Skocz do zawartości
Xon

Need for Speed 6: Hot Pursuit II

Rekomendowane odpowiedzi

Kurna minęło parę miechów od wydania tej gierki. Pograłem ze dwa tygodnie i poszło w kąt. Nudne, łatwe, zabugowane....

 

Jednak NFS 5 rządzi :mrgreen: w tę grę mógłbym łupać miesiącami... gdybym miał na to czas, a tak nawet nie jest zainstalowana.

Kurczak, co się ze mną dzieje? Właśnie sobie uświadomiłem, że ostatnio w jakąkolwiek grę grałem pod koniec stycznia :!:

A kiedys łupałem codziennie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale dziada odkopaliscie :lol:. Szkoda ze nie mozna zaznaczyc wielu opcji. Technicznie najlepszy jest NFS5 ale najwiecej frajdy dawal NFS2SE i NFS3. Zobaczymy jak bedzie wygladac NFS7, to tylko kwestia czasu... :roll:

 

Pozdr...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam problem, przedwczoraj odpalam sobie NFS2 HP, w tle Winamp z muzyczką i działa dobrze około... 20-40 minut, po czym następuje zwis... wygląda to tak: ekran zatrzymuje się, muzyczka jeszcze gra minutę lub dwie, po czym "zwiesza się całkiem" Pomaga reset... Wczoraj zmieniłem sterownik na 3.2 i to samo...

Przed zmianą systemu (WIN98) oraz na starej MB (KT133) działało OK - teraz nie wiem czy to czasami nie jest wina systemu czy sprzętu.

Prośba dla posiadających tą grę - sprawdźcie czy u was da się pograć z włączonym winampem ewentualnie jak ktoś się spotkał z tym problemem to może ma jakieś rozwiązanie...

Jeszcze nie instalowałem SP1 ale to pomoże ?

Sterownik sprawdzałem Cat. 3.2 i 3.4 to samo

Zobacze jeszcze jak bez winampa... już nie miałem okazji (brak czasu)

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej nic Ci to nie pomoze ale winamp ma niezle odpaly ... korzystam z niego na tej konfiguracji juz dobre 2 lata a wvzoraj po przeinstalowaniu sysa wieszal sie bo cos tam motal z pamiecia ... byla to wersja 2.78 ... 2.91 juz dziala dobrze ... wiec moze z nia sprooboj ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam taki problem chciałem sobie zrobić formata (z przyczyn wiadomych) no i wywalam nfsa pyta sie czy zostawić sejwki to to daje że tak bo juz dużo przeszłem ok gra sie wywaliła sejwki w mojich dokumentech przenosze se na drugi twardziel później format wgrywam nfsa przesznosze sejwka (tam było kilka plików)do głownego katalogu z grą ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: włancza</span>m a tu pisze żeby zrobić nowy profil .no więc gdzie przeniećś sejwka już wszystkiego próbowałem co znałem prosze o pomoc

Mam taka prozbe czy nie zrobil by ktos mi taka przysluge i nie dal mi sejvow do nfs hp2 na maila ?

Bo mam slabawy sprzet na ta gre a chcialbym zagrac na innych planszach i innymi wozami niz sa zaraz po instal a zdobywac sie ich nie da bo gdy mam wiecej niz jeden opponets to gra mi scina a bardzo chce zagrac sobie troche w ta gierke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł ten podpatrzyłem u kumpla na jakimś P4 i GeFoce 4Ti, pomyślałem że można "pokombinować" i posłuchać swojej ulubionej muzy do jazdy, w końcu mam dosyć mocną maszynkę... ale do rzeczy...

Mam rozwiązanie. Na nowej MB nie kręci się VGA tak dobrze jak na starej... po ustawieniu magistrali karty i pamięci na std. - wszystko wróciło do normy... Winamp gra w tle, NFS HP działa OK... nic nie rwie nic nie skacze (no jak jeszcze włącze e-mule w tle to już lagi jak ... :) - nie da się grać ale nie zawiesza się).

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...]ale winamp ma niezle odpaly[...]

Generalnie z "dwójką" nie miałem żadnych problemów, ale "trójka" to normalnie czasami potrafi zaskoczyć człowieka, niekiedy tylko reinstalacja winampa pomaga, i ta kiepska "shuffle" :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

umnie NFS:HP2 ma tendencje do bluscreenowania bez zadnych programow

Najpierw sprawdź pamięc - stad ściągnij programik:

http://www.tpc.pl/bin/bestsoft/memt30.zip

Po rozpakowaniu i uruchomieniu tworzy dyskietkę (musisz mieć czystą bez bad sectorów) i potem uruchamiasz kompa z tej dyskietki... test trwa w zależności od szybkości i ilości pamięci conajmniej 5 minut (P4 DDR 128MB) nawet do godziny (Celeron (BX) - 512 SDR@66MHz)... pokazuje błędy pamięci i w jakim "miejscu wystąpiły"

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw sprawdź pamięc - stad ściągnij programik:

http://www.tpc.pl/bin/bestsoft/memt30.zip

Po rozpakowaniu i uruchomieniu tworzy dyskietkę (musisz mieć czystą bez bad sectorów) i potem uruchamiasz kompa z tej dyskietki... test trwa w zależności od szybkości i ilości pamięci conajmniej 5 minut (P4 DDR 128MB) nawet do godziny (Celeron (BX) - 512 SDR@66MHz)... pokazuje błędy pamięci i w jakim "miejscu wystąpiły"

Pozdro.

nie chodzi tu o pamiec, bo to tylko NFS mial taka tendencje, a pamiec mam caly czas tas sama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam problem, przedwczoraj odpalam sobie NFS2 HP, w tle Winamp z muzyczką i działa dobrze około... 20-40 minut, po czym następuje zwis... wygląda to tak: ekran zatrzymuje się, muzyczka jeszcze gra minutę lub dwie, po czym "zwiesza się całkiem" Pomaga reset... Wczoraj zmieniłem sterownik na 3.2 i to samo...

Przed zmianą systemu (WIN98) oraz na starej MB (KT133) działało OK - teraz nie wiem czy to czasami nie jest wina systemu czy sprzętu.

Prośba dla posiadających tą grę - sprawdźcie czy u was da się pograć z włączonym winampem ewentualnie jak ktoś się spotkał z tym problemem to może ma jakieś rozwiązanie...

Jeszcze nie instalowałem SP1 ale to pomoże ?

Sterownik sprawdzałem Cat. 3.2 i 3.4 to samo

Zobacze jeszcze jak bez winampa... już nie miałem okazji (brak czasu)

Pozdro.

Dalbys mi swoj sejv ? do HP2 ? mam slaby sprzet i nie mam jak zdobyc tras i aut ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...