Skocz do zawartości
J-A-J-O

Konkurs na najładniejszy profil użytkownika "[..]"

Rekomendowane odpowiedzi

To moze ja tez sie zgłosze:)

to i ja sie zglaszam :F :F jak sie konkurs zacznie to zeby wam przykrosci nierobic zmienie na inny ;) ;) wiec sie niemartwcie :-)

 

macho ? one nie zaszybko sie ruszaja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh, jakoś nic nie idzie załatwić z niektórymi moderami, nie odpisują na PW... a już od poniedziałku mnie nie będzie przez kilka dni.

 

Dziś napisze do kilku innych, mam nadzieje że odpowiedzą, formułke konkursu już mam, będzie to mniej więcej tak wyglądać:

 

Po pierwsze potrzebuje właśnie 3 moderów do jury. Będą oni brali udział tylko w pierwszym etapie - selekcji najlepszych osób z tego topica. Każdy moder odda głos na 25 najlepszych w/g niego profili i do następnego etapu przejdą te które powtarzają się u conajmniej dwóch. Także nieznana jest ilość osób które dostaną do drugiego etapu. A po tym pójdzie już jak z górki:

 

1 etap. pierwszy topic(ten aktualny) - typowanie 25 os w/g zasady że dojść do następnego etapu może ta która powtarza sie u 2 jurorów

 

2 etap. ankieta z 25 os. - 3 dni każdy* typuje swoją osobe, wybieramy 10 które otrzymały najwięcej głosów

 

3 etap. ankieta z 10 os. - 2 dni każdy* typuje swoją osobe, wybieramy 3 które otrzymały najwięcej głosów

 

4 etap. FINAŁ - ankieta z 3 os. - 2 dni każdy* typuje swoją osobe, wybieramy zwycięzce

 

* - każdy, czyli wszyscy chętni zarejestrowani użytkownicy, łącznie z chętnymi moderami

 

Czyli 1 etap jest dalszym ciągu rozgrywany, kiedy uda się przejść do drugiego?? Tego niestety narazie nie wiem.

Mam nadzieje że uda się rozstrzygnąć ten konkurs do końca lipca :?

 

PS. Ja w sumie też moge brać udział, moim zadaniem jest tylko i wyłącznie zakładanie kolejnych topiców z ankietami, nic nie będe wybierał :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS. Ja w sumie też moge brać udział, moim zadaniem jest tylko i wyłącznie zakładanie kolejnych topiców z ankietami, nic nie będe wybierał  :wink:

Cóż za skromnosc :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra zasady już znamy...A co z nagrodami :?: :twisted: ;)

Update: A jak Wam się podoba mój nowy podpis :twisted: -> No to pierwszy etap mam za sobą 8) :lol: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh, jakoś nic nie idzie załatwić z niektórymi moderami, nie odpisują na PW...

:?

 

Uwagę wojsa z poprzedniej strony przemyślałeś? I powtórzę: jeżeli to ma mieć ręce i nogi, to należałoby uwzględnić nie tylko tych userów, którzy zgłosili się w tym topiku (bo część zrobiła to dla śmiechu, a nie dlatego, że uważają, że rzeczywiście mają ładny profil), ale również innych, wyłowionych na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh, jakoś nic nie idzie załatwić z niektórymi moderami, nie odpisują na PW...

:?

 

Uwagę wojsa z poprzedniej strony przemyślałeś? I powtórzę: jeżeli to ma mieć ręce i nogi, to należałoby uwzględnić nie tylko tych userów, którzy zgłosili się w tym topiku (bo część zrobiła to dla śmiechu, a nie dlatego, że uważają, że rzeczywiście mają ładny profil), ale również innych, wyłowionych na forum.

Można założyć topic ze zgłoszeniami (TYLKO zgłoszeniami) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhhh, nie dostałem odpowiedzi do dziś, a jutro mam wyjazd.... :( No nic, postaram się wstąpić do cafe i sprawić żeby konkurs wkońcu ruszył z martwego punktu w którym się właśnie znajduje. Jednego możecie być pewni, KONKURS DOJDZIE DO KOŃCA :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż.

 

Ja bym zrobił kategorie:

 

Najbardziej funkcjonalny

Najładniejszy

Najbrzydszy

Najśmieszniejszy

Najbarzdiej absurdalny

I po co? :wink:

I tak już wszystkie nagrody mam w kieszeni....

 

RAZOR: Jam nie godny.... :lol:

Ekhm.... A masz może dalsze częsci avataru? :twisted:

Narazie zbieram materiały.... :lol: :twisted: :lol:

(nie chwaląc się- jak zawsze - dodam że avatarka mam od samego początku i nigdy go nie zmienię)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...