Skocz do zawartości
J-A-J-O

Konkurs na najładniejszy profil użytkownika "[..]"

Rekomendowane odpowiedzi

kosmo rulez ;-)

 

zgłaszam moją skromną kandytaturkę      :-]

 

sig zamieszczam poniżej heh ;-)

forest kila zbila-> z tego co wiem Twój podpis jest nieaktualny :D Chyba jesteś zdyskwalifikowany :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość PL4Y3R-PL

nie no twoj jest wypasiony ;-) zajmuje dokładnie 10 razy tyle ile treść twojego posta :-)  :P :P :P :P :P :P

bo mi sie wielkosci niechcialo zmieniac:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no twoj jest wypasiony ;-) zajmuje dokładnie 10 razy tyle ile treść twojego posta :-)  :P :P :P :P :P :P

Właśnie. Ale zaraz się to zmieni.

Cytat z regulaminu:

Podpis nie powinien być wizualnie męczący dla innych użytkowników forum: maksymalna wielkość czcionki to czcionka domyślna (12), należy unikać stosowania rażących kolorów, a przy długich (np. kilkulinijkowych) podpisach zdecydować się na zmniejszenie czcionki.

Tak że kolega robi podpis od nowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PL4Y3R-PL - nie to zeby specjalnie :-)   teraz masz wypasiony,,, chyba wypadłem z rywalizacji ;-)      

No! chyba ze zaraz sobie napompuje podpis - i Dijkstra skomponuje mi podobny "sig niepokornych" :lol:

Noo, <span style="color:red;">[ciach!]</span>ny w kosmos, taki jakby hmm, nie wiem... to jak z moddingiem obudowy alla HL2, niby taka pordzewiała a wszystkim się podoba. Twój podpis właśnie taki jest, niby ktoś go zdewastował ( no offence ) ale w sumie to nieźle wygląda :wink:

 

forest kila zbila ile było tych piw?? ;-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Birdman - 92000kg podpisu,, ehh mam wrażenie że to sie musi urwać i się w końcu zj _ _ _ e na posty niżej :lol:

 

only few ;-] było piw ;-] ale wspartych lepszym soczkiem

nie ma szans :] ten ludzik z avatara to trzyma :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ke?? ;]

to może i ja się tutaj zaczepię...da radę...

miejsce dla piżą chyba zawsze się znajdzie...

nadciąga analny kamikaze... :twisted:  

Nie podszywaj się ;]

Pogrążasz się.

:mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest powaznie twoj kot, czy tylko sciagnales AV? Moj by sie tak nie dal :> jak mu probowalem arbuza zalozyc (hahaha) tak jak mial niegdys kot pomarańczę założoną na moim AV, to Gustavek strasznie złorzeczył i nie chciał współpracować :>

Eee to nie moj [; nie mam kota. Kiedys miale ale mi uciekl :D znaczy sie nei wrocil wieczorem i tyle go widzialem... :cry: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...