Skocz do zawartości
aros

Super Nintendo

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś wie czy gra będzie działać jak do Super Nintendo z USA (NTSC) włożę cardrige z gierką PAL ? A może bedzie tylko czarnobiała ? Czy wogóle nie bedzie chodzić ?

dzięki za podpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie czy gra będzie działać jak do Super Nintendo z USA (NTSC) włożę cardrige z gierką PAL ? A może bedzie tylko czarnobiała ? Czy wogóle nie bedzie chodzić ?

dzięki za podpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niewsadzisz kardridza bo mial inny ksztalt obudowy przy slocie, ale da sie to obejsc, pozostaje jeszcze 2 sprawa trzeba zmodyfikwoac konsole zeby nie chodzila za szybko bo wersja ntsc dawal 60 fps a pal tylko 50. www.gamesx.com to jest napisane jak sie za to zabrac i co z tym zrobic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A próbowałeś wsadzić ? Chyba nie, bo byś się zorientował, że nie da rady tego prostokątnego carta (te z USA) w PALowym SNESie umieścić. Odwrotnie też się nie mieści. Musiałbyś zdjąć obudowe, albo pociąć konsolę. Tak, czy siak ciężka sprawa.

Pamiętam, kiedyś na giełdzie kupiliśmy taką przejściówkę, co to do palowej i ntscowej konsoli można było wszystkie carty wsadzać. Poszliśmy do kumpla, moje giery(PAL) nie działały na jego konsoli (US NTSC). Wzięliśmy jego gierki i przy próbie uruchomienia u mnie sfajczyło się coś w konsoli. Na szczeście 30 zł w serwisie zapłaciłem to mi zreperowali. Potem przejściówki juz nie testowaliśmy. Ale nie zrażaj się, może znajdziesz akurat dobrą sztukę:).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...