Skocz do zawartości
J-A-J-O

Konkurs na najładniejszy profil użytkownika "[..]"

Rekomendowane odpowiedzi

ja moge wygrac tylko jak sie mozna zapisac ?:P mozecie juz zrezygnowac bo mam przygotowany moj mega podniecajacy avatar na ktorym ponetnie mecze mojego sutka;]

 

 

no i oczywiscie moj podpis! jest oryginalny i nie do pobicia:D no chyba ze macie jakies inne zdanie ale wtedy to wieice;] piszcie do andriu ze brzydki podpis zrobil...

 

nikt nie chce dostac bana wiec wszystko jasne:P gdzie sie zglaszac po nagrode?;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sie znowu nie zgadzam z tym regulaminem :P

 

1 - Kompletnie pozbawionym sensu jest ocenianie profilu na róznych tematach graficznych - dobrze dobrany av i podpis zawsze beda ładnie wygladać. Takie jest moje zdanie.

 

2 - Estetyka profilu to rzecz gustu i liczba postów nie ma tutaj nic do rzeczy. Dlaczego niby stali użytkownicy mieliby wydać bardziej sprawiedliwa ocenę? Ktoś może mieć przecież 2000 postów i 0 poczucia dobrego smaku :P

 

3 - W ogóle pomysł w jurorami uważam za głupi :P

 

 

Oto jak ja to sobie wyobrażam...

 

1 - Wszyscy, którzy w tym topicu wyrażą swoja chęć kandydatury, automatycznie zostaja zapisani do konkursu (żadnych jurorów).

 

2 - Ustalamy czas, w którym topic ów zostanie zamkniety, co oznaczać bedzie tym samym początek rywalizacji;] (po zamknieciu tego topicu nie bedzie sie już można zgłosić)

 

3 - Zakładamy nowy topic, gdzie wymienieni zostana wszyscy, którzy sie zgłosili.

 

4 - Każdy z uczestników pisze tam jednego posta, w którym moze postarać sie przekonać innych, dlaczego maja głosować na niego :P (to po to, żeby w topicu zgromadzić profile wszystkich, którzy sie zgłosili.

 

5 - Robimy ankiete nr 1, która wyłoni 10 osób (lub wiecej, to sie uzgodni)

 

6 - Potem z tych 10 wybieramy 3 (również za pomoca ankiety - żadnych jurorów)

 

7 - Robimy ankiete finałową:]

 

 

Przejdzie? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMHO ten konkurs wogóle jest bez sensu. Nie mozecie dojść do porozumienia w kwestii zasad, regulaminu i wogóle nikt sie za bardzo nie interesuje tym konkursem. Mało chętnych, jeszcze mniej osób chętnych, zeby się tym zająć. Uznajmy po prostu, że każdy ma fajny avatar. Mniej lub bardziej osobisty, oryginalny, zabawny czy po prostu fajny. Kazdy taki, jaki mu odpowiada, na jaki go stać.

:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMHO ten konkurs wogóle jest bez sensu. Nie mozecie dojść do porozumienia w kwestii zasad, regulaminu i wogóle nikt sie za bardzo nie interesuje tym konkursem. Mało chętnych, jeszcze mniej osób chętnych, zeby się tym zająć. Uznajmy po prostu, że każdy ma fajny avatar. Mniej lub bardziej osobisty, oryginalny, zabawny czy po prostu fajny. Kazdy taki, jaki mu odpowiada, na jaki go stać. 

:-)

Niewierna, zobaczysz, to jeszcze będzie dyscyplina olimpijska :D Już ja tego dopilnuje :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMHO ten konkurs wogóle jest bez sensu. Nie mozecie dojść do porozumienia w kwestii zasad, regulaminu i wogóle nikt sie za bardzo nie interesuje tym konkursem. Mało chętnych, jeszcze mniej osób chętnych, zeby się tym zająć. Uznajmy po prostu, że każdy ma fajny avatar. Mniej lub bardziej osobisty, oryginalny, zabawny czy po prostu fajny. Kazdy taki, jaki mu odpowiada, na jaki go stać. 

:-)

Niewierna, zobaczysz, to jeszcze będzie dyscyplina olimpijska :D Już ja tego dopilnuje :wink:

narazie cienko Ci to wychodzi. ja robie swoj podpis, zeby mi sie podobal a nie innym. to powinno byc jak z modingiem budy, robie to dla siebie a nie dla innych choc sa i tacy, ktorzy robia to pod publike.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMHO ten konkurs wogóle jest bez sensu. Nie mozecie dojść do porozumienia w kwestii zasad, regulaminu i wogóle nikt sie za bardzo nie interesuje tym konkursem. Mało chętnych, jeszcze mniej osób chętnych, zeby się tym zająć. Uznajmy po prostu, że każdy ma fajny avatar. Mniej lub bardziej osobisty, oryginalny, zabawny czy po prostu fajny. Kazdy taki, jaki mu odpowiada, na jaki go stać. 

:-)

Niewierna, zobaczysz, to jeszcze będzie dyscyplina olimpijska :D Już ja tego dopilnuje :wink:

narazie cienko Ci to wychodzi. ja robie swoj podpis, zeby mi sie podobal a nie innym. to powinno byc jak z modingiem budy, robie to dla siebie a nie dla innych choc sa i tacy, ktorzy robia to pod publike.

Nie, no mój podpis robie przedewszystim dla innych, bo mi samemu tak się nie podoba, że jak tylko go widze puszczam bełta...

 

A tak na serio, nie wiem jak można robić podpis pod "publike", objaśnij mi to bo za bardzo nie łapie :?

 

A może uwarzasz że mój podpis, albo jeszcze czyjś inny jest komercyjny?? Bardzo bym chciał taki zobaczyć 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten konkurs to jest wlasnie robienie podpisow pod publike, bo to inni maja wybierac. IMO kazdy user jest zwyciazca takiego konkursu, bo podpis ma sie jemu podobac a dla innych ma dostarczac informacji i ma byc czytelny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie wy macie problemy... kazdy ma taki podpis jaki sie mu podoba. mi sie moj podoba, a jesli innym tez sie podoba moj podpis to tez fajnie. po co jakies konkursy wymyslac. ludzie zamknijcie ten temat bo on do niczego nie prowadzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EEE róbmy róbmy konkurs :D  i tak wiecie że mój jest najlepszy w najpiekniejszy ;]]    ale mozecie powalczyć o 2 i 3 pos.. ;---]]

Jak ktoś zakłada sobie 1000 kont żeby na siebie zagłosować to pewnie że wygra :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EEE róbmy róbmy konkurs :D  i tak wiecie że mój jest najlepszy w najpiekniejszy ;]]    ale mozecie powalczyć o 2 i 3 pos.. ;---]]

Jak ktoś zakłada sobie 1000 kont żeby na siebie zagłosować to pewnie że wygra :lol:

dokladnie ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Ja robie swoj podpis, zeby mi sie podobal a nie innym. to powinno byc jak z modingiem budy, robie to dla siebie a nie dla innych choc sa i tacy, ktorzy robia to pod publike.

 

:D Podoba mi się to porównanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaszły pewne zmiany

 

W związku z tym że nikt się do mnie nie zgłosił na jurora, zgodziłem się na niekonwencjonalny pomysł und3r'a mianowicie :

 

Wszyscy którzy wpisali się w tym temacie, automatycznie przechodzą do etapu drugiego - tzn. ankiety. Nie wiem jeszcze jak to dokładnie rozwiąże/my. Napewno każdy będzie musiał potwierdzic chęc udziału w konkursie wpisem w nowym specjalnym temacie. Ale pewne jest że etap drugi konkursu już naprawde jest tuż tuż... (obym się znowu nie przeliczył :wink:)

 

Nie martwcie się tym, że ktoś kto się tu wpisał może nie dowiedziec się o zmianach w regulaminie i tym że jest automatycznie w etapie drugim. W miarę możliwości postaram się do wszystkich z tego tematu napisac na PW - będzie tam data powstania topica ankiety, w którym każdy musi się wpisac, dokładny regulamin konkursu, oraz możliwe że wymienie nagrody czekające na zwycięzców.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...