Skocz do zawartości
Xon

Need for Speed 6: Hot Pursuit II

Rekomendowane odpowiedzi

eee tam..... nfs:hp2 sux....... a teraz jeszcze mi powiedzcie jak grac w nfs5 w necie :) na kopi :) bo to jest chyba najlepsza sciganka jaka do tej pory wyszla :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tu duzo pisac nowy nfs to najgorszy nsf w jakiego gralem. Oczekujac na niego myslalem sobie jaka to bedzie dobra gra. Fizyka jazdy i takie tam odwzorowane w 100%. Pogralem jeden dzien i juz wiecej pewnie nie zagram, aczkolwiek lezy caly czas na dysku:) sluzy do sprawdzania mojego gforsa jak go podkrece. NFS2000 RULEZ:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tu duzo pisac nowy nfs to najgorszy nsf w jakiego gralem. Oczekujac na niego myslalem sobie jaka to bedzie dobra gra. Fizyka jazdy i takie tam odwzorowane w 100%. Pogralem jeden dzien i juz wiecej pewnie nie zagram, aczkolwiek lezy caly czas na dysku:)

Co Wy się to tego NFSa tak przyczepili?? Ze za bardzo arcadowy? że zła fizyka?, brak zmiszczeń? To pokażcie mi którego kolwiek NFSa w którym to było super hiper realnie zrobione. Tylko w NFS5 troszkę lepiej ale tak pozatym to wszystkie części trzymają podobny poziom może to i dobrze bo to są gry w które ma się grać przyjemnie a nie zaliczać zgon na pierwszym wirażu. Mając to na uwadze NFS:HP2 jest nawet lepszy nież poprzednie części (NFS3 i 4, nie wspominając już o 2).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jonathan mylisz sie.. Zobacz demko nascar 2003 i zachowanie sie wozow w tej "grze" ( bardziej pasuje symulacjii!! ) lub tez zainstaluj sobie F1 2002 i moda do niej GTR 2002.. Tam jest fizyka ale sprawia to ze zeby przejechac czyste - nie mowie szybko !!- nawet z 5 lapow po kolei trzevba sporych umiejetnosci i zaparcia.. Sprobuj GPL ( stare ale jare :D ) to jest cos !! Narazie poza tymi 4rema tytulami nie spotkalem sie z warta zachodu i mojego czasu gra o tematyce wyscigowej.. No moze jescze Rally Trophy.

Ale jesli szukasz gierki w ktora chcesz grac "przyjemnie" jak napisal Crazy_Ivan to raczej tamte tytuly cie nie zainteresuja :)

W takim nfs kazde auto prowadzi sie tak samo ch....o , rownie dobrze moglby to byc poduszkowiec ale za to jaka jest radocha jak w zakrety wchodzisz ponad 200kmh bez najmniejszego przyhamowania, jaka frajda jest jak zasuwasz tym superferrari co prowadzi sie jak balia :D :lol:

Zalapales ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wymagam od nowego NFS'a super realizmu (takiego jak w grach wymienionych przez Sewera), ale moim skromnym zdaniem to co prezentuje ta gra to jednak lekko za malo. Bo przeciez nie sama grafika czlowiek zyje (a NFS co by o nim nie mowic grafe ma dobra). Naturalne jest ze nastepca powinien byc lepszy. A NFS:HP2 nie jest lepszy i basta:)

 

Z drigiej strony porownywanie NFS do wszelkich nascarow i F1 tez jest troche nietrafne.

 

Powiedzmy sobie szczerze wpadanie na sciane z predkoscia 250 albo wchodzenie zakrety nawet dla arcadowca powinny miec wplyw na auto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze jakbys sprobowal online wyscig z 20 innymi osobami to bys zmienil zdanie..... :) Faktem jednak pozostaje ze to jest propozycja dla waskiego grona osob...

Caly czas trwa liga online w nascar 2002... :)

Wsio na www.nascar.pl

Ale do tego tzreba miec zaparcie , czas i dobre lacze... ( tanie )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa, a w Clicku napisali że w tak dynamiczną gre jeszcze nie grali. I to poczucie prędkości, ohhh. LUDZIE!!!!! masakra!!!

Artykuł w ostatnim Clicku o NFS HP2 mnie załamał. Chłopcy chyba maja inną grę niż ja, bo z tym, co oni napisali, to z moja wersją zgadza się tylko tytuł i screeny są podobne.

 

W Clicku było, że samochody prowadzi się bardzo realnie, łatwo wchodzi się w kontrolowane poślizgi i tylko grafika jest trochę słaba!!! - dokładnie na odwrót - grafika jest świetna, ale jeździ się fatalnie.

 

Menu konfiguracji i replaye są godne pożałowania. Nie ma widoku z wnętrza samochodu i nie mozna dostosować wyglądu ekranu tak jak w poprzednich wersjach.

 

Ta gra to porażka, natomiast pismo Click znowu dużo w moich oczach straciło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze jakbys sprobowal online wyscig z 20  innymi osobami to bys zmienil zdanie..... :) Faktem jednak pozostaje ze to jest propozycja dla waskiego grona osob...

Caly czas trwa liga online w nascar 2002... :) 

Wsio na www.nascar.pl

Ale do tego tzreba miec zaparcie , czas i dobre lacze... ( tanie )

Z tamtad wlasnie ciagnolem gre. Lacze mam chyba dobre (512). Ale masz racje ze to gra dla waskiego grona. Ja czekam na nowa TOCA. Na PlayStation gralem w 3 i jest super. Fajnie sie jezdzi i kasuje fury. Gra naprawde godna polecenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coz tak jak mowilem glowna frajda jest w nascarze podczas wyscigu online. A tam niestety kazdy najmniejszy blad moze zakonczyc sie kraszem , ktory nie pozwoli na kontynuowanie wyscigu.

jesli ktos lubi sobie jezdzic luzacko i kasowac fury to pewnie sie zawiedzie na nascarze , a pozatym nie bedzie mu sie chcialo trenowac..

TOCA to bedzie pewnie taki sam szit jak TIR ( total imersion racing) , ladnie wyglada a gowniana jazda.. Sprobuj jeszcze moda do F1 2002-- GTR2002. Ale tu tez gra nie polega na kasowaniu fur :lol: Probowales carmagedon czy jakos tak ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez już mam N2k3 demo, i jest naprawdę przyjemne, tyle że to prawdziwy hardcore :P bez kiery ciężko grać/jeżdzić :wink: jeszcze na treningu spoko ale wyscig to masakra jeden błąd przy wyprzedzaniu i pa pa. Mimo tego zdania o NFS:HP2 nie zmieniam i dalej uważam że jest OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdanie co do NFS6? Chyba nawet wtedy nie bo po prostu uważam ze ta gra ma być grą a nie simem i jak taka jest ok. A NASCAR jest super nawet na klawiaturze ale wiem że to nie to samo co z kierownica. Kierę chetnie bym kupił ale dobra kosztuje sporo a wiadomo ze kasy zawsze za mało i ciągle są pilniejsze sprawy :( .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TOCA to bedzie pewnie taki sam szit jak TIR ( total imersion racing) , ladnie wyglada a gowniana jazda.. Sprobuj jeszcze moda do F1 2002-- GTR2002. Ale tu tez gra nie polega na kasowaniu fur :lol:  Probowales carmagedon czy jakos tak ? :P

No nie wiem... w trojeczke gralo sie przyjemnie. Czuc bylo jak jest pedzony samochod. A co do mojego gustu wole gierki mniej arcadowe. A armaggedon byl fajna rozwalka.

 

PS Masz pelna wersje Total Imersion Racing????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W TIR gralem tylko w demo, pelnej nie mam i nie zamierzam miec :)

Arcade arcadem ale zoabcza jaki coolowy byl NFS Porsche ?! Fajne bryki , arcade ale jednak czules ze to nie poduszkowce , porszaki sie roznie prowadzily, byl widok zza kierownicy- jak dla mnie to bylo 1000% lepsze od HP2. Wiec widzisz ze nie musi byc trudna symulacja by mi dawala frajde z jazdy :D , ale jak "przejechale" sie pare razy w NFS HP2 to normalnie moge stwierdzic ze w gorsza samochodowke jeszcze nawet nie gralem niz ten shit.

 

Co do kiery to sam mam raczej slaba ( modena 360 PRO za ok 300 pln) ale dopiero dzieki niej mozna czerpac radosc i frajde z takich tytulow jak Nascar racing czy F1 2002 lub mod GTR 2002. Nie trzeba odrazu kupowac MOMO za 600pln :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...