Skocz do zawartości
FiSz

Enlight + CHIEFTEC

Rekomendowane odpowiedzi

co myslicie o budzie:

ENLIGHT PA-410217

http://www.barwkomp.pl/index2.php?id2=menu...0217&kat=&pkat=

moge ja kupic za 220 zl a potem dostane jeszcze zwrot vatu czyli wydam na nia 187 zl :D

zasilke z niej przeloze do innego kompa na ktorym teraz jest (tfu)L&C 235W(tfu) a do enlighta wrzuce CHIEFTEC'a HPC-420-302-DF 420W za jedyne 229 zl (po zwrocie vatu) czyli razem 416 zl a za ta cene nie dostane lepszej obudowy z zasilką 420W a moze sie myle?

 

p.s. niestety zwrot vatu otrzymam tylko z tego jednego sklepu a tam najlepsza obudowa to wlasnie ten enlight zastanawialem sie takze nad modecomem magic II za 129 bez vat

p.s 2 zadam jeszcze jedno pytanko: na starych plytach glownych nie bylo mozliwosci blokady taktowania PCI i w zwiazku z tym mam pytanie jaki max zegar moze wytrzymac np dysk twardy lub k. dzwiekowa czy 37 mhz to juz za duzo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzizas :!:

jaki telefon zaufania?

postawilem dwa pytania wiec prosze o odpowiedz ludzi ktorzy cos na ten temat wiedza. opisalem sytuacje zeby ludzie nie pisali zebym sobie kupil bude chiefteca i odliczyl vat od niej.

dzizasx2 jakie nicko kradztwo??? nick byl wolny a ja od 10 lat mam ksywe fisz wiec o czym ty do mnie rozmawiasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(tip: z tekstu jasno wynika ze tej obudowy jeszcze nie kupilem)

__________________________________________________________-

dla mniej kumatych, ktorzy nie potrafią wyluskac tresci z krotkiego tekstu:

 

1. czy obudowa ENLIGHT PA-410217 jest warta swojej ceny? (slyszalem ze obudowy enlighta sa dobrej jakosci ale zadnej nie widzialem wiec pytam. Moze ktos z was ma ta obudowe?)

2. Jake mozna ustawic maksymalne bezpieczne taktowanie dla PCI (czy 37 mhz to za duzo?)

 

zgadzam sie ze moj pierwszy post jest nico rozbudowany ale jest to dla mnie wazna sprawa bo wreszcie po 5 latach zmieniam swojego zasluzonego kompa (533 mendocino 98 ram..... :D ) na porzadny sprzet i chce zeby byl idealny :wink: (za rozsadna cene) a wydanie ponad 500 zl( 400 bez vat) na obudowe i zasilke to dla mnie cos nowego :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...