Skocz do zawartości
Xon

Need for Speed 6: Hot Pursuit II

Rekomendowane odpowiedzi

mam taki problem chciałem sobie zrobić formata (z przyczyn wiadomych) no i wywalam nfsa pyta sie czy zostawić sejwki to to daje że tak bo juz dużo przeszłem ok gra sie wywaliła sejwki w mojich dokumentech przenosze se na drugi twardziel później format wgrywam nfsa przesznosze sejwka (tam było kilka plików)do głownego katalogu z grą ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: włancza</span>m a tu pisze żeby zrobić nowy profil .no więc gdzie przeniećś sejwka już wszystkiego próbowałem co znałem prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, podesle Ci to ale jestem len i nie chce mi sie tego szukac. Podaj sciezke dostepu to Ci ja wysle.

Adred ftp zapodałem Ci na maila. Jak byś mógł to zapodaj go przez nocke a biega mnie zawartość katalogu:

Need For Speed Hot Pursuit 2tracksTropics*.*

Spakuj rarem bedzie około 12 MB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobrze... aż wstyd przyznać, ale dałem ciała na całej linii...

wcale nie musiałem zmieniać coolera. poprzedni też jest wystarczajacy... pod warunkiem że się go założy w odpowiednią stronę i dotyka do rdzenia na całej jego powierzchni. jako dotychczasowy użytkownik celiny nie zwróciłem uwagi na wcięcie w radiatorze do durona.

:oops: :oops: :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol:    :lol:  brak mi slow..

ostatnio bylo cos takiego pokazywane na benchmark pl  lamerstwo...  hahahahah

Dobry jestes!!!

Lamerem bylby dopiero jakby krzyczal na okolo, ze jest git kolo i wszystko wie, a potem by powiedzial o tym coolerze. Nawet matematycy myla czasami podstawowa tabliczke mnozenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wina sterów lub openGl u mmnie było to samo sciagnalem stery do wszystkiefgo (nowe) i wszystko smiga O.K. spoxik i wogole

N4Speed w opengl ?? 8O 8O 8O

Niezle niezle!!!!!!

Też się ździwiłem :).

 

ps. serwer ile masz wogóle lat??? Nie sądzę żeby Góral był lamerem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problema...

Mianowicie nie moge się dołączyć do żadnego serwera. Gdy jakiś wybiore to wszystko jest ok, gra zaczyna sie wczytywać, ale jak dojdzie do końca to zonk, zwis... Niestety orginalna płytka mi zaginęła i korzystam z kopii zapasowej :wink: .

Dodam tylko, że gdy to ja jestem serwem to wszystko jest ok.

Towarzysze pomóżcie!!! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też zainstalowałem z kopii zapasowej ;)

Do niektórych serwerów nie chce się łączyc (wywala failed),ale na niektóre serwery łączy i nie ma zwisu, więc to chyba nie jest niedopracowanie gry

jakie tam nie dopracowanie, nie znam sie na tm ale w/g nie gra wyrzyca osobe dolaczajaca sie do gry która ma taki sam CD-KEY co osoba która juz gra. Ktrótko mówic na jednym serwerze nie moze byc osob o takich samych CD-KEY-ach.

 

oczywisie moge sie mylic, to jest taka moja mała teoria.

tak czy sak da sie pograc, ja mam serdni ping 200

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też zainstalowałem z kopii zapasowej ;)

Do niektórych serwerów nie chce się łączyc (wywala failed),ale na niektóre serwery łączy i nie ma zwisu, więc to chyba nie jest niedopracowanie gry

jakie tam nie dopracowanie, nie znam sie na tm ale w/g nie gra wyrzyca osobe dolaczajaca sie do gry która ma taki sam CD-KEY co osoba która juz gra. Ktrótko mówic na jednym serwerze nie moze byc osob o takich samych CD-KEY-ach.

 

oczywisie moge sie mylic, to jest taka moja mała teoria.

tak czy sak da sie pograc, ja mam serdni ping 200

Kumpel ma ten sam problem, ze dochodzi mu do konca i zwis..... A wracajac do cd-keya, jezeli ktos juz uzywa takiego jak ty to poprostu pojawi sie odpowiednia informacja i niebedziesz mugl grac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumpel ma ten sam problem, ze dochodzi mu do konca i zwis..... A wracajac do cd-keya, jezeli ktos juz uzywa takiego jak ty to poprostu pojawi sie odpowiednia informacja i niebedziesz mugl grac.

No to lipa :( . A też ma wersje orginalną inaczej?? Dziwne to bo o CD Key sie nie pluje a potem qpa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko ja mogę. Mogę zrobić również serwer. Tylko że mam cd key'a który jest dość często zajęt.. Ale spoko jak to nie przeszkadza to gramy :)

to sie da ominac... piszcie do mnie na ten temat na priva :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...