Skocz do zawartości
mrtnt

Policja czy to jakis zart? Co to jest ludzie?!

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą bylem swiadkiem wstrzasającego dla mnie zdarzenia.

 

Czlowiek jechal sobie na rowerze, godzina pierwsza w nocy, nie mial z przodu swiatla, z tego powodu zatrzymala go policja. Poddano go badaniu na alkomacie wypil dwa piwa, mial 0,4 promila, niestety na swoje nieszczescie wylegitymowal sie... prawem jazdy, prawo jazdy zostalo mu zabrane, policjanci wyszli sobie z radiowozu i normalnie z fajką w ryju gadali jak jakies prostackie swinskie kozaki. Rower zostal mu zarekwirowany a chlopaka zostawili o pierwszej w nocy bog wie jak daleko od domu!!!

 

Dodam jeszcze dla kontrastu sytuacji ze przez trzy tygodnie jezdze pewną trasą i tam staja gliny przed pierwszym tego miesiaca zauwazylem ze nie swieci im sie swiatlo, staja do tego nieprzepisowo na srodku jak jakies bydle, raz jak zjezdzali na srodek z prawego chodnika to normalnie az sie wystraszylem bo ruszyli z kopyta jakby mnie chcieli ztaranowac a ja jechalem po przeciwnym pasie no ale co czlowiek mysli jak policja rusza z kopyta w poprzek drogi... ale caly moral ze dzisiaj tj. po trzech tygodniach to samo swiatlo dalej im sie nie swieci maja to w d...!!!

A np o czym sie mowilo ostatnio zatrzymanego funkcjonariusza policji na pare mies przed koncem emerytury z 2 promilami we krwi poprostu wydalono na wczesniejszą emeryture. Czy uzbrojony w bron palną policjant z dwoma promilami jest mniejszym zagrozeniem niz bogu winny chlopak ktory sobie jechal po pustej drodze do domu? WIdocznie dla psow bez zajecia tak...

W tym samym czasie jak go legitymowano przejechal baaaa przelecial motocykl z jakies 150 km/h co ze ograniczenie jest do 40, przejechal tez inny pojazd bez swiatel ale kto tego ma pilnowac kiedy policja w tym czasie juz nic innego zrobic nie moze bo zabiera prawo jazdy chlopakowi za jazde na rowerze!!!

 

Rozumiem ze prawo tak stanowi, ale to juz jakas obsesja jest slepe trzymanie sie prawa i bezsensowne zabieranie do jego pilnowania od d py strony co on jest kuzwa sedzia dredd? Nie wiem kompletnie co to mialo byc to nienormalne jakies wszystko. :x :x :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ze prawo tak stanowi, ale to juz jakas obsesja[...]

Nie to nie jest obsesja , to jest głupota . Siedzą po klika godzin i nic nie robią to z nudów przyczepiają sie do wszystkiego co mogą , ale to już jest temat rzeka.

Co do picia funkcjonariuszy na służbie to nie wiem czy wiecie ale to jest norma . Tak sie skłąda że mojego dobrego kolegi ojciec ma znajomych na komisariacie i tyle rzeczy co sie nasłuchalem co oni tam robią to głowa mała . Nawet sam widziałem , jak mnie wezwali na komisariat jako oskarżonego :evil: na przesłuchanie , jak w szafie z której wyjmował akta stała flaszka do połowy opróżniona i 2 kieliszki obok .

Szkoda gadać , pewnie sami dobrze wiecie jak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie tylko ze nie jest az tak zle jesli pilnuja swojego zramolalego tylka a nie zabieraja sie za bogu winnych ludzi sami odawalaja takie numery, jeszcze tego brakuje zeby zabierali prawo jazdy za przejscie na czerwonym po pasach i bedzie koniec swiata, ykhm Polski, zreszta i tak jestesmy na koncu swiata wiec wlasciwie to jest koniec swiata :roll: :lol: ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mojego kumpla zatrzymała policja bo zrobił jakąś głupote (przejście przez ulice nie w tym miejscu, czy na czerwonym - nie pamietam) niestety miał przy sobie pół sztuczki. Policjant zaproponował mu że sie od.. jak mu da ten towar i 100 zł, niestety nie miał tyle. Ale oddał wszystko co miał (chyba nawet zegarek) + oczywiście zielsko. I co ??

 

 

Wiesz takich przypadków jest wiele, kiedy policja przyp..... się do kogoś niewinnego, co prawda mój kolega w świetle prawa był "winny",ale pieski zatrzymały go za bzdet, a pozatym sami złamali prawo przyjmując ?wymuszoną? łapówke i przejmująć towar nielegalny na własny (zapewne) użytek. Ale co na to poradzisz?? Jak sie zaczniesz pluć, to się skują, zawiną na komende, spałują, odsiedzisz 48 a potem dostaniesz jeszcze mandat za coś czego nie zrobiłes.

 

Nie ma opcji, trzeba propagować H.W.D.P....

 

Pozdro

 

PS. Legalizacja, legalizacja i jeszcze ze 3x LEGALIZACJA!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety wszedzie sie czarne owce znajduja!!!

Co do zatrzymania pana na rowerze to cos bredzisz. Policjant zatrzymujac komus praeo jazdy za jazde w stanie po spozyciu alkoholu MUSI bezwzglednie poddac delikwenta badaniu krwi!! To co nazywasz alkomat to jest ALKOTESTER, ktory ma za zadanie okreslenie czy ktos jest pod wplywem alkocholu czy nie. Jesli zabrano mu prawo jazdy a nie zrobiono temu obywatelowi BADANIA KRWI na okreslenie poziomu alkoholu to jak potem przed sadem grodzkim(bo wypicie 2 piw to juz jest poziom alkocholu powyzej dopuszczalnej skali czyli przestepstwo) zostanie mu udowodnione ze byl pod wplywem alkoholu!!! A jazda rowerem po spozyci jest tak samo przestepstwem jak jazda samochodem, a to ze pan jechal rowerem nie ma znaczenia, bo jesli by doszlo do sprawy i udowodniono by mu jazde pod wplywem alkoholu TO I TAK OTRZYMALBY ZAKAZ PROWADZENIA POJAZDOW MECHANICZNYCH!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja znam troszke inna sytuacje.. Stalismy sobie z kumplami po imprezie przed knajpą i gadalismy sobie jeszcze przez jakis moment.. Bylo nas 8 i nic nie robilismy tylko stalismy i gadalismy.. Nie zachowywali sie jakos glosno czy cos.. Kazdy w sobie mial jakies % kilka piw ale spoko bo trzymalismy sie na nogach.. W tym momencie zjawil sie patrol policji.. I dwóch odważnych zaczelo nas spisywac.. Nie wiem totalnie do czego sie doje.bali ale popsuli cała atmosfere.. Zaczeli sie wymadrzac itd.. W tym momencie kumpel poprostu niewytrzymal i rzucil sie na jednego z nich.. W taki sposob ze razem z nim wlecial do bramy.. W tym momencie drugi pan policjant poprostu odwrócił sie i zaczal uciekac ile sil w nogach.. (My też) Adrenalina ostra.. Jak dolecialem do domu to zdalem sobie sprawe ze gdyby trafilo na innego kolesia to by nie zaczal uciekac tylko wyjalby guna i zaczal strzelac czy cos.. Nie pytalem kumpla co mu zrobil jak se na niego zucil.. ale wiem tylko jedno ze policjant dostal niezly wpie.rdol i na drugi raz nie bedzie taki ochoczy do pracy jak zobaczy taka sytuacje..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja znam troszke inna sytuacje.. Stalismy sobie z kumplami po imprezie przed knajpą i gadalismy sobie jeszcze przez jakis moment.. Bylo nas 8 i nic nie robilismy tylko stalismy i gadalismy.. Nie zachowywali sie jakos glosno czy cos.. Kazdy w sobie mial jakies % kilka piw ale spoko bo trzymalismy sie na nogach.. W tym momencie zjawil sie patrol policji.. I dwóch odważnych zaczelo nas spisywac.. Nie wiem totalnie do czego sie doje.bali ale popsuli cała atmosfere.. Zaczeli sie wymadrzac itd.. W tym momencie kumpel poprostu niewytrzymal i rzucil sie na jednego z nich.. W taki sposob ze razem z nim wlecial do bramy.. W tym momencie drugi pan policjant poprostu odwrócił sie i zaczal uciekac ile sil w nogach.. (My też) Adrenalina ostra.. Jak dolecialem do domu to zdalem sobie sprawe ze gdyby trafilo na innego kolesia to by nie zaczal uciekac tylko wyjalby guna i zaczal strzelac czy cos.. Nie pytalem kumpla co mu zrobil jak se na niego zucil.. ale wiem tylko jedno ze policjant dostal niezly wpie.rdol i na drugi raz nie bedzie taki ochoczy do pracy jak zobaczy taka sytuacje..

To rzeczywiscie zdrowa atmosfera musiala byc i oczywiscie nikt nie byl agresywny ani nic a kolega tak dla zartu sie rzucil :)

 

Nie zebym sie czepial ale jak jest sie pod wplywem i sie stoi z kolegami to kazdy ci powie ze byl cicho :) a prawda czesto jest inna i zaloze sie ze nie podjechali ot tak sobie bo akurat przejezdzali tylko dostali wezwanie albo od jakiejs pani ktora sie bala kolo was przejsc a moze od wlasciciela baru ??

 

Jednym slowem nie popisaliscie sie - i pokazaliscie czemu policja jest taka a nie inna - postaw sie w sytuacji tego policjanta - sa dwa wyjscia albo bedzie unikal nastepnym razem spodkania z mlodymi gniewnymi i wszyscy beda biadolic ze policja sie boi ze nic nie robi albo bedzie gnebil ludzi i wszyscy beda plakac jacy to policjanci niesprawiedliwi i czepiaja sie bez sensu ...

 

Nie zebym byl jakims obronca glin - uwazam ze tu jak i wszedzie sa czarne owce - moj kolega np doswiadczyl tego na wlasnej skorze ale nie mozna generalizowac a tym bardziej robic tego co zrobil twoj kolega ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buzzy - dobra rada na przyszłosć , nigdy po jakiejś akcji nie uciekaj od razu do domu . Lepiej już ucieknij gdzieś dalej i usiądz sobie np. na ławce i odczekaj ze 20 min , bo w innym przypadku moze sie okazać że zawiną cie z chaty w samych skarpetkach .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas na osiedlu pały mają jedno zajęcie: wlepianie mandatów za picie piwa, hermany biegają z torebkami, włamy do samochodów itd ale oni dopie... się tylko do ludzi którzy piją piwko na ławce i to żeby przechodząc obok przez przypadek ale łażą po osiedlu i specjalnie szukają łatwego "łupu" raz dostałem z kumplem mandat za nieprawidłowe siedzenie na ławce, kumpel za to że pstryknął petem i za dłubanie słonecznika. Ogólnie jest jedna zasada w rozmowie z pałami: nigdy nie furczeć zawsze przyznawać rację być miłym itd jak sie trafi na debila to trudno ale furkaniem można sobie tylko zaszkodzić sprawdzone już pare razy. A tak na marginesie to kiedyś zostałem złapany pijany na rowerze(1,8 promila) pały były spoko zawieźli mi nawet rower osobnym radiowozem do kumpla bo niechciałem obciachu w chacie. Ale sprawa w sądzie była- efekt zawiasy 4 miechy na 2 lata roczny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych( o dziwo rower takim nie jest) i 400 pln do wpłacenia na jakąś fundację. Od tamtej pory nawet po 1 piwku na rower nie wsiadam. Przez nawalonych kierowców wieżdżających w ludzi i powodujących masakralne wypadki dostaje sie teraz amatorom piwka na rowerze tak samo jak przez kretynów małolatów ćpających here i przekręcających się po 5 etkach dostaje się amatorom trawki. Ogólnie szkoda gadać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zeszlym roku w szkole pani psycholog badala nasza klase bo sie dziwnie zachowywalismy. Podczas baddania bylo pytanie: Poco jest policja. 9 ( na 25) osób odpowiedzialo ze poto aby bylo mniejsze bezrobocie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zeszlym roku w szkole pani psycholog badala nasza klase bo sie dziwnie zachowywalismy. Podczas baddania bylo pytanie: Poco jest policja. 9 ( na 25) osób odpowiedzialo ze poto aby bylo mniejsze bezrobocie.

Wiesz, ja tam jednak wole żeby oni byli, tylko sie zmienili...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety wszedzie sie czarne owce znajduja!!!

Co do zatrzymania pana na rowerze to cos bredzisz. Policjant zatrzymujac komus praeo jazdy za jazde w stanie po spozyciu alkoholu MUSI bezwzglednie poddac delikwenta badaniu krwi!! To co nazywasz alkomat to jest ALKOTESTER, ktory ma za zadanie okreslenie czy ktos jest pod wplywem alkocholu czy nie. Jesli zabrano mu prawo jazdy a nie zrobiono temu obywatelowi BADANIA KRWI na okreslenie poziomu alkoholu to jak potem przed sadem grodzkim(bo wypicie 2 piw to juz jest poziom alkocholu powyzej dopuszczalnej skali czyli przestepstwo) zostanie mu udowodnione ze byl pod wplywem alkoholu!!! A jazda rowerem po spozyci jest tak samo przestepstwem jak jazda samochodem, a to ze pan jechal rowerem nie ma znaczenia, bo jesli by doszlo do sprawy i udowodniono by mu jazde pod wplywem alkoholu TO I TAK OTRZYMALBY ZAKAZ PROWADZENIA POJAZDOW MECHANICZNYCH!!!

ja cos bredze, LOL a co Ty w ogole wiesz o alkoHolu? wszedzie na swiecie cywilizowanym 0,5 promila jest dopuszczalne a nawet 0,8 w wielu krajach wiec nie mow mi ze 0,4 to przestepstwo chyba ze polska jest wyjatkowa, jak chcesz cytowac polskie prawo to musisz byc faktycznie zabawny i obeznany z zapisami lecz nie z wykonastwem tych zapisow, roznica diametralna... MUSI MUSI komu Ty to gadasz? Myslisz ze ja nie wiem co policja musiala jak w piatke robili mi rewizje w firmie? A ty myslisz ze jak mi okradziono sklep to ja nie wiem co tam policja robila? a policja tez po 2 promilach pracowac musi? a bez swiatla tez stac musi? jak mnie najbardziej chyba takie wypowiedzi rozbrajają i rozkladaja na lopatki - gosci ktorzy w takich momentach powiedzą mi co nalezy a czego nie, brawo znasz alfabet przejdz do lekcji nr 2, bo tak ktos napisal w jakims glupim paragrafie ktory mozna jeszcze 5 razy zmienic, zycie to nie kartka papieru, jak mojego znajomego pobito na komisariacie bo nie zechcial sie przyznac do niepopelnionego czynu i trzymano 48 godzin to nie mow ze musiano tak postapic, smieszne jest to co gadasz, znasz pare paragrafow ale zycie malo znasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, ja tam jednak wole żeby oni byli, tylko sie zmienili...

Nic dodać nic ująć

ostanimi czasy się poprawiają to już nie są <span style="color:red;">[ciach!]</span>e z wąsami ale praktycznie nasi rówieśnicy i to jest dobre- można się z nimi dogadać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buzzy - dobra rada na przyszłosć , nigdy po jakiejś akcji nie uciekaj od razu do domu . Lepiej już ucieknij gdzieś dalej i usiądz sobie np. na ławce i odczekaj ze 20 min  , bo w innym przypadku moze sie okazać że zawiną cie z chaty w samych skarpetkach .

Nie rozumiem.. Skad mogli by wiedziec gdzie mieszkam..

po drugie.. Byli piechotą a nie radiowozem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja mzoe duzyce ciut nie an temat ( zwiazane z kochana polska ) dzisiaj akurat tak sie zlozylo ze oglodalem obrady sejmu, myslalem ze oni naprawde cos poruszaja... ale oni tam gadali glownie o cukrze i o uprawach wikliny !!!! nie rozumiem tego !!!! w polsce bida, nikt nie wie co robic a oni o wiklinie gadaja !!! przeciez to jest hore, i jak tu na ulicach ma nyc normalnie jak u politykow jest burdel ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w kazdym stadzie sa czarne owce, ale policja jest potrzebna. jazda po pijaku na rowerze, jeszcze bez oswietlenia to jest wykroczenie, oczywiscie nie zabiera sie za to prawka bo to nie ma zadnego zwiazku ale powinni go ukarac mandatem i odstawic do domu.

 

policjanci wyszli sobie z radiowozu i normalnie z fajką w ryju gadali jak jakies prostackie swinskie kozaki.

ciekawe czy ty bys wytrzymal calonocna sluzbe w koszuli pod krawatem i full profesjonalnie. to tez sa ludzie.

 

to jest juz jakas narodowa fobia.. wszyscy patrza policjantom na rece i wytykaja nawet najmniejsze bledy. ludzie! to wcale nie pomaga policjantom lepiej wykonywac swoje obowiazki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[..]to jest juz jakas narodowa fobia.. wszyscy patrza policjantom na rece i wytykaja nawet najmniejsze bledy. ludzie! to wcale nie pomaga policjantom lepiej wykonywac swoje obowiazki.

Zauwaz, ze gdyby byli to normalni ludzie wykonujacy swoje obowiazki to nikt by im tak nie patrzyl na rece....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy ty bys wytrzymal calonocna sluzbe w koszuli pod krawatem i full profesjonalnie. to tez sa ludzie.

Boze co to jest??????????????????? Ja w krawacie przy 30C wpieprzalem kompy recznie na czwarte pietro z monitorem na glowie od 6 rano do 20 wieczorem za frajer, przy czym nie mialem zadnych praw. Kolejne myslenie ktorego nie kupuje, oszolom idzie do policji swiadomie nie pod przymusem, nikt go do tego nie zmuszal, tak jak sie zenisz obiecujesz milosc w zdrowiu i chorobie, a nie ze bedziesz walil zone z buta codziennie rano bo masz jakis problem, i probujesz jeszcze to zrozumiec i logicznie wytlumaczyc??? To o co ty pytasz jest smieszne, robilem wiecej pod krawatem niz 20 policjantow razem wzietych a profesjonalizm i policja to cos pomyliles, to tez sa ludzie? czyzby??? dlaczego innych ludzi traktuja jak artykul 85??? dlaczego kpia sobie z nich??? wiesz takie gadanie poprostu nawet nie chce mi sie tego komentowac, typowy policjant poprostu idzie tam bo mysli ze bedzie sam high life zero roboty spluwa u boku i kupa kasy do tego immunitet jazda po flaszce itd a kiedy sie okazuje ze to sie jednak wiaze z jakims obowiazkiem i ze to byly tylko marzenia to zaczyna pokazywac swoje, kim to on nie jest, kogo to obchodzi, podlega takim samym prawom jak wszyscy i poprostu przed przystapieniem do policji byl oszolomem i po przystapieniu jest oszolomem w mundurze to wszystko co sie zmienia w tej kwestii...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem w pierwszym przypadku policja bardzo dobrze się spisała, zabierając zgodnie z polskim prawem prawo jazdy za prowadzenie pojazdu mechanicznego w stanie nietrzeźwym. "Kierowca" wiedząc, że wyłoił dwa browce, nie powinien pchać się na ulicę i powodować (także nie posiadając przedniego światła) zagrożenia dla życia innych i swojego, tylko normalnie chodnikiem wrócić do domu - wtedy na pewno nikt go by nie zatrzymał. Wcale mi go nie żal, jak debil jeździ nawalony po ulicy rowerem, to nie wydaje mi się, żeby miał jakieś obiekcje przed wsiadaniem za kółko po pijaku.

 

Ogólnie co do zachowania się policji jak jest, każdy widzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem.. Skad mogli by wiedziec gdzie mieszkam..  

po drugie.. Byli piechotą a nie radiowozem

Hehe nieistotne że byli na spacerze . Wystarczy że jeden nada przez papuge jak wyglądałeś , w co byłeś ubrany , a jak będziesz szeł od razu do domu to może się pojawić jakiś nieoznakowany samochód i doprowadzisz ich od razu na chate.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem w pierwszym przypadku policja bardzo dobrze się spisała, zabierając zgodnie z polskim prawem prawo jazdy za prowadzenie pojazdu mechanicznego w stanie nietrzeźwym. "Kierowca" wiedząc, że wyłoił dwa browce, nie powinien pchać się na ulicę i powodować (także nie posiadając przedniego światła) zagrożenia dla życia innych i swojego, tylko normalnie chodnikiem wrócić do domu - wtedy na pewno nikt go by nie zatrzymał. Wcale mi go nie żal, jak debil jeździ nawalony po ulicy rowerem, to nie wydaje mi się, żeby miał jakieś obiekcje przed wsiadaniem za kółko po pijaku.

 

Ogólnie co do zachowania się policji jak jest, każdy widzi...

Apropos prowadzenia pojazdów w stanie nieważkości, to w bodajże Australi jeśli jesteś pijany to możesz jechać samochodem po poboczu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem w pierwszym przypadku policja bardzo dobrze się spisała, zabierając zgodnie z polskim prawem prawo jazdy za prowadzenie pojazdu mechanicznego w stanie nietrzeźwym. "Kierowca" wiedząc, że wyłoił dwa browce, nie powinien pchać się na ulicę i powodować (także nie posiadając przedniego światła) zagrożenia dla życia innych i swojego, tylko normalnie chodnikiem wrócić do domu - wtedy na pewno nikt go by nie zatrzymał. Wcale mi go nie żal, jak debil jeździ nawalony po ulicy rowerem, to nie wydaje mi się, żeby miał jakieś obiekcje przed wsiadaniem za kółko po pijaku.

 

Ogólnie co do zachowania się policji jest jak każdy widzi...

LOL, chyba niepotrzebnie poruszylem ten temat, bo szkoda pozniej takie glupoty czytac, prawo jest dla ludzi i piwo tak samo i to mozna swietnie polaczyc, ty chyba nie pojmujesz ze czlowiek po dwoch piwach to ten sam czlowiek nie wiem skad taka ignorancja sie zrodzila w tobie i w krajach cywilizowanych dawno juz odkryli ze dwa piwa nie wywieraja wcale takiego wplywu jak sie ogolnie trąbi, wlasciwie to tylko u nas zeby naciagac kolejną kase, odnosnie normy 0,2... tu masz tabelke:

 

Dopuszczalna zawartość alkoholu we krwi kierowcy w Europie:  

- FEDERACJA ROSYJSKA  0,1 promila  

 

- BUŁGARIA, POLSKA, SZWECJA  0,2 promila  

 

- AUSTRIA, BELGIA, BOŚNIA i HERCEGOWINA, DANIA, FINLANDIA, FRANCJA, GRECJA, HISZPANIA, HOLANDIA, ISLANDIA, JUGOSŁAWIA, ŁOTWA, NIEMCY, NORWEGIA, PORTUGALIA, SERBIA, TURCJA  0,5 promila  

 

- IRLANDIA, LICHTENSTEIN, LUKSEMBURG, SZWAJCARIA, WIELKA BRYTANIA, WŁOCHY 0,8 promila

stad normy 0,5 czy nawet 0,8, ale widac wg ciebie we wszystkich krajach poza polską szwecją i bulgarią to wszystko nawalone DEBILE..., u nas zas traktuje sie to wszystko od d py strony poniewaz wladze z niczym sobie nie radza drogi rozpieprzone zasyfione i zamiast sprawe rozwiazywac daja coraz to wieksze zakazy... ale wg ciebie po 0,4 to nawalony debil dlatego ze powinien isc chodnikiem i od dresow po mordzie dostac, btw wtedy to by policji nei bylo... moglbys to uzasadnic na jakiej zasadzie oceniles czlowieka z 0,4 promila nawalonym debilem??? nie mam wiecej pytan, to u ciebie gdzies sie zagubilo pojmowanie tych spraw, ze ty jestes pierwszym doskonalym prototypem czlowieka ktory nie wypil i nie wsiadl na rower i jeszcze zwiesz ludzi nawalonymi debilami za to tylko ze wypili dwa piwa to wypada zlozyc ci kondolencje. Tylko powiedz mi dlaczego prawo dziala najlepiej wlasnie wtedy kiedy zatrzymuja chlopaka na rowerze albo babcie na czerwonym czy np mnie kiedy zatrzymalem sie 100 metrow w nocy, czy jechalem w swieto po pustej prostej drodze zamiast 70 to 78,9 km/h zas kiedy wlamali sie do sklepu wylamujac krate razem ze scianą gdzie huk musial byc na cale miasto 200 metrow od komisariatu na sklep 2 kamery non stop live - nikt nic nie slyszal nikt nic nie wiedzial sprawe zalatwiono w 2 minuty? ty to nazywasz prawem? wiesz dlaczego taki sklep obrobiono? odpowiem ci dlaczego to bylo mozliwe, tylko dlatego ze jakies obsrane oszolomy zatrzymywaly w tym samym czasie chlopaka na rowerze bo nie mial lampki lub kogos pod bankomatem bo krzywo stanal bo zamiast patrolowac miasto i pelnic swoj pieprzony obowiazek zajmuja sie najwiekszymi <span style="color:red;">[ciach!]</span>lami pod sloncem to jest ich cala robota ale ty uwazasz ze spisali sie na medal, duzo zdrowia zycze!... :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

ty chyba nie pojmujesz ze czlowiek po dwoch piwach to ten sam czlowiek

Jakby był tym samym człowiekiem, nie byłoby tych wszystkich przepisów - a ich nie wymyśliła policja...

to jest nadinterpretacja nie czytasz tego co pisze, normy ustalono na 0,5 czy nawet 0,8 w calej europie w wielu krajach madrzejszych z cala pewnoscia od nas, zreszta zostawmy to w spokoju, mogli chlopakowi dac ostrzezenie zawiezc go do domu bo wszyscy sa ludzmi nie? ale jednak nie wszyscy... i tak byloby po sprawie a nie bawic sie w sedziego dredda zycze takim ludziom wszystkiego co najgorsze w zyciu, zwlaszcza ze sami przykladem nie blyszczą, zreszta ktos tu pisal ze poruszal sie po drodze on nawet nie poruszal sie po drodze tylko po chodniku a w miejscu gdzie go nie bylo (czy to jecgo wina?) wjechal na droge.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...