Skocz do zawartości
opentany

Mysz A4Tech

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie :D

 

 

Mam takie pytanko, co to sie moze dziac, z myszka wlasnie A4Tech-a SWOP-80, jak gram to czasami ona wariuje albo jakby sie przycisk zawiesil i strzela caly czas (gdy jest nie wcisniety) jak go wsisne to przestaje i to mnie bardzo denerwuje ze tak wariuje :( co sie z nia dzieje czy da sie ja jakos skalibrowac :?:

 

 

czekam na propozycje

 

 

 

Pozdrowionka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ten sam model tylko że jest bezprzewodowa grałem w wszelakie gierki od CoD do KOTOR i ja nie maiłem takich problemów.

A instalowałeś sterowniki do niej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolega tak mial i okazalo sie, ze kabelek byl padniety.

 

Objawy mial takie.... gra, gra, gra, a nagl zaczyna mu sie obraz krecic, strzelac, podskakiwac, jednym slowem uzywac wszystkich mozliwych ruchow zbindowanych na myszce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie ja tez tak mam. :( ale cos teraz nie wiem co sie stalo narazie sie nic nie dzieje zainstalowalem sobie nowy system sciaglem nowe stery do myszy i narazie nic sie nie dzieje ciekawe jak dlugo :?: podkladni nie uzywam pracuje na zwyklym biurku bo nawet nie wiem jaka bedzie najlepsza zeby nie bylo zadnego tarcia czy cala firma robi takie kijowe zeczy???? bo wlasnie mam zamiar sobie kupic klawiature i teraz watpie czy kupie z tej firmy. Oczywiscie ja mam podpieta do postu USB nie wiem czy moze byc przez to ale narazie chodzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myszki A4Tech to straszna lichota za 25zł (moja3DMouse SWW-36) po 1 miesuącu używania pointer zaczą warjować, że ch..... mnie mało nie strzelił. Po kilku tygodniach męczarni rozebrałem a tam całą mechanika i optyk (bardzo słabe mocowanie) pewnie wyniku upadku (dzieci) przesunęła się względem siebie. Po ustawieniu tego na swoje miejsce wszystko śmiga jak powinno (może z fabryki wychodzą tak zmontowane jak rowery w hiper marketach). Od 6 miechów spoko, mysz przy Duronie a dzieciaki z dala.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...