Skocz do zawartości
KWS89

Zdjęcia z fotoradarów...

Rekomendowane odpowiedzi

Hi!

Mam pewno pytanie... W czwartek 17czerwca na drodze Augustów-Suwałki w miejscowości Nowinka, stało te wredne pudło... Otóż najpewniej zostaliśmy utrwaleni na tym czymś... I teraz pytanie, jak długo zdjęcie+mandat może do nas iść(tzn. jak długo od czasu cyknięcia) i jak ono dojdzie, czy mamy się spodziewać panów w niebieskich mundurkach czy poprostu pocztonosza z kopertką? Z tego co ja wiem to w obszaże zabudow. jest ograniczenie 50(co za debil to wymyślił :evil: ) a my najprawdopodobniej lecielićmy troche więcej(max. prędkość na fotoradarze w tamtym miejscu to 140 którego my napewno nie wyrobiliśmy[czytałem w gazecie])...

Pozdrowienia ze Sztabina

AKa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjdzie za jakiś czas pocztą. Możesz to olać i już.

 

Jak będziesz rozliczał podatek (samochód był na Ciebie :?: ) to Ci odpowiednia kwotę zdejmą. Jak sam nie zapłacisz.

 

Z drugiej strony w Polsce jest taka biurokracja, zanim się skapną co i jak to ulegnie to przedawnieniu

 

A następnym razem jeździj wolniej (bezpieczniej) i po kłopocie

 

PS. Nigdy nie dostałem mandatu, za to kolega praktykował to kilka razy i raz sciągnęli mu kwotę ze zwrotu podatku i tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A da sie jakos poznac czy zrobil zdjecie czy nie ? Bo tez mi sie zdarzylo ostatnio jak wracalem z Warszawy, jeden fotoradar widzialem jadac w tamta strone - przy nim zwolnilem do 70, ale drugi zauwazylem juz za pozno i jechalem wtedy 110, nie wiem czy to jakos widac, ze zrobil zdjecie czy nie ? Bo przy mnie, caly czas obiektyw byl pomaranczowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autko jest ojca i to on prowadził... A ja se dzisiaj rano gazete otwieram, bach fotoradar w Nowince, ponad 100 osób zostało zcykanych :? A radar stał od 10rano do 17wieczorem... A jak przyjdzie to wezme sobie je zeskanuje i wrzuce jako avatarek :twisted:

 

PS. Ten radar to urządzonko policji, jeżdzą z nim i rozsstawiają i potem je zabierają w inne miejsce...

PS2. Może ktoś wie które(gdzie) w Białymstoku stoją fejkowe i normalne puszki z najdroższymi odbitkami świata?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A da sie jakos poznac czy zrobil zdjecie czy nie ? Bo tez mi sie zdarzylo ostatnio jak wracalem z Warszawy, jeden fotoradar widzialem jadac w tamta strone - przy nim zwolnilem do 70, ale drugi zauwazylem juz za pozno i jechalem wtedy 110, nie wiem czy to jakos widac, ze zrobil zdjecie czy nie ? Bo przy mnie, caly czas obiektyw byl pomaranczowy.

Jeżeli rzeczywiście fotoradar zrobił by Ci zdjęcie to zapewniam Cię że napewno byś to zobaczył. W momencie robienia fotki błyska się lampa, błysk takiej lampy widać wyraźnie nawet w super bezchmurny dzień. Jeżeloi nie widziałes błysku lampy to możesz być spokojny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A następnym razem jeździj wolniej (bezpieczniej) i po kłopocie

Albo szybciej :wink: każdy radar da się "oszukać" (a dokładnie wyprzedzić, przejechać tak szybko, że nie zdąży zrobić zdięcia) ale to wymaga prędkości 200+ :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj tatus dostal telefonik z komendy, ze sie ma stawic, bo w Mikolowie sie mu troszeczke nozka obsunela, wiec spodziewaj sie takiej formy lub listownego wezwania

Shit , Mehow gdzie jest ten videoradar ? Bo dwa dni temu wlasnie sobie troszke jakby to powiedziec "przefrunalem" przez Mikolow :/ Tylko mnie nie doluj , ze gdzies w centrum :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie jak mowia koledzy. Moze to byl fake. Ja w Niemczech jak jechalem 120km/h tam gdzie bylo 70km/h dostalem blysk po oczach.

Oczywiscie nic nie przyszlo bo nie oplacalo im sie tego wysylac. Pewnie maja o nas takie zdanie, ze i tak bym nie zaplacil :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie 200+ tylko 260+ albo 280+ nie pamietam

za duzo tvn turbo sie naogladaliscie ;) :D

Otóż nie! 270kph! ;)
Fotoradar angielski.

Pewnie polskie maja zanizona skale troche bo nikt do takiej predkosci sie nie rozpedzie.

 

Ktos wie czy robienie zdjec z ukrycie nie jest przypadkiem karalne??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shit , Mehow gdzie jest ten videoradar ? Bo dwa dni temu wlasnie sobie troszke jakby to powiedziec "przefrunalem" przez Mikolow :/ Tylko mnie nie doluj , ze gdzies w centrum Sad

Hmmm jakby Ci to powiedzieć. Jest na trasie przez Mikołów jak jedziesz Katowice - Żory, a w skrócie dla obeznanych z terenem, to jest na skrzyżowaniu przy drodze, gdzie był kiedyś Burger King. Zamocowany jest przy światłach i cyka, cyka, cyka... fotki :/ A co do lampy, to u nas rzeczywiście jest w dzień wyłączana :( .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shit , Mehow gdzie jest ten videoradar ? Bo dwa dni temu wlasnie sobie troszke jakby to powiedziec "przefrunalem" przez Mikolow :/ Tylko mnie nie doluj , ze gdzies w centrum Sad

Hmmm jakby Ci to powiedzieć. Jest na trasie przez Mikołów jak jedziesz Katowice - Żory, a w skrócie dla obeznanych z terenem, to jest na skrzyżowaniu przy drodze, gdzie był kiedyś Burger King. Zamocowany jest przy światłach i cyka, cyka, cyka... fotki :/ A co do lampy, to u nas rzeczywiście jest w dzień wyłączana :( .

No to mnie zdolowales ladnie :/ Tam jest ograniczenie do 70km/h :( Ide sie wyplakac znowu koszty , boshe a myslalem ze w koncu wymienie ram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heheh u mnie w mieście na Ul. Lubickej(taka dluga prosta co przez pół torunia idzie) w srodku gdzies tej drogi zamontowano na lampie radar ktory dziala(ł) cały czas....a że na tej drodze było pełno wypadków i wszyscy i tak zapierprzali po 100km/h :)) ustawiono ten radar....po 3 dniach żule zamalowali niebieskim sprey-em :lol: :lol: :lol: :lol: i dalej wszyscy jezdza jak chce...a pały i tak nie zmieniły na nowy...(pewnie tez by został zamalowany :lol: :lol:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heheh u mnie w mieście na Ul. Lubickej(taka dluga prosta co przez pół torunia idzie) w srodku gdzies tej drogi zamontowano na lampie radar ktory dziala(ł) cały czas....a że na tej drodze było pełno wypadków i wszyscy i tak zapierprzali po 100km/h :)) ustawiono ten radar....po 3 dniach żule zamalowali niebieskim sprey-em :lol: :lol: :lol: :lol: i dalej wszyscy jezdza jak chce...a pały i tak nie zmieniły na nowy...(pewnie tez by został zamalowany :lol: :lol:)

bo to pOLSKA jest :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...