Skocz do zawartości
Xon

Need for Speed 6: Hot Pursuit II

Rekomendowane odpowiedzi

a ja zmienilem grafike na Procompa GF4MX 440SE i jest o 80-90% szybksza od tego mojego poprzedniego Radeona 7500LE :Da ja zmienilem grafike na Procompa GF4MX 440SE i jest o 80-90% szybksza od tego mojego poprzedniego Radeona 7500LE :D, no i oczywiscie nic sie nie wiesza jak na razie, ale mam problem z q3 niestety, jeszcze zmienie sterowniki, moze co pomoze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

281MB przeszedlem ja całą ... może mi ktoś powiedzieć czy w nfs hp2 mozna włączyć licznik klatek na s ?? ?? ?? no i wozy z NFS mi sie wydaja jak by byly tak sssstuningowane bo szybciej mi sie nimi jezdzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze i maja ladniejszy lakier ale osiagi, to nie sa lepsze:P (przynajmniej nie u wszystkich

kliknij na description. nie sprawdzalem w plikach konfiguracyjnych, czy sa ztuningowane. opieram to na tym co mowi gosc w description aut.

 

Dlaczego myslisz, ze nie maja lepszych osiagow?? U mnie te ktorymi jezdzilem ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mówi "speaker" te samochody mają "improved acceleration and slightly higher top speed", czyli ulepszone przyśpieszenie i nieco podwyższoną prędkość maksymalną... nie ma tam mowy o większej mocy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mówi "speaker" te samochody mają "improved acceleration and slightly higher top speed", czyli ulepszone przyśpieszenie i nieco podwyższoną prędkość maksymalną... nie ma tam mowy o większej mocy:)

z tego co wiem o samochodach lepsze przyspieszenie i predkosc maksymalna zwiazana jest z moca (oraz momentem obrotowym)... niewazne... nie gralem jakis czas i nie pamietam slowo w slowo, co mowi facet. sorki. pozdrawiam :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.2 GB hahahahahahaha ale  jestescie mocni

Ja osobiscie w to nie gram ale mam zainstalowana bo koledzy graja. Jeden z nich juz prawie skonczyl a pozostalych 2ch  przeszlo juz hot persuit i pol champ. Gra ma 555mb  u mnie obecnie.

ehh wy "komputerowcy " Ate 50 mb na poczatku to tez niezly rezultat :lol:

Nie wiem o co Ci chodzi ?

Powiedzial ktos, ze ma 1.2 GB w katalogu tej gry ???

Pisze tak w readme i to wszystko.

Pewnie moze tyle zajmowac. Wiesz ile tam jest tras do odblokowania ?

Ile samochodow ?

A zwykla corvetta od tej NFS nie rozni sie osiagami tylko wygladem, a dokladnie lakierem. Ma ten kolorek zwany "kameleon" - piekny IMO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze i maja ladniejszy lakier ale osiagi, to nie sa lepsze:P (przynajmniej nie u wszystkich

kliknij na description. nie sprawdzalem w plikach konfiguracyjnych, czy sa ztuningowane. opieram to na tym co mowi gosc w description aut.

 

Dlaczego myslisz, ze nie maja lepszych osiagow?? U mnie te ktorymi jezdzilem ma

niektore tak ale, rowniez czesc ma slabsze osciagi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy jeszcze w to gracie? :P

Ja podniecałem się tą grą 3-4 miechy temu. Wydawało mi się, że jest świetna, ale teraz odpalam ją raz na 2 tygodnie, pogram parę minut w mplayer i to wszystko. Za łatwa, za mało rozbudowana...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.2 GB hahahahahahaha ale  jestescie mocni

Ja osobiscie w to nie gram ale mam zainstalowana bo koledzy graja. Jeden z nich juz prawie skonczyl a pozostalych 2ch  przeszlo juz hot persuit i pol champ. Gra ma 555mb  u mnie obecnie.

ehh wy "komputerowcy " Ate 50 mb na poczatku to tez niezly rezultat :lol:

Skoro nie grales to sie nie wypowiadaj (przynajmniej w taki sposob jaki to zrobiles). Jak juz Kaeres zauwazyl nikt nie powiedzial, ze jego katalog ma tyle, tylko, ze tyle jest w pliku readme. Co do tych 50MB to odinstaluj gre "komputerowcu", usun save itp (calosc) i zainstaluj jeszcze raz.

I co ? (tylko bez "Aaaaaaa" prosze ;))

 

gRRR przyklad mastacha

Te 1.2 GB na dysku moze byc zajete podczas grania (moze cos w trakcie gry, kopiowac cos w czasie uruchamiania, kasowac przy wychodzeniu) or sth.

 

POzdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gRRR przyklad mastacha

Te 1.2 GB na dysku moze byc zajete podczas grania (moze cos w trakcie gry, kopiowac cos w czasie uruchamiania, kasowac przy wychodzeniu) or sth.

W tym momęcie żartujesz - prawda :? ? Bo jak nie to LOL, jak gra ma wtrakcie uruchamiania utwożyć 1.2Gb? i to z jednrgo CD :roll: . Max co ta gierka instaluje to ~500Mb, ja miałem 150 Mb (po początkowych 50Mb) przy zapchanej partycji dopiero póżniej jak zwolniłem trochę miejsca to skoczyło do ~500 Mb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy jeszcze w to gracie? :P

Ja podniecałem się tą grą 3-4 miechy temu. Wydawało mi się, że jest świetna, ale teraz odpalam ją raz na 2 tygodnie, pogram parę minut w mplayer i to wszystko. Za łatwa, za mało rozbudowana...

Ja juz powoli przestaje, te same trasy w sumie jeden samochod wart przejazdzki....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NOWE STEROWNIKI !!!!!!!!!!!! :D :D :D

ATI Catalyst 3.1: (wXp)

http://pdownload.mii.instacontent.net/ati/...0a1-007448c.exe

(wme/w98):

http://pdownload.mii.instacontent.net/ati/...0a1-007448c.exe

NOWY control panel:

http://pdownload.mii.instacontent.net/ati/...0a1-007448c.exe

sterowniki mają porawioną współpracę z NFSHP2 oraz z Mafią :)

Pozdro - przetestuje jak dostanę kartę spowrotem :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...