Skocz do zawartości
a12

15 sekundowy zwis po kliknięciu RMB

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie ma taki problem. Chcę np. usunąć jakiś katalog. klikam na nim prawym klawiszem mychy i ... explorer się wiesza gdzieś tak na 15-30 sekund a w pasku tytułowym wywala "brak odpowiedzi po 15 sekundach wszystko mija i potem już normalnie mogę klikać prawym ile chcę.... a za jakąś godzinę znowu ta sama opcja. Myślę sobie może mam już taki syf w systemie że trzeba format. No to format :evil: odpalam świeżo zamontowaną windę zdążyłęm tylko zainstalować WINAMPA. Klikam prawym na katalogu z mp3 żeby włączyć muzę(dodaj do kolejki) i to samo nie mam żadnego pomysłu a jest to NIEMIŁOSIERNIE irytujące. Chodzi o to, że nigdy nie miałem tego problemu zaczęło się z miesiąc temu i format nie pomógł. System chroni Norton Antyvir na bieżąco uaktualniany.Proszę o pomoc. ps.

 

Ps. Pracuję na WIN XP PRO 256 Ramu (jeśli ma to jakiekolwiek znaczenie :P )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie to 2 partycje bo na jednej mam WIN_ME (tak na wszelki wypadek) a na drugiej XP. Formatowałem 2 partycje i obydwa systemy kładłem od nowa. Ale nie formatowałem CAŁEGO dysku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo, ale przeszlo. prawdopodobnie masz firewall'a i klikając na RMB explorer próbuje połączyć się z netem, a jest przyblokowany przez owy firewall. nie wiem jak to zrobilem, ale mialem to kilka razy po reinstalacji windy.

 

nie pomogłem za wiele ale mam nadzieje ze jakos Cie naprowadzilem.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo, ale przeszlo. prawdopodobnie masz firewall'a i klikając na RMB explorer próbuje połączyć się z netem, a jest przyblokowany przez owy firewall. nie wiem jak to zrobilem, ale mialem to kilka razy po reinstalacji windy.

 

nie pomogłem za wiele ale mam nadzieje ze jakos Cie naprowadzilem.

 

pozdrawiam

zgadza się ma Kerio Personal firewall .... hmm... czyli co ? mam dać dostęp explorerowi do netu.... kurcze nie wiem co z tym zrobić. A RAM na pewno nie bo pisałem że po reinstalacji było tak samo.

 

---------------------------

 

faktycznie jak daję "wyłącz firewall" to problem znika! - no ale nie mogę znaleźć tego w kerio która aplikacja/usługa to powoduje - ustawienie eksploratora na pełny dostęp niczego nie zmienia .... no nie mam pojęcia :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem firewalla z Kerio na Zone Alarm.... i dzieje się to samo. Czyli to na pewno zapora ale nie wiem co i jak ustawić żeby ten pieprzony delay zniknął.... proszę doradźcie coś !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odinstaluj Firewall'a ;) jedyny sposób.

ehehehe

no genialny pomysł :lol: ale odinstalowałem i dzieje się to samo. to ja już nie mam siły.... :roll:

 

----

 

tak dzieje się tak nawet, gdy nie jestem połączony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...