Skocz do zawartości
lyzkov

www.soad.w.pl - strona o zespole System of a down

Czy podoba ci sie moja strona?  

  1. 1. Czy podoba ci sie moja strona?

    • Tak
      2
    • Nie
      1


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chciałem sie pochwalic moja strona

http://free.of.pl/s/soad.metal

Strona o zespole heavymetalowym System of a down. SOAD jest zespolem o nietypowym, ciekawym brzmieniu i swietnie prezentujacym sie na koncertach. Wydał juz trzy plyty: System of a down, Toxicity i Steal this album. Na swoim koncie zespól ten ma takie hity jak Chop Suey!, Sugar, Toxicity, Aerials, Spiders, czy Boom. Strona zawiera historie zespolu, info, galerie, teksty piosenek, tlumaczenia, ciekawostki itd...

 

Jak wam sie podoba? Piszcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli co...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mam być szczery...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Więc proszę się nie obraź....

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ale...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Stronka twoja...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

jest spoko naprawde :) , preloader, projekt graficzny - wszystko spox :D , jest jedno ALE :evil: guziczki cofnij , ulubione, itp mogły być bardziej "czadowe" a nie takie XPekowe, to tyle.

A merytorycznie to raczej się wypowiadł niebede bo się na tym nieznam tzn. zespół afkors znam ale tylko tyle potrafie o nim powiedzieć.

 

Spoko, ALE ZMIEŃ TE GUZIKI :!: , i to już :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

News z soad.fan.pl:

W internecie pojawiła się kolejna tracklista nowego albumu SOAD. Niektóre tytuły są podobne, a poza tym pojawił się kawałek Kill Rock'n'Roll, który był grany przez SOAD na koncertach z serii Axis Of Justice. Do tego krążą plotki, że nowy album ma się ukazać we wrześniu, a trasa koncertowa ma ruszyć od października. (...)

News z Twojej strony:

W internecie pojawiła się następna tracklista najnowszej płyty SOAD. Niektóre tytuły są do siebie podobne a poza tym pojawił się utwór Kill Rock'n'Roll, który był grany na koncertach z serii Axis of Justice (fotki: 1 2 3 4 5 6 7 8 ). Krążą także plotki, że nowy album ma się pojawić we wrześniu, a trasa koncertowa ma ruszyć od października. (...)

Ja rozumiem, ze moga byc podobienstwa, ale bez przesady. Ciekaw tez jestem kto jest autorem tlumaczen na waszej stronie. Ktore pod wzgledem merytorycznym, kolejnosci i nawet ukladu sa identyczne jak na soad.fan.pl. Chciazby nawet tytul piosenki Peephole - niby taki szczegol,a le u Was: Peep-hole - [Judasz w drzwiach] i u nich: Peep-hole - [Judasz w drzwiach], podczas gdy w zadnym innym utworze tlumaczony tytul nie jest w nawiasie kwadratowym. Nie mam zamiaru o nic Was oskarzac, ale nie lubie tak wielkich podobienstw. Pod wzgledem merytorycznym tez kiepsko. Nie ma tu nic innego niz na wielu innych stronach, dlatego nei wiem jaki jest sens robic kolejna o tym samym.

BTW - nie wiedzialem ze jgo ojciec byl muzykiem. Ojciec Johna byl saksofonista, ale o ojscu Serja nie wiedzialem. Moze napisz cos wiecej o tym - na czym gral, czy nagral jakas plyte. Co do sprawy ludobojstwa - pis zdokladnie i wyczerpujaco, albo nie pisz nic. Tekst "Nikt nie chce sie przyznac do tego ludobojstwa" brzmi tak, jakby nie wiedomo bylo kto tego dokonal. O historii z dzidkiem Serja i podrozy nigdy nie slyszalem, ale nie wypowiadam sie na ten temat, bo nie sledze jego zycia na tyle dokladnie. Plusem tej strony jest strona techniczna - wyglada niezle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tłumaczeniach napiszałem że pochodzą ze strony soad.fan.pl.

A tak wogole to moja pierwsza strona i jeszcze sie ucze. Tylko jest problem z operą i nie wiem na razie jak z niego wybrnąć (postaram sie). Chyba jednak powinienem rozwinąć bardziej stronę pod względem merytorycznym i dodać więcej artykułów bo pod względem technicznym i graficznym chyba jest nieźle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...