Skocz do zawartości
Xon

Need for Speed 6: Hot Pursuit II

Rekomendowane odpowiedzi

Nowe demko z wozami: HSV GTS Coupe i Ford TS-50 można ściągnąć z www.gry.wp.pl. Ponadto można znaleźć tam patch zmieniający Porsche 911 w wóz policyjny tej samej marki. W tej sekundzie skończyłem ściągać nowe demo, zaraz będę testował :lol: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na dość bardzo pzrecietnym konfigu (ECS K7S5A - Duron 1Ghz@1.1Ghz , 512Mb DDR , ATI 8500LE 250/500) działa bardzo dobzre w 1280x1024x32bit.

 

Średnia ilość fps wacha się pomiędzy 35 a 70fps ...

 

Jedynie co mnie wkurza w tej grze to że tak naprawde grafika nie jest wcale taka wspaniała. Jest raczej zblizona do tej z NFS5 (poza wozami) Miałem nadziję że wreszcie zamiast wyświetlanych bitmapek drzew i innych obiektów pojawia się objekty generowane w czasie rzeczywistym przy T&L (np. EvO 4x4 2 drzewa i krajobrazy sa generowane)

A tutaj niestety lipa. Poprostu nałożone teksturki na płąskie objekty :-(

Pozatym wkyurza mnie "efekt" ala Matrix (obracajaca się kamera). ALe naszczęscie można to wyłączyć.

No i te idiotyczne beczki !

Co za idiota to wymyślił ? Już lepiej mogli dac jakies blokady i kolczatki na drodze a nie jakieś helikoptery zrzucajace beczki ...

Jeszcze powinni dac policjantów z bazookami i jeżdzące czołgi :-)

 

Ciekawy jestem czy doczekamy kiedyś gry wyścigowej w któej krajobrazu będa generowane w czasie rzeczywistym i w których wszystkie objekty będą w pełni trójwymiarowe a nie będa to płaskie objekty z gotową płaską teksturką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

doczekasz sie, ale kup sobie X-boxa i gre RalliSport Challange (wyjdzie zaraz na pieca) albo PS2 i stare jak swiat Gran Turismo 3 albo Concept Geneva. Tam tworcy dawno odkryli ze mozna zrobic drzewka z trojkatow.

 

A tak wogole odnosnie NFS HP2 to jak wy gracie na klawiaturce????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeciez NFS jest robiony na klawiaturke :lol: wiec co w tym dziownego ze dzieciaki graja na klawie?? :lol: aha ja mam kiere :D Jednak nie do nfsow tylko do nascar a tam z klawy sie NIE DA jechac po prostu i tyle. A w nfs to nie widze problemu tak samo jak w CMR zreszta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe demko z wozami: HSV GTS Coupe i Ford TS-50 można ściągnąć z www.gry.wp.pl. Ponadto można znaleźć tam patch zmieniający Porsche 911 w wóz policyjny tej samej marki. W tej sekundzie skończyłem ściągać nowe demo, zaraz będę testował  :lol: .

No i przetestowałem :wink: . Z tych dwóch wózków znacznie lepszy jest HSV GTS Coupe.

A teraz jeszcze raz o zniszczeniach: Panowie! Jeśli tak to ma wyglądać to ja dziękuję!! Mi chodziło o uszkodzenia karoserii, wgniecenia maski, stłuczone szyby... oraz wpływ zniszczeń na właściwości jezdne i osiągi pojazdu!! A jedyne co w tej grze można zrobić to uszkodzenia przedniej maski, ale już reflektorów nie można rozwalić. Tak więc podtrzymuję swoje zdanie, że zniszczeń nie ma!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

doczekasz sie, ale kup sobie X-boxa i gre RalliSport Challange (wyjdzie zaraz na pieca) albo PS2 i stare jak swiat Gran Turismo 3 albo Concept Geneva. Tam tworcy dawno odkryli ze mozna zrobic drzewka z trojkatow.

 

A tak wogole odnosnie NFS HP2 to jak wy gracie na klawiaturce????

Ja gram na joypadzie od zawsze :-)

Miałem kiedyś PSX i "pokochałem" joypada :-)

A grac na klawiaturze nie cierpię w wyścigówki ...

 

W EVo 4x4 2 tez drzewka są generowane z trójkątów. Takze i inne częscie są generowane na "zywo". Ale niestety częśc jest też "płaska" ...

 

Trochę nie rozumię czemu wreszcie producenci nie zaczna tworzyć gier pod hardware T&L ...

 

Bo jak naarzie większość gier technologicznie wygląda podobnie jak kiedyś. Oczywiście sa coraz ąłdniejsze ale opieraja sie ciagle głownie na "płaskich" teksturkach zamist na generowanych w czasie rzeczywstym objektach ...

 

Według mnie w takim Colinie2 to lekko przegieli z grafiką. Samochdy fakt ładne ale tła to wręcz żenada. Płaskie objekty z nałożoną dużą teksturą ...

 

Mam nadziję że w Collinie3 cos zrobią z grafiką ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie rozumię czemu wreszcie producenci nie zaczna tworzyć gier pod hardware T&L ...

proste mocium panie, bo robią je na konsole. a jak już robią konwersją na peceta to myślisz że im się chce zmieniać wszystko? i tak na tym więcej nie zarobią... A arkadowcom nie robi czy da się wjechać na pobocze, czy nie, jaki kształt mają drzewa i czy jest hw-TnL. Oni lubią gry typu bobslej, jak zaczniesz jechać, to trzymając gaz do dechy i tak dojedziesz do mety... porażka.

A fizyka jazdy? Zniszczenia? po cóż im to... chyba nie po to, żeby trudniej się grało.... :?

 

Dlatego nie spodziewajcie się większych zniszczeń w wersji na peceta, lepszego modelu jazdy, likwidacji fruwających beczek, czy idiotycznych odgłosów policjantów. Oni i tak będą mówić "Zaprzestałem pościgu", zamiast standardowego "k..wa! gość mi sp......ił tą beemką, je...any...."

 

Ale to wszystko przez konsole, i tzw. "target" czyli dzieci, które mają namawiać rodziców, żeby im kupili grę w policjantów i złodziei.....

 

Krzyżyk na drogę.... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

proste mocium panie, bo robią je na konsole. a jak już robią konwersją na peceta to myślisz że im się chce zmieniać wszystko? i tak na tym więcej nie zarobią... A arkadowcom nie robi czy da się wjechać na pobocze, czy nie, jaki kształt mają drzewa i czy jest hw-TnL. Oni lubią gry typu bobslej, jak zaczniesz jechać, to trzymając gaz do dechy i tak dojedziesz do mety... porażka.

A fizyka jazdy? Zniszczenia? po cóż im to... chyba nie po to, żeby trudniej się grało.... :?

 

Krzyżyk na drogę.... :lol:

 

Mi powiem szczerze nie zalezy na jakiejś symulacji ani tez nie zalezy na fizyce jazdy :-)

Lubię gry arcadowe (kochałem jak miałem Rage Racera) , kochałem też Gran Tourismo :)

 

Lubię wyścigi typu arcade ale nie moża się ośmieszać. Po co te beczki i obroty kamery ala matrix ?

 

Pozatym nie rozumię czemu gry nie maiły by być w T&L ? Jesli sa na konsol to jeszcze lepiej. Gry takie są już ...

Np. Balistics lub Evo 4x4 2 , tyle że nie jest to jeszcze to czego oczekuje od gier w 2002r.

 

Poprostu producenci ida po jak najmniejszej linii oporu. Dadzą kolorowsze teksturki , kilka bajerków , dopieszczą samochody i mamy nową super grę ...

Takie mam wrażenia pomiędzy NFS5 a 6. Tak naprawdę poprawiła się jakosc generowanej grafiki wozów a tła oraz obiekty ? wcale ...

Poziom tej grafiki jest taki sam jak w NFS5 ...

 

Jeśli chodzi o dobry model jazdy i namiastke symulacji to polecam Insane :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ początkowo zraziłem sie do demka i od razu je wywaliłem postanowiłem je ponownie zainstalować w zasadzie tylko po to aby podziwiać ten model zniszczeń ( bo za pierwszym razem go jakoś nie spostrzegłem ). Hmmm 10 minut katowałem wozik o bandy i wsadzie to jedyne co sie zmieniło w jego wygladdzie to fakt że pojawiły si lekkie wgniecenia na zderzakach orza tylna i przednia klapa sie otworzyła - ludzie totalna lipa - arcade niczym test drive - duży krok wstecz wzgledem nfs5. Zresztą model jazdy też jakiś nie najlepszy jest - samochód pływa po całej drodze .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam już demko [wersja z fordem i ty jakimś hsv[chyba?]] !!! [prawie 3 dni pchałem się do serwera i wreszcie mi się udało :D ]. Odjazdowe !!! Dołączona grafika Grafa jest suuper !

tylko coś zniszcznia jakieś kiepskie :? [znowu niezniszczale bryczki :D ]

ale ogólnie jest bardzo dobrze!. Nie ma to jak klimacik nfs Dołączona grafika

 

Ja chce pełną wersję !!!! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie testowalem neostradke - tylko na 2 mega chodzi - takwiec nfs sciagnalem odpalam w 800 na 600 i max detali i skacze jak nie wiem co

okroilem tak ze mam 30 fps i gierka jest super

realizm nie ma tu nic do gadania grafa i klimat rekompensuje wszystko

i to zaje... uczucie jak sie jedzie 220 przez miasto

 

GIERKA REWELACJA _ A TO TYLKO DEMO!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na sprzęcie co w podpisie chodzi plynnie ale widocznie wolniej

niż u kumpla z okrojoną grafiką co prawda ale na p3 866 i g2mx400

to samo po przykręceniu grafy u mnie

dziwne nie po prostu samochód jedzie szybciej i akcja szybsza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem osob ktore narzekaja na fizyke, przeciez doskonale kazdy wiedzial jesli czytal zapowiedzi ze bedzie to typowe arcade ktore nie bedzie mialo praktycznie nic wspolnego z rzeczywistoscia. Trasa w demie (obu) jest przyjemna tylko szkoda ze taka statyczna, przydalo by sie troche ruchu w tle. Helikopter to pomylka (tzn beczki), w pelnej bedzie, na zyczenie sami bedziemy go wzywac. Graficznie, szczegolnie samochody piekna sprawa, zniszczenia faktycznie tutaj jest pewien problem, powinna byc opcja umozliwiajaca wlaczenie wplywu uszkodzen na jazde, jak narazie widzialem ze mozna pogiac maske, z tylu kawalek blachy oraz porysowac boki. Bardzo ladnie napisana gierka jest na XP1.6 i GF2Ti srednia wedlug FRAPS w max detalach i 1024x768 (mierzone przez 2 okrazenia) to 56 klatek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie ta gra regularnie po 20-30 sekundach sie zawiesza. Niezaleznie od systemu (XP, 98SE) i czy sprzet podkrecony czy nie... Zreszta wcale sie tym nie martwie bo pogralem sobie pare razy pod 20-30sek i biega... Grafika srednia (samochody jeszcze ujda, ale otoczenia to tragedia), a fizyka to czysta arcada.... Panowie z EA mogliby sie bardziej postarac :evil:

wkoncu to tylko kontynulacja NFS 3 a w porownaniu to niej to teraz jest bardzo realistyczna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RaV[666] przekonal mnie do sprobowania dema (i full wersji):

Moje przemyslenia:

- grafa na dzisiejszym poziomie ale tylko na dosyc nowych kartach (chodzi o technologie glownie)

- na mojej pentiawce i Rage Pro NIE DA SIE JEZDZIC! (odkryl ameryke ;))

- gliny w NFS3 tez sztywno gadaly (pamietacie? "My vehicle is out of commission" :P)

- co to qrfa za beczki latajace?

- hmm Racer i tak ma lepsze autka :P

- realizm jak zwykle nie istnieje (hmm, pod tym wzgledem lepszy byl juz Test Drive1 na C64 ;))

- pelna wersja ROXX (dzieki RaV ;))! aleee... nadal mam niedosyt :P gdzie jest moj oryginal NFS2SE? :?

 

Zamieszczam pare screenow...

dragster 911 Turbo na Rage 128 Pro ;)

AMG CL55 "w salonie" (pelna wersja)

a teraz AMG w akcji ;) (uwaga, duzy plik!)

HSV to Holden jakby kto nie wiedzial... (uwaga, rownie duzy plik!)

 

Pozdr...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narzekacie a dobrze wiecie ze nie ma smigałek na kompa ta jest jak na szczescie bardzo dobra i własnie nie moge jej nigdzie dostac moze byłby ktos dobro duszny :D i udostepnił na jakiegos ftp!!??I JESZCE RAZ POWTARZAM GIERKA JEST FAJANA a co do zawieszania sie to cos takiego miałem w demie jak dawałem na full detal special efects dajcie na prawie full i sie nie zateni mówie wam!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyadje mi sie ze wszyscy troche przesadzacie bo hp2 jest zajebity ale nikt niemowil ze to bedzie nastepca idealnego SYMULATORA porshe. to jest arcadowka i nikt tego niekryl gra sie przyjemnie i to sie liczy

Mnie tam sie najbardziej podoba dynamika akcja itp :) gralem tylko w demo a pelnej wersji nie amm na razie jak sobie zalatwic :( ale ogolnie gierka GIT tylko zeby gliny troche lepiej sie staraly podczas poscigu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na poczatku gra sie walila, co chwile sie wieszala, ale zainstalowalem ja jeszcze raz, bo stwierdzilem ze to moze wina mojego starego rzezacego LGx40, i okazalo sie ze albo gra po prostu potrzebowala przeinstalowania albo nie lubila mojego LG. Teraz uruchamiam ja z nagrywarki i chodzi spoko. A jesli chodzi o sama gre to sciagnelem ja z eDonkeya w kilkanascie godzin. Mam ja juz kilka ladnych dni i spoko sie gierczy. Moze nie jest zbyt realistyczna, ale nie o to chyba chodzi. Wyscigi sa przednie, szczegolnie tryb multiplayer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...