na kartach grafiki, to 9700pro będzie już za wolne.

 

Wymieniaj - 8 Potoków da ci więcej niż 4 i 128 MB Ram na karcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak wyżej jesli twoj 9600pro kręci sie na 9600XT to nie zmieniaj. ale jesli lipnie sie kreci to zmien.

 

Storm jak ci sie udało tak wykrecic tego 9600pro?? ile jechales na AC??

na AC krecil mi sie 10mhz mniej no i zawsze stabbilnosc po zalozeniu bloczku wieksza jezeli sie np obciaza grafe max przez kilka godzinek :)

 

pozdr :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...