Skocz do zawartości
Xon

Need for Speed 6: Hot Pursuit II

Rekomendowane odpowiedzi

widzę Sewer że nie odpuszczasz... ale mi to zwisa.

róznica między mną a lekarzem polega na tym że ja spiepszyłem SWÓJ komputer, a lekarz wyciął TWOJĄ nerkę... acha... ja się przyznałem.

ale ty oczywiście tego nie widzisz, bo ty jesteś nieomylny.

no i w PIII mając wycięcia coolerze z obu stron nie trzeba zbyt dużo inteligencji. natomiast aby pomóc rozwiązać problem trzeba się już troszeczkę wysilić, ale ty przecież nie musisz. ty sobie takimi drobiagami czasu nie zajmujesz...

generalnie, stary: na drzewo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

plik z obrazem źle się ciągnoł, ale najbardziej glupie est to, ze mozna bylo grac normlanie, za pierwszym razem po instalacji, dopiero potem sie krzaczylo. mam juz inny lik z obrazem i juz dziala normalnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam takich ciec ale wqrza mnie czasem jak doczytuje muzyczke z cdromu i potrafi gra na 2-3 sek. stanac w tym czasie, a potem idzie dalej. Nie byloby klopotu ale gra w czasie tego "postoju" idzie dalej lecz tylko obraz stoi i po wczytaniu juz muzyczki nagle idzie obraz w przyspieszonym tempie (musi nadgonic obraz za rzeczywiscoscia) i przewaznie koncze na poboczu albo drzewie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś chyba z tym xp nie tak jak trzeba bo założe się ze wszyscy maxie Xp'ka. ja miałem jazdy z porsche - jak zainstaluje z płyty to sie tnie jak "złamaną" wersje bez płyty chodzi dobrze - sam już nie wiem - to samo N4Spd Hp 2 - też mam wrazenie że nie jest za szybko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, u mnie nic sie nie tnie, wszystko smiga jak sie patrzy nawet na full detalach, problem lezy w tym ze... gra w ogole nie chce chodzic :(. Ja rozumiem ze za oknem -12 st. C ale taaaaakie auta nie powinny miec z tym problemow. A jednak - gra odpalila tylko raz i to dopiero za ktoryms razem... :( Wiecie co moze byc tego powodem? (Aha, system to Win XP, na Win 2K wsio chodzilo bjuty...).

 

Pozdr...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...