Skocz do zawartości
Xon

Need for Speed 6: Hot Pursuit II

Rekomendowane odpowiedzi

no dobra....... to ja zaloze serwerek o 21 o nazwie TWEAK i haselku: Tweakpl :) pasuje?? :) ja gram na klawiszach...... bo paad mam rozwalonego a kierownicy nie mam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neo, a jakie masz łącze?? u mnie moze być lipa z dołączeniem sie do gry :?  bo zawsze mi sie wiesza gdy chce się dołączyć...   :( .

taaaaaaa bo nie napisales do mnie na priva........ :) daj swojego maila na priva.. pogadamy :) co i jak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra.... po dlugich.. i wyczerpujacych wyscigach czas isc z pieskiem :lol: do zobaczenia jutro na trasie :)

Dzieki stary za gre.... super sie wymiatalo :), mam nadzieje ze jutro tez ciupniemy. Koncze robote o 19.15, mam nadzieje ze sie zalapie. Aha bym byl zapomnial, dzisiaj jest oststni dzien w ktorym mam neta od pewnego providera, wiec moze byc lipa :( chyba ze w niedziele niebedzie im sie chcialo tylkow ruszyc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra.... po dlugich.. i wyczerpujacych wyscigach czas isc z pieskiem :lol: do zobaczenia jutro na trasie :)

Dzieki stary za gre.... super sie wymiatalo :), mam nadzieje ze jutro tez ciupniemy. Koncze robote o 19.15, mam nadzieje ze sie zalapie. Aha bym byl zapomnial, dzisiaj jest oststni dzien w ktorym mam neta od pewnego providera, wiec moze byc lipa :( chyba ze w niedziele niebedzie im sie chcialo tylkow ruszyc :)

jutro tez mysle kolo 21 zalozyc serwer :) ja tam mam jutro wolny dzionek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie wczoraj chciałem sobie zagrać na serwerze który

robiliście i nie mogłem się połączyć od paru dni gra się zacina

wywala mnie i nie moe się połączyć ostatnio troche procesor podkręciłem

czy to może być przyczyna,?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...