Skocz do zawartości
fuxmen

Seti@home na boinc - zaczęlo się

Rekomendowane odpowiedzi

TarpaN - spoko ty liczysz jak najszybciej ja na swoim nie moge tak szybko liczyć więc zacząłem rekrutować znajomych :) narazie P4 1,8Ghz a jeszcze dziś pomęczę 1,3Ghz - Athlon i P4 w okolicach 3ghz (niech pomagają kumplowi a co)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TarpaN - spoko ty liczysz jak najszybciej ja na swoim nie moge tak szybko liczyć więc zacząłem rekrutować znajomych :) narazie P4 1,8Ghz a jeszcze dziś pomęczę 1,3Ghz - Athlon i P4 w okolicach 3ghz (niech pomagają kumplowi a co)

heheh nie myśl że jestes sam ja tesz zaczynam nawiedzać znajomych za freee im kompów nie bede serwisował :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spider a wiedzą o tym że to instalujesz ? bo wiesz mi kiedyś kumple podsyłali kompy do formata+instalki windy i wszyscy mieli potem seti@home na HI-Q wu ustawione :D teraz za to mam problem bo nie wiem jak można "donosić" jednostki (na seti no problem kopiowało sie foldery z numerami i już) do kompa bez netu (pomęczyłbym kumpla z P4 3.2Ghz HT bo on wie o co chodzi z seti.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ech u mnie to raczej najpierw pytanie "zainstalować ci to?" a jak tak to instaluję normalnie a jak nie to instalowałem jako usługę :D ale teraz muszę poszukać jak walnąć boinc jako usługa :> i niech zgadują czemu mają zawsze 100% proca (kiedyś jak ktoś mnie wkurzył to miał seti@home jako usługę ale wczesniej ustawiłem priorytet na "real time" :> ale miałem potem zabawe jak przez kilka dni koleś tak liczył non-stop (miał problem żeby wyłączyć kompa a nie chciał tego robić przyciskiem bo "coś sie może stać z pc" :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapożyczyłem opis od konkurencji :wink:

 

Uruchomienie Boinc'a jako proces systemowy:

 

Instalujemy Boinc'a jak wyzej - wszystko ustawiamy czyli nazwe projektu numer ID itd.

 

Teraz otwieramy command line wpisujac w uruchom: cmd

Komendami cd:) znanymi z dosa przechodzimy do katalogu gdzie jest boinc.

 

Wpisujemy boinc_cli.exe -install

Powinno sie wyswietlic ze boinc zainstalowano pomyslnie

 

po czym wpisujemy: net start boinc

 

Do tego pozostaje jeszcze jedna rzecz:

 

Wchodzimy do Program Files naciskamy prawym klawiszem na folder BOINC - udostepnianie i zabezpieczenia

 

Przechodzimy do zakladki zabezpieczenia i naciskamy dodaj.

Potem zaawansowane - wciskamy znajdz teraz i z listy wybieramy USLUGA SIECIOWA

 

Wciskamy dodaj. Teraz zaznaczamy USLUGE SIECIOWA i zaznaczamy pelna kontrola.

 

Powinno dzialac

 

autor: Angel_Azazel

thx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oki ładnie przesłane do telefonu aby zawsze mieć info o tym przy sobie podczas siedzenia przy jakimkolwiek cudzym kompie (Łodzianie strzeżcie się) tak samo jak mam tam linka do klienta Boinc :> hihioki ładnie przesłane do telefonu aby zawsze mieć info o tym przy sobie podczas siedzenia przy jakimkolwiek cudzym kompie (Łodzianie strzeżcie się) tak samo jak mam tam linka do klienta Boinc :> hihi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nom co do wyniku tarpana to gratulacje ja mam cos powyzej 8k ale mam o wiele slabszy sprzet a pozatym kozystam z kompa duzo no i nie chodzi 24/24, jak podkrece to moze nadgonie troche, co do zalatwiania kompów to musze cos pomysleć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

C4Ctu5 - to uruchom pełną moc przerobową :D przynajmniej jeszcze mocniej wspomożesz tweak.pl no i szybciej nas (Conquerów) dogonisz :D (przez co przyśpieszysz cały team tweak)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...