Skocz do zawartości
DreaMsCatcher

hercules 9100 i przejsciowka z 7 pinowego gniazda

Rekomendowane odpowiedzi

witka otoz chcialem podlaczyc standardowo z tv out na tv euroscart

lecz wyjscie na grafie jest 7 pinowe:/ z karta dostalem przejsciowke

ale z tego 7pinowego tylko na cincha. czy mozna dostac taka przejsciowke czy trzeba inaczej kombinowac?

wiem ze sa przejsciowki z 6-4 piny ale 7?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witka otoz chcialem podlaczyc standardowo z tv out na tv euroscart

lecz wyjscie na grafie jest 7 pinowe:/ z karta dostalem przejsciowke

ale z tego 7pinowego tylko na cincha. czy mozna dostac taka przejsciowke czy trzeba inaczej kombinowac?

wiem ze sa przejsciowki z 6-4 piny ale 7?

Najlepiej zaopatrzyć się w kabel "VIVO". Będziesz miał do dyspozycji 2 gniazda typu "chinch" (in/out) i dwa gniazda S-VHS (in/out). Ma taką samą i to najlepsze rozwiązanie.

 

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem ten problem. w końcu okazało się, że przejściówki nie są potrzebne. wkładasz zwykły kabel svideo, w telewizorze ustawiłem AV3 i obraz był czarno-biały ale po zmianie na AV3 R.G.B. jest wszystko lux. po prostu telewizor musi obsługiwać RGB.

 

jest coś powalone ogólnie bo GF zawsze chodził bez problemu ale za to jakość jest lepsza, szczególnie jeśli na karcie jest chip ATi Rage Theater.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...