Skocz do zawartości
agnieszka

impreza

Rekomendowane odpowiedzi

nr 21 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: (TO JEST CHYBA GOSC) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

a nr 22 nacpana jak dzika szmata :lol: galy wywalone kosmos :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejżałem wszystkie laski z topika WOW O_o

Masz zdrowie ;), 164 strony :D.
Ojj taak...Masz bracie zdrowie :)

Jakby co to zajrzycje tez do podforum fotografie.. i nastepny wieczor stracony(zyskany??) :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

21,17,16 ... Co one paliły? :o :o :o

Hehe kto ci w dzisiejszych czasach pali coś na disco ??

RaF na zdjęciu nr 12 troche dużo ich jest :wink:

No mam wielu znajomych ;] , ktorzy sobie przyjaraja :] ja kiedys sobie przykurzylem i nie wiedzialem gdzie jestem, ale to malo wazne ;] bardziej wole uzywki w stylu alk, czy Jonasa ;]

 

Sam tego chciałeś, więcej nie założę dla ciebie podwiązek ani peniuarku.

:>

Mistrzu mORALNEGO niepokoju, juz nigdy tak nie powiem, tylko zaloz te podwiazki ;] ;] ;]

 

 

odnosnie oksanki :>, to syci i wymiata... :> , aż mnie kusi, żeby na oślej założyć ankietę: "Czy jesteś za uwolnieniem krasnali ogrodowych?" :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...