Skocz do zawartości
J-A-J-O

Konkurs na najładniejszy profil użytkownika "[..]"

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktoś zakłada sobie 1000 kont żeby na siebie zagłosować to pewnie że wygra  :lol:

nie wiem jak wy ale ja juz zaczalem :legal:

J-A-J-O pozdrawiam i zycze powodzenia w realizacji ciekawego pomyslu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgodziłem się na niekonwencjonalny pomysł und3r'a

Znaczy, że robimy po mojemu? :D (Ale dlaczego mój pomysł jest niekonwencjonalny? :lol: )

 

Powtórze zatem raz jeszcze:]

 

 

1 - Wszyscy, którzy w tym topicu wyrażą swoja chęć kandydatury, automatycznie zostaja zapisani do konkursu. 

 

2 - Ustalamy czas, w którym topic ów zostanie zamkniety, co oznaczać bedzie tym samym początek rywalizacji;] (po zamknieciu tego topicu nie bedzie sie już można zgłosić) 

 

3 - Zakładamy nowy topic, gdzie wymienieni zostana wszyscy, którzy sie zgłosili. 

 

4 - Każdy z uczestników pisze tam jednego posta, w którym moze postarać sie przekonać innych, dlaczego maja głosować na niego  (to po to, żeby w topicu zgromadzić profile wszystkich, którzy sie zgłosili). Będzie to jednocześnie potwierdzenie chęci uczestnictwa w konkursie.

 

5 - Robimy ankiete nr 1, która wyłoni 10 osób (lub więcej, to sie uzgodni). 

 

6 - Potem z tych 10 wybieramy 3 (również za pomoca ankiety - żadnych jurorów) 

 

7 - Robimy ankiete finałową:]

Oczywiście powyższy regulamin może jeszcze ulec zmianom, a nawet całkowitemu unieważnieniu:] :lol:

 

Przydałby sie też moder, który mógłby pomóc w organizacji konkursu (tzn. w odpowiednim momenice zamykać topici itp.). Mam nadzieje, ze w końcu uda sie znaleźć kogoś takiego. :D

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii WYGRAŁEM wlasnie odebrałem wygrana , ztjuningowany toster z pleksy z katodami revolteca no i 2 bilety na wycieczke rowerowa do okoła pustyni gobi !!

reed jedziesz ze mna ? wenzyki beda za nas pedałowac :lol: spowrotem mozemy zaczaczyc o kongo na cyc indyka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh, Sorry, miałem ostatnio troche spraw na głowie - złożenie kilku kompów, wyjazd w szkole itd.

 

Właśnie zaczynam spisywać ludzi do których napisze PW z informacją o konkursie, nie wiem ile mi to zajmie, ale osób jest napewno wiecej niż 50, udział wezmą ci którzy mi odpiszą - tak by troche was odpadło, robienie ankiety z ponad 50 luda mi się nie widzi :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No czyli gdzieś w przyszłym roku bedą eliminacje... ;)

Za dwa lata finał.... ;)

A wygrany bedzie wybrany gdzieś w granicach wprowadzenia do Polski Euro... :D

To spróbuj cwaniaku sam coś takiego zorganizować bez niczyjej pomocy - bo tak własnie ja działam. Wyobraź sobie że ja też mam zajęcia prócz organizowania tego konkursu - a za to nikt mi nie płaci, robie to z własnej woli. Pozatym nie wszystko jest zależne odemnie, niektórzy potrzebni ludzie nie odpisują na PW, a jak już to nic nie wynika z tego co piszą.

 

Po spisaniu osób z pierwszych 5 stron wyszło ich 91 i co ty na to??!!?? A teraz pomyśl że mam kolejne 5 stron do przejrzenia a potem musze pisać do wszystkich PW.

 

Masz jeszcze jakieś ciekawe teksty??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żebyś wiedział że mam... 8)

Po pierwsze: Jest to chyba najbardziej....... po<span style="color:red;">[ciach!]</span>y (lekko mówiąc) konkurs... Od początku wiedziałem że nic z tego nie bedzie... :lol:

Po drugie: 3/4 ludzi traktuje ten tema tak J-A-J-A więc nie wiem po co się tak starasz, koleszzzko... 10 stron tematu i co? [gluteus maximus].. nic... :lol:

Po trzecie: A jak myślisz - czemu Ci nie odpisują? Proste: bo nie traktują Twojego konkursu (w sumie to Ciebie raczej Też) poważnie...

Hehehe.... mam pisać dalej? Czy "kończyć i wstydu oszczędzić"? :roll:

Cfaniaczkó.... :lol:

 

P.S. I wymyśliłem kolejny teamt w tym stylu: Na najładniejszą ilość postów.. albo Najładniejsza konkurs... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mowiac, to ja bym finał zrobił właśnie w sylwestra :lol: W koncu to jest konkurs na profil roku, no nie?:>

Wow... wymyśliłeś kolejny konkurs do zrealizowania... :D Profil Roku! - brzmi pięknie... :lol:

A ten konkurs jest na Najładniejszy Profil - to już różnica.... :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żebyś wiedział że mam...  8)  

Po pierwsze: Jest to chyba najbardziej....... <font color="#FF0000">[ciach!]</font> (lekko mówiąc) konkurs... Od początku wiedziałem że nic z tego nie bedzie...  :lol:

No to pokazałeś mi że mało wiesz, bo konkurs wcześniej czy później dojdzie do finału.

 

Po drugie: 3/4 ludzi traktuje ten tema tak J-A-J-A więc nie wiem po co się tak starasz, koleszzzko... 10 stron tematu i co? [gluteus maximus].. nic... :lol:

Możliwe, to się jeszcze okaże jak będą odpisywać na PW, zobaczymy ile potwierdzeń dostane - teraz nic nie mówie bo sam się moge przejechać :wink:

 

Po trzecie: A jak myślisz - czemu Ci nie odpisują? Proste: bo nie traktują Twojego konkursu (w sumie to Ciebie raczej Też) poważnie...  

Hehehe.... mam pisać dalej? Czy "kończyć i wstydu oszczędzić"?  :roll:  

Cfaniaczkó....  :lol:

Już odpisali, tyle że miesiąc temu, a ja potrzebuje potwierdzenia że o tym nie zapomnieli - nieważne, jakoś sobie z tym poradze

 

P.S. I wymyśliłem kolejny teamt w tym stylu: Na najładniejszą ilość postów.. albo Najładniejsza konkurs...  :lol:

No to jedziesz, zakładaj topic i organizuj konkurs, wydaje mi się że konkurs "Na najładniejszą ilość postów" jest akurat na twoim poziomie :wink:

 

Pozdro dla ciebie, a tak wogóle to chcesz brać udział czy nie?? Bo z tego co piszesz wynika że nie.

 

A nagrody będą, będą, będą - napewno!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym topicu swoją chęć uczestniczenia w konkursie zgłosiło 135 os. zaraz jeszcze sprawdze czy nie przepisałem kogoś po 2 razy

 

PS. Teraz będe informował was na bierząco co się dzieje

 

PS2: wie ktoś czy jakiś program jest w stanie uporządkować alfabetycznie podane przezemnie wyrazy?? Szukam właśnie w Exelu 2003 i znaleźć nie moge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS2: wie ktoś czy jakiś program jest w stanie uporządkować alfabetycznie podane przezemnie wyrazy?? Szukam właśnie w Exelu 2003 i znaleźć nie moge

Zadzwoń do microsoftu i spytaj się do czego słuzy funkcja sortowania :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...