Skocz do zawartości
SpiderMAN

RN Frost - prezentacja

Rekomendowane odpowiedzi

Fakt, przydaloby sie cos nowego, a nie tylko kolejne kopie WW. Nie wiem czy Frost jest najciekawszy cenowo - bloki.pl maja u sibie Spider EX za 117 zl co chyba jest tez niezla oferta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No test juz niebawem - narazie napisalem recke :)

Mysle ze wydajnosc moze byc minimalnie lepsza od Uriela. Jak jest naprawde to sie okaze narazie to co moge powiedziec to to ze jest bardzo ladnie wykonany - i ja takiego chce ;)

 

A jaka bedzie wydajnosc to sie okaze (IMHO maja zajebist pudeleczka ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No test juz niebawem - narazie napisalem recke :)

Mysle ze wydajnosc moze byc minimalnie lepsza od Uriela. Jak jest naprawde to sie okaze narazie to co moge powiedziec to to ze jest bardzo ladnie wykonany - i ja takiego chce ;)

 

A jaka bedzie wydajnosc to sie okaze (IMHO maja zajebist pudeleczka ;) )

 

Pudełko prawie idento jak w CFD (ino kolor inny).

Pierwsze co mi się nie podoba to motylki :D

Przy choinkach i cybantach zawsze któryś będzie zawadzał ...

PANOWIE - jak już kopiujecie to tylko DOBRE rozwiązania.

Dlaczego NIKT nie daje ryflowanych nakrętek (sam mam takie dorobione i to się najlepiej sprawdza)??

Ciągle albo motyl albo plastikowe talerzyki :(

Kształt plexy na bank zawadza o kondziorki na NF7 (Uriela też zawadzał), chyba że jest krótszy od Uriela o jakieś 2mm.

Podkładek izolujących też nie widzę (ja takie stosuję)

Frezarki ręczne ?? Czyli w zasadzie każdy może wyjść troszku inny (wystarczy że pan frezer zrobi skuche) ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pudełko prawie idento jak w CFD (ino kolor inny).

- i duzo innych nowych rzeczy w pudelku oprocz KOLOROW!

 

Pierwsze co mi się nie podoba to motylki :D

Przy choinkach i cybantach zawsze któryś będzie zawadzał ...

- zanotowano tylko w jednym przypadku, w zadnym innym...

 

PANOWIE - jak już kopiujecie to tylko DOBRE rozwiązania.

- staramy sie :D

 

Dlaczego NIKT nie daje ryflowanych nakrętek (sam mam takie dorobione i to się najlepiej sprawdza)??

- show me :)

 

Kształt plexy na bank zawadza o kondziorki na NF7 (Uriela też zawadzał), chyba że jest krótszy od Uriela o jakieś 2mm.

- Uriel zawadzal w multitopie srodkowym otworem, frost sie miesci - testowane

 

Podkładek izolujących też nie widzę (ja takie stosuję)

- przyjzyj sie bo sa podkladki izolujace... nie tylko Ty jestes najlepszy :)

 

Frezarki ręczne ?? Czyli w zasadzie każdy może wyjść troszku inny (wystarczy że pan frezer zrobi skuche) ...

- technologia wykonania jest tak dopracowana aby kazdy z blokow yl prawie identyczny, jesli chodzi o roznice to na pewno nie beda one mialy znaczeenia na wydajnosci bloku, bo tylko jeden proces w technologi wykonania frosta moze sie "omcknac i troszke przesunac"

 

----

 

strasznie uprzedzony jestes :)

 

btw dzis jade po choinki to ci kupic? czy tylko ceny zobaczyc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- Uriel zawadzal w multitopie srodkowym otworem, frost sie miesci - testowane

Sorry ale chyba uriela multi nie zakładałeś na Abita NF7 :? zawadza nie tylko środkowym otworem ale także cały lewy dolny otwór pod P4 przeszkadza. Żeby założyć go musiałem z lewej strony od połowy wysokości top obciąć do samej podstawy z miedzi, inaczej kondesatory wadziły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale chyba uriela multi nie zakładałeś na Abita NF7  :?  zawadza nie tylko środkowym otworem ale także cały lewy dolny otwór pod P4 przeszkadza. Żeby założyć go musiałem z lewej strony od połowy wysokości top obciąć do samej podstawy z miedzi, inaczej kondesatory wadziły.

frosta zakladalem i nie bylo problemow...

 

na epoxa tez wlazi :D (bo tez byly problemy z urielem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Sorry ale chyba uriela multi nie zakładałeś na Abita NF7  :?  zawadza nie tylko środkowym otworem ale także cały lewy dolny otwór pod P4 przeszkadza. Żeby założyć go musiałem z lewej strony od połowy wysokości top obciąć do samej podstawy z miedzi, inaczej kondesatory wadziły.

frosta zakladalem i nie bylo problemow...

 

na epoxa tez wlazi :D (bo tez byly problemy z urielem)

Zdjecia z poczatku watku za z EPoXa 8RDA3 :D

 

Jak widac wlazlo bez problemu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na epoxa wlazi, a na nf7 bez ingerencji wchodzi tylko wersja z kwadraowym topem, wiem, bo mialem mala akcje wymiany topow. w epoxie wchodzi na styk ta z zaokraglonym topem a multi nie zakladalem.

 

u mnie motylki zaczepialy o szybkozlaczki camozzi na waz 12 OD wiec sadze, ze tu bedzie to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co myslenie kosztuje ? Albo co gorsza boli ? :lol:

taaa ... wymyslic to jedna sprawa.. ale jeszcze zrobic prototyp i przetestowac z innymi... ulepszac itp... to zajmuje "troche" czasu... i "troche" kaski zabiera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu taki namolny marketing mnie wnerwia (a do tego produkt jak wiele innych przed nim - nic nowego)

A takie przechwałki o wydajności też mnie raczej źle nastawiają ...

zgodze sie z toba, dlatego ja nie przechwalam sie tylko czekam na testy... spider ma juz blok i zrobil swoje testy, rozumiem ze mozna brac za obiektywne. Czekam na inne - zobaczymy co jest wart :)

 

a co do postu wyzej, fakt proby ulepsznia i myslenia "co" poprawic a co nie tez duzo kosztuja i czasu a zwlaszcza pieniedzy... :) - dowodem na to jakies 5 spodow miedzianych rozwalonych u mnie na podlodze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Po prostu taki namolny marketing mnie wnerwia (a do tego produkt jak wiele innych przed nim - nic nowego)

A takie przechwałki o wydajności też mnie raczej źle nastawiają ...

zgodze sie z toba, dlatego ja nie przechwalam sie tylko czekam na testy... spider ma juz blok i zrobil swoje testy, rozumiem ze mozna brac za obiektywne. Czekam na inne - zobaczymy co jest wart :)

 

a co do postu wyzej, fakt proby ulepsznia i myslenia "co" poprawic a co nie tez duzo kosztuja i czasu a zwlaszcza pieniedzy... :) - dowodem na to jakies 5 spodow miedzianych rozwalonych u mnie na podlodze :P

a u mnie jeden top ktory polegl :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem krótko.

Fjanie że są tacy ludzie jak Spiderman i inni z Realitynet. Starają się i robią niezlą alternatywe na polskim rynku "blokowym". Widze ze szykuje sie niezła konkurencja [a moze nie] z najnowszym dzieckiem MCS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie ma bata :(( nie ładują się i już! do tego wasz serwis też sie za (i tu powszechnie uznana za wulgarną nazwa męskiego narządu płciowego ;)) nie ładuje, z niczym innym nigdy nie miałem problemów :( więc chyba u wqas coś nie teges :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dlaczego NIKT nie daje ryflowanych nakrętek (sam mam takie dorobione i to się najlepiej sprawdza)??

- show me :)

 

 

Dołączona grafika

 

.

Nawet nie muszą być tak podtoczone - mam takie w w kształcie walca i też prezentują się dobrze i nie wymagają dużo mijsca wokół (moje mają ok 12mm długości i fi ok 8mm)

Jak macie dojście do ręcznego warsztatu 8) to na tokarce takie się trzaska w tri miga (z pręta ino moletkowanie, ucięcie, nawiercenie i nagwintowanie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie muszą być tak podtoczone - mam takie w w kształcie walca i też prezentują się dobrze i nie wymagają dużo mijsca wokół (moje mają ok 12mm długości i fi ok 8mm)

Jak macie dojście do ręcznego warsztatu  8)  to na tokarce takie się trzaska w tri miga (z pręta ino moletkowanie, ucięcie, nawiercenie i nagwintowanie)

gut idea :)

 

wiec zaczynamy :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie też zdjęć nie widać, nie ładują sie i tyle

a co do tego że wyszedł nowy bloczek to się cieszę. zawsze to konkurencja. a co do kopiowania to tera naprawdę trudno wymyślić coś nowego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej, załoga rn czy możecie zarzucić fotką frosta ze zdjętym topem, chciałbym się przyjrzeć jeśli można. thnx.

duza kolekcja fotek pod tym adresem: www

 

Sorry ale chyba uriela multi nie zakładałeś na Abita NF7  :?  zawadza nie tylko środkowym otworem ale także cały lewy dolny otwór pod P4 przeszkadza. Żeby założyć go musiałem z lewej strony od połowy wysokości top obciąć do samej podstawy z miedzi, inaczej kondesatory wadziły.

MASZ Racje zawadza dokladnie o 2,5 mm!!!! BETA Frost sie miescil, kolejna partia juz bedzie poprawiona!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samhain zadziwiles mnie normalnie - zawuazyles ze przybylo Cie w naszej galleri ;).

Jutro jak dobrze pojdzie zrobie test - przepraszam ze jeszcze nie zrobiony ale tester musial przezyc tuning (dolozenie wiatraczka do zasilacza, zlozenie calosci jakos schludnie, poprawa optyczna itp) mam nadzieje ze jutro juz mi sie uda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...