Skocz do zawartości
KWS89

Zdjęcia z fotoradarów...

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie do Krootkiego: Ile kosztuje przejażdzka z taką prędkością(tzn. ile komp pokazuje zużycia)?

Ze 20l / 100 km ;)

 

Hmm w ogóle z tym licznikiem ciekawa sprawa. Niby elektroniczny a skala kończy się na 51,9 l / 100 km ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ostatnio z tatusiem jechalismy po boskiej autostradzie a4 w strone Wrocka, 215km/h. Nie mam cyfraka, wiec nie mam i foty. Jedynie dziwne spostrzezenie to halas oraz dziwny wiaterek w srodku ;].

 

BTW jechalismy Oplem Vectra 2.0 136KM o ile wiem. Mieliśmy włączoną klimę, więc 20% mocy mniej. W sumie w pytę, ale troszkę straszno ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanko , bo ostatnio jechałem z kupmlem firmowym wozem i gdzies koło zielonej gory nad droga wisiał "predkosciomierz" no i w zwiazku z tym ze jechalismy jakies 180 (ogr 110) , ciekawi mnie czy przy tym gdzies radar nie stoi ... bo zanim zwolnilismy do jakiejs 100 to nam pokazało jedziesz za szybko bleble 150km/h .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A3 1.8T = 150 koni :)

180 KM ;)

Chip tuning? :>, i który to rocznik bo Zoltar nie wie :).

Nie chip tuning.

 

Były 2 wersje... No 3, jeszcze 1.8T = 225 koni z Audi TT.

 

Wersja Krootkiego chipuję się do 215 koni :twisted:

 

Co do rocznika nie będę strzelał, może 2000 :)

 

 

LPC nie ma strachu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko w Białym się pokazały (przenośne) kumpla ustrzelili było do 60 leciał coś koło 98. Przyszło zawiadomienie do domu by stawił się na komendę miejską. Okazali mu zdjęcie do wglądu znajomy policjant zrobił mu ksero, wisi teraz u nas w pracy. Dostał 200 zł i 6 punktów. Za dwa tygodnie znowu miał stracha bo leciał 120 i wydało się, że stacjonarny mrugnął do niego obiektywem ale nic nie przyszło.

Teraz już na komendę nie wołają bo tylu jest chętnych, że nawet komisariaty się nie wyrabiają. Jest taka historia, że jak nie dostarczą zawiadomienia w przeciągu kilku miesięcy to sprawa nie kończy się na mandacie lecz w Sądzie Grodzkim. Czasem opłaca się nie przyjąć mandatu i sprawę oprzeć o sąd np. jak mamy z 15-19 punktów zanim sprawa się odbędzie może parę punktów się anuluje i nie trzeba na powtórny egzamin. I w sądzie mamy szanse na ciekawszy orzeczenie ale jak ktoś ma pecha to i w drewnianym kościele cegła na łeb spadnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

190km/h 90konnym dieslem  :twisted:

Ja mam Mondeo 1.8TD 98 Kucykow ale jedzie tylko 180km/h bo jest jakos "ograniczony" elektronicznie a szkoda poszedl bym z 210 ;] hehe Pozdrawiam rekordzistow ;] 8)

 

A jak by rejestracja "pobrudzial sie" sama :lol: oczywiscie blotem ta przednia to by fotoradar mogl se hehe cykac fote ;] a jak by byla kontrol to nie twoja wina ze bloto masz na rejestracji tir jechal przed toba i sie jakos przyklejilo [troche naciagane ale zawsze cos i tansze od czegos tam z allegro :P hhehe 8) ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak by rejestracja "pobrudzial sie" sama  :lol:  oczywiscie blotem ta przednia to by fotoradar mogl se hehe cykac fote ;] a jak by byla kontrol to nie twoja wina ze bloto masz na rejestracji tir jechal przed toba i sie jakos przyklejilo [troche naciagane ale zawsze cos i tansze od czegos tam z allegro :P hhehe 8) ]

Kierowca obowiązany jest do utrzymania pojazdu w czystości zwłaszcza tablic rejestracyjnych, za to też mogliby wlepić mandat hehe :lol: :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jechalem z Katowic. Przed Żorami jest "papuga".

Smigalem od samych Kato z Fordem Mondeo (nie, nie kamerka :P , to byl kombi) i koles widocznie nie zakminil. Ja zjechalem na lewy pas i grzecznie 70km/h, a tu tylko "pstryk" i koles dopiero po hamplach :D

Myslalem, ze pekne ze smiechu bo strasznie sie cieszyl, ze mnie wyprzedzil :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak by rejestracja "pobrudzial sie" sama  :lol:  oczywiscie blotem ta przednia to by fotoradar mogl se hehe cykac fote ;] a jak by byla kontrol to nie twoja wina ze bloto masz na rejestracji tir jechal przed toba i sie jakos przyklejilo [troche naciagane ale zawsze cos i tansze od czegos tam z allegro :P hhehe 8) ]

Kierowca obowiązany jest do utrzymania pojazdu w czystości zwłaszcza tablic rejestracyjnych, za to też mogliby wlepić mandat hehe :lol: :P.

Ale TEORETYCZNIE to jak jechals wczesniej za tirem i mu bloto sie sypalo to nie musisz wysiadach i czyscic samochodu a z przodu to ja nie ogladam mojego samochodu ;] 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Mondeo 1.8TD 98 Kucykow ale jedzie tylko 180km/h bo jest jakos "ograniczony" elektronicznie a szkoda poszedl bym z 210 ;] hehe Pozdrawiam rekordzistow ;]  8)

Fordy tak mają, mojego ojca Fusion 160km/h i koniec, finito, nic absolutne. Można deptać pedał do podłogi i qpa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno info :) Ten fotoradar działa tylko na lewym i środkowym pasie :) Na prawym nie działa, no bo tam jest zielona strzałka. Tak więc jak będziesz chciał kiedyś przelecieć "na styk" to tylko prawym pasem :)

 

Przy jakiej piekarni jest ten drugi fotoradar?? Ja wiem tylko o obwodnicy...

przy pierkarni zapewniam was ze nie ma zadnego fotoradaru :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno nieaktualne :lol: :wink:

Co do Opola to aktualna.

 

 

Z ojcem jechalismy Volvo FH12 480KM (ciągik siodłowy) 130 km/h (az linia wyjechala poza tarcze tachografu)

 

 

 

:arrow: A propo "zamaskowania" tablic rejestracyjnych to wystarczy popryskac lakierem do własów ( gruba warstwa ) i nieczeba zadnego wynalazku z allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanko  , bo ostatnio jechałem z kupmlem firmowym wozem  i gdzies  koło zielonej gory  nad droga wisiał  "predkosciomierz" no i w zwiazku z tym ze jechalismy jakies 180  (ogr 110) , ciekawi mnie czy przy tym gdzies radar nie stoi ... bo  zanim  zwolnilismy do jakiejs 100 to nam pokazało jedziesz za szybko bleble 150km/h .

napewno bylo to w okolicach polkowic na trasie zielona gora-wrocal , moj znajomy jezdzi tamta droga codziennie od kilku lat i nigdy nie zaobserwowal zeby byl jakis tam fotoradar na poboczu, a generalnie taki predkosciomierz spelnia swoje zadanie bdb - wszyscy jak to widza to od razu zwalniaja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja z dzisiaj: Zachaczając w Augustowie o krawężnik(niszcząc przy tym już podłamany zderzak i gubiąc tablice którą wrzuciliśmy do bagażnika) i to nas ochroniło przed gigaaantycznym mandatem... Otóż tak... Jedziemy przez Suwałki, ruch prawie 0% to ojciec buta do 100... Tylko coś błysnęło i po heblach do 60 ojciec 8O i "Co do..." Już widać było że był niezadowolony, zajeżdzamy po nowe oponki(to był nasz cel) patrzymy na zderzak "Co jest? Gdzie tablica???" Zapomnieliśmy o niej :D A tyle se psuliśmy nerwów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanko  , bo ostatnio jechałem z kupmlem firmowym wozem  i gdzies  koło zielonej gory  nad droga wisiał  "predkosciomierz" no i w zwiazku z tym ze jechalismy jakies 180  (ogr 110) , ciekawi mnie czy przy tym gdzies radar nie stoi ... bo  zanim  zwolnilismy do jakiejs 100 to nam pokazało jedziesz za szybko bleble 150km/h .

napewno bylo to w okolicach polkowic na trasie zielona gora-wrocal , moj znajomy jezdzi tamta droga codziennie od kilku lat i nigdy nie zaobserwowal zeby byl jakis tam fotoradar na poboczu, a generalnie taki predkosciomierz spelnia swoje zadanie bdb - wszyscy jak to widza to od razu zwalniaja :)

no ewnie tam to było :wink: :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam fajny filmik, znalazłem go na m5board.com

Polecam.

Przyznam się, że kilka manewrów co są na tym filmiku miałem okazje przeżyć, ale taka jazda to głupota raczej.

 

http://members.home.nl/nica23/P1010001.MOV

Akcja się dzieje w Rosji.

Auta to:

BMW M5 E-39 400Km (z niego jest kręcony filmik)

Audi RS4 600Km MTM

 

Pozdrawiam

Maciek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj tatus dostal telefonik z komendy, ze sie ma stawic, bo w Mikolowie sie mu troszeczke nozka obsunela, wiec spodziewaj sie takiej formy lub listownego wezwania

Znajomy również miał wizytę panów w mundurach. Pokazali mu zdjęcie jego auta, i prędkość z jaką jechał (najlepsze jest to, że on nie ma prawa jazdy - zabrali mu za jazde po pijanemu :wink: ). Musiał się stawić z tą osobą która prowadziła na nastepny dzień na komende policyjną. Poszedł z ojcem :P Tata dostał punkty karne, a on musiał zapłacić :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...