Skocz do zawartości
Xon

Need for Speed 6: Hot Pursuit II

Rekomendowane odpowiedzi

Hi,

Mówiąc o problemach - u mnie ta gra to max 3 minuty i - zwis (na radeonie 8500LE)

- Testowałem na Radeonie 9000 lub 9000 Pro i działało OK - kilka godzinek.... (konfiguracja pozatym bez zmian)

- Testowałem na 3 różnych MoBo z radeonem 8500LE - cały czas zwisy...

- Włożyłem innego 8500 - też zwis (ale inaczej niż na moim - tu nie widać "rozwalonych" textur - na moim kolorowo i dziurawo)

- Pytałem znajomego u niego na 8500LE śmiga aż miło (on mieszka za daleko - więc tej karty nie mogę <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> do testów)

- Ale na tym radeonie dzisiaj 2 godzinki w Mafię pograłem i... nic (czasami tylko było widać prześwitujące texturki)

:(

Mam uszkodzonego radeonka ? a może kwestia driverów (catalyst 3.0), tylko dlaczego 9000 chodzi OK ? jakieś update do gry ? Nie mam pomysłu...

sprawa "gardłowa" bo mam jeszcze okazję wymiany karty na 9000 Pro...

Ale 8500 jest szybsza - mniej skacze - widać podczas tej "minuty" jaką udało mi się pograć w NFS HP2 ;)

Pozdrówka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba mam rozwiązanie...

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=129...7&highlight=nfs

a zasilacz to raczej mam "dobry" to ModeCom

Sprawdze i napiszę....

Bravo, wlasnie do tego sluzy opcja szukaj. Da sie wszystko znalezc. To forum ma juz calkiem spora biblioteke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bravo, wlasnie do tego sluzy opcja szukaj. Da sie wszystko znalezc. To forum ma juz calkiem spora biblioteke.

Witam,

No tak dzięki tej opcji znalazłem topic o problemach i się wpisałem (nie szukałem głębiej) a potem jak znalazłem to dopisałem aby jak ktoś znalazł to co ja nie musiał szukać dalej... (yyy troche zamotałem ;) )

ALE o problemie którego NIE MA na ATI 9000 to tam nie pisało :idea:

Więc tu ATI 9000 wykazuje niestety przewagę nad 8500 :oops:

Pozdrówka

P.S. Moja 8500 niedługo wraca z serwisu (wysłałem bo bardzo śmieciła na ekranie) to sobie dokładnie przetestuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widzisz tego zielonego dymu w tym koleczku? Moze rozjasnij troszke ekran.. Nie chce mi sie robic go juz drugi raz. Palone gumy, kurz to wszystko daje zielony dym..

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widzisz tego zielonego dymu w tym koleczku? Moze rozjasnij troszke ekran.. Nie chce mi sie robic go juz drugi raz. Palone gumy, kurz to wszystko daje zielony dym.. 

 

Pozdrawiam

na tnt2 mialem to samo :) i nie mam pojecia dlaczego :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez mam ten problem na R7500, ale dopiero jak zainstalowalem Rage3D, troche tam pozmienialem, a teraz to nawet 3DMark sie wiesz mi :(, przywrocilem domyslne ustawienia, recznie wszystko usunalem (tego Rage3D), lacznie z rejestrem, przeinstalowalem sterowniki oraz DX9 i dalej to samo :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukalem, a to co znalazlem nie pomoglo.

Ale mam chec na ta giere, a wreszcie jak moge sobie pograc to zonk (jeszcze 2 dni temu mialem 8 MB grafe :))

to tak jak ja! :D

od wakacji jechalem na 8 megowce, a od tygonia mam 7500 i jeszcze dwa dni temu sobie normalnie gralem, a teraz juz nie moge :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odnosze wrazenie czesto, ze na tym forum panuje jakies dziwne zauroczenie kartami ati. nikt nie zauwaza problemow, tylko to jakie sa super. Ja bym sie pocial, jakbym mial co chwilke takie zwaly z grafika.

Moim zdaniem (z tego co tu czytam) karty sa naprawde super, ale sterowniki o kant du.py potluc.

nie bronie ty nvidii, ale z moim gedorcem najwiekszy problem jaki mam, to na ktorych detkach 3dmark lepiej chodzi (40.72).

:wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu giera sie wiesza po kilku sekundach???

Mam wylaczone vsync. Stery Catalyst 2.5 + DX 8.1

System Win xp pro

 

Dodam, ze zmienialem juz jak ktos radzil w pliku lod.bin linie z dynamicznymi cieniami i nie pomoglo!

 

Pomocy!

a oni jednak potrafią :) może krąży "oryginalna inaczej" wersja gry co się wysypuje na 8500 ?

 

http://www.benchmark.pl/artykuly/recenzje/...0/strona-9.html

zresztą sami popatrzcie...

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na geforcu 3 ti 200 gejnłorda(:)) bez problemuff gram

 

a na tych radkach to cos widze ludki maja problemy....ale na szczęście to tylko wina steruff

Czemu na szczescie, skoro zadne nie pomagaja ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...