Skocz do zawartości
bob3k

Abit NF7-S - problem z mikrofonem

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiedzialem czy dobrze umieszczam temat. Jestem zdesperowany i licze na pomoc a wiec ze tutaj sa specjalisci w takich dziedzinach.. bardzo potrzebuje mikrofonu do CS'a gdzie w grze zespolowej jest on niezbedny ;)

 

Mam ów plyte glowna. Niestety nie dziala mi na niej mikrofon. Wlasnie bylem u kumpla sprawdzic czy u niego ten mikrofon dziala.. dziala sprawnie - u kazdego, u mnie nie..

 

W ogole, ani nie nagrywa, ani nie slysze nic w glosnikach.. probowalem wszystkich ustawien i nic.. nie wiem czy to wina plyty glownej od strony technicznej czy zle ustawienia, albo wina sprzetu. Jak ktos mial taki problem i wie jak go rozwiazac jak by mogl to niech mi napisze

 

Jeszcze jedno, jezeli ktos ma tą plyte prosze podac ustawienia w "Panel sterowania NVidia Sound". Ja mam nastepujace:

 

1'sza zakladka "Glowne":

Wejscie:

Nagrywaj: Mikrofon (suwak na max)

Zdigitalizowane: Audio CD

 

Wyjscie:

Wszystkie opcje "Wycisz" odznaczone

Mikrofon: ma zaznaczone opcje "Wzmoż", Mic2 opcja odznaczona

 

Zakladka 2'ga - konf. kolumn (to tez moze byc od tego - jakis konflikt czy cos)

 

tryb sluchania 6 kolumn

opcje wejscie analogowe i cyfrowe zaznaczone

Wł. kodowanie Dolby Surr. oraz Dolby Dig. odznaczone

reszta ponizej nich zaznaczona:

stworz kanal centralny, skanowanie 3D kanalu centralnego, stworz kanal LFE, przesuniecie w fazie tylnego glosnika..

 

zakladka MIDI uwazam ze niewazna, srodowisko i aplikacje rowniez

 

moj conf: procesor athlon 1466MHz krecony na 1866MHz, pamiec 256DDR kingstone krecona o 3MHz wiecej (333 -> 336), Windows XP po aktualizacji SP, mycha mx310, klawa logitecha desktop oem, 40gb dysk seagate, grafika jakas stara riva..

 

Podalem cala konfiguracje bo byc moze jakies konflikty sprzetowe wystepuja a ja o nich nie wiem.. :/

 

Byc moze to wejscie mikrofonowe jest niedobre, wiec moje nastepne pytanie: da sie podlaczyc mikrofon pod wejscie Line-IN? Chociaz i tak robilem i dalej nie dzialalo.

 

Bede wdzieczny za pomoc.

__

Zycze milego dnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh, odznaczylem ta druga opcje przy wlaczonych all opcjach w mikrofonie (zapasowy itp) i dziala, i jednak musi byc ten kanal co mowiles odznaczony i ten drugi tez ;)

 

DZIEKUJE BARDZO :) milego dnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...