Skocz do zawartości
Gość ares

Wymieniac Celerona na Celerona D ??

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie zastanawiam sie nad wymienia mojego procka na ceflona d - 2,66 nie wiem czy to bedzie dobre rozwiazanie, prosze o komentarze, plz tylko bez txt typu zamien na athlona albo p4 bo naprawde nie wymienie, aha i czy moja plyta obsluzy presscota ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widze tochyba wymiana płyty będzie potrzebna:http://www.asus.com.tw/support/cpusupport/cpusupport.aspx a to już będzie niestety większy wydatek. Proponuje sprzedac płyte razem z prockiem i kup sobie coś na intelu (wiem,że jest droższy) ale nie pchaj sie drugi raz w SiS-a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do nowych Celeronów to wygląda że są rzeczywiście dość wydajne ale jak dla mnie za drogie, model 2.8Ghz kosztuje ponad 600 złociszy. Za 650 to upolujesz sobie P4 2.4 800MHZ HT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jużjeden wymienił http://forum.oc-serwis.pl/viewtopic.php?t=2386 goofno to dało, był szajs i jest szajs. jak masz już coś zmieniać to albo P4 albo dowal sobie AMD i zobaczysz zysk. celeron pozostaje celeronem.

zapomniales ze dostalem bana na forum i nie moge wejsc ?? a ip mi sie niechce zmieniac,

 

wiec chyba bardziej sie oplaci kupic 2500+ na epoxie, abicie albo gigabycie ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez kitu. Mój tata se kupił, bo lubi kręcić (49 lat) tego 2,66 i prawie zadowolony jest. Że kurna w morde jes wyj... i konkretnie prawie tak szybki jak P4 2.8 oczywiście po O.C. do 3.44 Gorący za to jak wielki piec w Hucie Katowice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wymiance wzrost w 3dmark2001 o około 2000 punktów(bez oc).Po małym do 3,32GHz -166fsb-temp.cpu około 43 stopni (gigabyte coller pro)

Sandra 2004:

-pr 3649

arimetric-alu-8679

fpu-4050

isse2-2193

multimedia-int-18527

float-21261

AIDA:

-odczyt-4413 MB/s

-zapis-1664 MB/s

PAT-on 2.5T,4T,4T,8T

 

8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...