Skocz do zawartości
Xon

Need for Speed 6: Hot Pursuit II

Rekomendowane odpowiedzi

gra się instaluje i uruchamia bez kłopotu. W menu też jest OK,ale kiedy uruchamiam wyścig to po załadowaniu następuje pełny zwis... 8O

Pomaga tylko reset. POMOCY!!!

 

konfig niżej.

dzięki z góry i z dołu. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zauwazyliscie ze komputer sztucznie przemieszcza wozy i goniace radiowozy??? widac to na mapce gdzie jak np. goni cie policja i jestes wg. komputera za daleko juz, nastepuje przemieszczenie radiowozu blizej twojego samochodu ....nie wiem jak Was ale mnie to niesamowicie zaczyna wkur...iac...to ma byc AI przeciwnika????? to jest SZTUCZNE utrudnianie gry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poniżej jest około 5 tematów o NSF HP2, więc po co zaczynasz nowy post.

A może tak dla bajery Varrol ;). Ta gra jest dośc mocno pojechana, jak dla mnie to powinni wydać do niej jakiegoś patcha, co by się nazywał nfs hp3 ;). Gra dosyć marna ale fajnie si jeździ i miło jest grać z kumplami po lanie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hyhy nfs jest nawet good :> szczegolnie grafa aut w menu :> na g2ti nawet zajebioza z aa2X no ale troche zacina przy 1024 ;) no i ten model uszkodzen jak z jakies nioedo<span style="color:red;">[ciach!]</span>ej giery :P gdymy tak czolowka w crasz tescie ze 140 km/h i auto tylko ma wygnieciona klape :P to mnie denerwuje :P paly no fakt jedziesz se spoxik tym elise a tu jakeis modeo przegania :P troche nie tak ;) hyh najbardziej mi sie podoba BUSTED :> jak go goni pies na koncu :) wypas :>

hmm mam demko i jest god :>

 

ale wolem jusz nfs 2k bylo bardziej realistyczne no i of kozaa tunnnnnnnniiiiiinnnnnnng >:) a tu sie kupuje autka pomalowane :P hyhy

 

hmm gral ktos w motor city online ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

noniestety. ja miaęłm przyjemność powalczenia z włączeniem gry ale si enie udało trzeba mieć orginał a za granie jeszcze trzeba płacić jeszcze trzeba sie rejestrować gra zabezpieczona przed nami piraratami jak ford nox ale wkońcu może historia sie pówtórzy i jakiś pirat ....................................pogra se na piracie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już jesteśmy po pierwszym "razie" :). Wprawdzie było nas tylko dwóch ale zawsze 8) . Z chęcią zagrałbym jeszcze raz bo poprzedni termin było mocno niefortunny. Jak ktoś jest chętny to niech pisze. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poniżej jest około 5 tematów o NSF HP2, więc po co zaczynasz nowy post.

A może tak dla bajery Varrol ;). Ta gra jest dośc mocno pojechana, jak dla mnie to powinni wydać do niej jakiegoś patcha, co by się nazywał nfs hp3 ;). Gra dosyć marna ale fajnie si jeździ i miło jest grać z kumplami po lanie :D

Chodzi mi o to, że jest kilka tematów, w których ludzie wymieniaja te same problemy co tutaj. Ja rozumiem, że wszyscy z utęsknieniem czekali na tą gierką (włącznie ze mna) i szlag człowieka trafia jak ustawia opcje itp. a jak już się ruszy, to lepiej nie mówić - po prostu koszmar. NFS5 był idealny jeśli chodzi o menu i opcje wyścigów, również prowadzenie było OK, więc nie rozumiem po co to zmieniali.

 

Tak na marginesie - przecież są ludzie, którzy testują gierkę zanim sie pokarze - ale chyba tym razem dali ciała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na tej gierce się bardzo zawiodłem. Ulubioną ścigałką wozów sportowych dotychczas był dla mnie Hot Pursuit. Myslałem, że 2 będzie jeszcze lepsha a tu nic. Tylko nowe wozy i większe texturki dla aut.

 

Miałem kupić pełną ale zrezygnowałem. Oby Colin3 był cool.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bedziesz dzisal grał koło godz. 22.00 , czy nazwa sewera to nadaj bedzie TWEAK a hasło TWEAKPL???

Niestety nie, bo dopiero co skończyłem :mrgreen:

Poza tym, na samej górze tematu stoi jak byk, że ja NIE mogę być hostem, więc nie ode mnie zależy jaka będzie nazwa serwera i hasło.

Ja wolałbym raczej grać do południa, bo zajęcia zazwyczaj mam od 11-12.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...