Skocz do zawartości
J-A-J-O

Konkurs na najładniejszy profil użytkownika "[..]"

Rekomendowane odpowiedzi

Każdy stały bywalec forum tweak.pl chce żeby wyglądało ono jak najlepiej, ale my sami możemy się do tego przyczynić!! Co wy na to żeby założyć konkurs na najładniejszy profil użytkownika, tzn. zgranie avatara z podpisem?? Oczywiście nie było by żadnej nagrody, poza wyróżnieniem.

 

Taki profil musiał by być zgodny z regulaminem, czyli avatar nie większy niż 6kb 100x100 pikseli i podpis maxymalnie 325 znaków. Jeżeli każdy by dbał o wygląd swojego profilu mogli byśmy zacząć nową dziedzine moddingu :wink: taki odłam moddingu desktopu :wink:

 

To jak, co wy na to??

 

Jako pierwszy zgłaszam swój profil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baaaa :> Poca, nie masz szans, bo wielki umięśniony potwór, który niszczy wszelakie istnenie w promieniu 5 kilometrów - TADAM! - Gustav, jest potężniejszym bossem z mortal kombat niż twój Dinuś :>

 

BTW... Dinusiowi to się jedynie oczko świeci :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, musze porozmawiać z jakimś moderem na temat tego wyróżnienia, bo narazie to każdy może pisać "to ja wygrałem??", "a może ja??", tyle że właśnie wychodze, to moze jakiś moder/admin sam by napisał propozycje roztrzygnięcia??

 

 

Pozdro :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baaaa :> Poca, nie masz szans, bo wielki umięśniony potwór, który niszczy wszelakie istnenie w promieniu 5 kilometrów - TADAM! - Gustav,  jest potężniejszym bossem z mortal kombat niż twój Dinuś :>

 

BTW... Dinusiowi to się jedynie oczko świeci :D

Moj Dinus sie kamufluje. Jak podejdzie do niego twoj pajac z ogonem, Dinuś go pogoni i wpieprzy z koscmi ew. z ogonem.

:twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leborg....... Britnej!.... Britneeeeej.... Britnej!......... Bżydal :>

 

This summer comes........ AVP and..... Pocahontas and MeHow proudly present.... Gustav vs Dinuś.... whoever wins...... GUSTAV KILLS :D :D :D

 

BTW: jakie sa kryteria zawodów? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...