Skocz do zawartości
model1

Czy opyla sie wymieniać???

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taka grafe: Prolink Ti 4200 128Mb VIVO. Opłaca mi się wymienić na Ladeka Fx 5700 128Mb non VIVO??? Niemam za dużo kasy więc musiałbym sprzedać jedną kość pamięci 512Mb samsunga i już bym móg wymienić. Opyla się czy nie? :?: :?: :?

 

Tylko mi nie mówcie że ten post już był :!: :!: :!:

Przeczytałem troche tych postów i w ciąż mam mętlik w głowie :idea: [/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten fx ma podobną, jak nie niższą wydajność. Jedyna jego zaleta to i tak marny DX9... Jakbyś przeczytał kilka stron tematu o grafach, to byś nie zadawał takich głupich pytań ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO nie oplaca sie . wogule IMO nie oplaca sie brac zadnego fx'a bo kazdy ma swoj wydajniejszy i przewaznie tanszy odpowiednik ati . (niechce tu zaczynac war , jest to moja opinia nie jestem zadnym fanatykiem ati czy nv tylko trzezwo patrzacym na stosunek wydajnosc/cena userem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra, ja sie wtrące gdyż jestem fanatykiem nvidi 8)

nie kupuj fx bo to najgorsze co stworzyła ta firma.

IMHO kupnij sobie radka 9600 jak zależy Ci na efektach dx9, ale ta karta w dx8.1 i tak jest gorsza od twojej.przykro mi :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co mam zrobić? Czekać czy kupywać moim zdaniem lepiej będzie jak wymienie co wy na to :?: :?: :?:

Jest jeszcze mały proble dla którego musze spi..rzać z moim prolineczkiem a mianowicie żle wyświetla obraz i na ekranie jest mgła!!!!! normalnie jak by się coś spiep...ło!!! Dlatego musze coś kupić zamiennie!!! Niemówcie żebym poczekał tylko doradżcie jaką brać :!: :!: :!:

Bo może jeden z jelonków ją chapnie!!!!!

Dlatego raczej wezmę tego Fx5700 tylko jakiej firmy? Laidatek będzie dobry czy lepiej MSI? A może coś innego

NIE NAMAWIAJCIE MNIE NA RADEONA BO MAM SWOJE ZDANIE!!! :!: :!: :!: :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

leborg chcesz go wpędzić w kłopoty finansowe :]. Jeżeli musisz wymieniać na fx to litości nie na 5700 weź coś z ultra, a z ati polecam 9500 non pro, mozna z niego z robic pro(nawet slyszalem o hardkorowych przypadkach robienia z tego 9700 ale to chyba mity)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LPC mam chrapkę• na takiego radzia jak masz ty:9600xt sapphire. Myślisz że to lepsze od fx 5700 ladetek?

Chodzą ci wszystkie starsze gry? Tylko odpowiadaj na serio!!!!

Podaj mi wynik w 3dmarku2003 możesz przesłać na e-maila:model1@wp.pl

Dzięki :lol: :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaką brać grafe jestem zdecydowany na fx5700 Ladeka bo wiem że to jest w miarę stabilne to jest dla mnie sprawdzone bo tę grafę ma kilku moich kumpli!

Wiem tylko że jest w tym zwalona obsługa pixel shader 2.0

czy czegoś w tym stylu

Niewiecie może czy to jest prawdą?

Podobno będą trochę źle chodziły nowe gry takie jak: Half L. 2 i DOOM III czy to prawda????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...