Skocz do zawartości
harry

Wysylanie SMS'a za granice.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Otoz mam takie pytanko. Bo chce wyslac SMS'a z mojej komorki an komorke do Niemiec (do niemieckiej sieci) do znajomej. Moje pytanie brzmi: Czy ajk bede wysylal tego SMS'a to czy musze dodawac jakies numer do tego co mam na sama komorke? Np: +48? Czy cena bedzie jak za normalnego SMS'a?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakiej sieci jestes Sid, ze sms krajowy kosztuje tyle samo co zagraniczny ?

w kazdej sieci SMS wyslany z kraju z granice kosztuje tak jak zwykly. natomiast SMS wysylany za granica z telefonu z aktywacja "naszego" operatora jest drozszy, ceny sa rozne => infolinia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz wpisać taki nr

+SMS_DO_NIEMIEC_WYSLIJ_MOJ_TELEFONIKU_KONIECZNIE_PRZEZ_BERLIN_WSCHODNI i dalej reszte nr.

 

Wez se strzel baranka o sciane.

 

BTW sms wyslany z PL za granicę kosztuje tyle co PL->PL , natomiast spoza granic do PL kosztuje duzo, za duzo ;]. BTW wysylajac sms na koma z polskiej sieci nie musze pisac w bramce sms zadnyc +XX tylko nromalnie dochodzi? Tak mi sie przynajmniej wydaje ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz wpisać taki nr

+SMS_DO_NIEMIEC_WYSLIJ_MOJ_TELEFONIKU_KONIECZNIE_PRZEZ_BERLIN_WSCHODNI i dalej reszte nr.

 

Wez se strzel baranka o sciane.

 

BTW sms wyslany z PL za granicę kosztuje tyle co PL->PL , natomiast spoza granic do PL kosztuje duzo, za duzo ;]. BTW wysylajac sms na koma z polskiej sieci nie musze pisac w bramce sms zadnyc +XX tylko nromalnie dochodzi? Tak mi sie przynajmniej wydaje ;]masz wpisać taki nr

+SMS_DO_NIEMIEC_WYSLIJ_MOJ_TELEFONIKU_KONIECZNIE_PRZEZ_BERLIN_WSCHODNI i dalej reszte nr.

 

Wez se strzel baranka o sciane.

 

BTW sms wyslany z PL za granicę kosztuje tyle co PL->PL , natomiast spoza granic do PL kosztuje duzo, za duzo ;]. BTW wysylajac sms na koma z polskiej sieci nie musze pisac w bramce sms zadnyc +XX tylko nromalnie dochodzi? Tak mi sie przynajmniej wydaje ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakiej sieci jestes Sid, ze sms krajowy kosztuje tyle samo co zagraniczny ?

w kazdej sieci SMS wyslany z kraju z granice kosztuje tak jak zwykly. natomiast SMS wysylany za granica z telefonu z aktywacja "naszego" operatora jest drozszy, ceny sa rozne => infolinia

Czyli czytajac cennik, ktory mam przed soba gdzie SMS krajowy kosztuje 0,29pln, a SMS miedzynarodowy 0,61pln mam to traktowac jako SMS gdy beda za granica czy gdy bede wysylal za granice ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wysyłałem w ubiegłym roku (w tym zresztą też) sms-y do szwecji i o dziwo płaciłem 50 gr netto za sztukę (według cennika ERY)

Więc kolego meehow proszę nie bądź taki pewny tego co piszesz.

 

ps. sms-y były słane z polskiej sieci ERA do szwdzkiej sieci (nie pamiętam nazwy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mowie tylko jak mam w simplusie :) i prosze nie przekrecaj mojej ksywki, bo ja nie jestem jakas krowa meehow ;] tylko tak z angielska i trendy :> . Cornholio, jaka masz taryfe, moze masz jakas stara i siakies dziwne ceny w niej sie znajduja? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale nigdzie wcześniej nie wspomniałeś że chodzi o Twojego plusa ...

dlatego całe to zamieszanie i upieranie się że tak właśnie jest.

Trzeba było zacząć posta od słów: "bo u mnie w Plusie to mam sms-y po ...."

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam telefon w Plusie. chce wyslac sms do Francji (+33) do znajomego ktory ma tam kom w roamingu(Era). czyli jako numer odbiorcy wpisuje +33698zzzyyy . robie tak i pokazuje mi sie komunikat ze nie mozna wyslac wiadomosci... OCB? powinienem wpisac 48 zamiast 33?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...