Skocz do zawartości
The_Structor

PÅ‚atny serwer z php i mysql

Rekomendowane odpowiedzi

a o tym host.sk co myslicie? jest tam jakis haczyk?

Hmm. Mam konto na host.sk i jakoś nic jak dotąd nie zapłaciłem (kiedyś mi przysłali chyba jakiś list po słowacku to go usunąłem). Chyba, że tylko komercyjnym każą płacić.

 

Osobiście używam kei.pl. Świetny kontakt z adminami, nie zauważyłem dużych przerw. Ale jak na 20MB to chyba troche za duże/drogie.

Home.pl po ostatniej wpadce to bym nie ufał...

8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja za hosting place okolo $5 miesiecznie

500mb, tranfser 10GB

-Unlimited POP3 Email addresses

-Unlimited Databases (mysql)

-Unlimited Sub-Domains

-PHP, Perl, etc

-Web Based control panel

-Shared SSL Access (dedicated SSL is extra)

-Blog Packages, Store/Shopping Cart packages, Forums, Chat interfaces, image gallerys, all installed with 1 click, no web knowledge required!

 

wszystkim mozna kierowac przy uzyciu cpanela, dodatkowo szybki kontak z adminami (odpowiadaja w okolo godzine)

moj brat dowiedzial sie o tym z forum o samochodach mp3car, i jezeli kogos interesuje to trzeba pm wlasciwa osobe poniewaz ich stronka jest tymczasowo offline http://es-hosting.com/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

host.sk jest płatny, ale JEDNORAZOWO... Ale czy ja wiem - nie jest chyba aż taki dobry...

 

Ja kiedyś myślałem o netlook.pl... ale nie wziąłem bo trafiło mi się darmowe konto...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście używam kei.pl. Świetny kontakt z adminami, nie zauważyłem dużych przerw. Ale jak na 20MB to chyba troche za duże/drogie.

Home.pl po ostatniej wpadce to bym nie ufał...

8)

Od tamtej pory chyba sporo się zmieniło :)

Korzystam z usług oferowanych przez KEI.pl. Rzeczywiście szybkie serwery, super obsługa ze strony adminów...

Dodatkowo podnieśli ostatnio transfer, oraz wprowadzili dodatkową usługę FTP w Stanach, co ku mojej wielkiej radości, znacznie zmiejsza koszty dodatkowego transferu. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...