Skocz do zawartości
TRUST

Tt XaserV WinGo V7000

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Właśnie zastanawiam się nad wymianą obudowy. Od trzech lat mam bigtower jakiegoś no name i trochę w niej gorąco, pozatym już "niewygląda" :P. Wszystkie plastiki na napędy zewn. ( 4 dziury) są ściągnięte, wszystkie blachy przy PCI już dawno wyrwane. Do tej pory była otwarta. Niestety przy Volcano 11 niespecjalnie da się wysiedzieć, mając go na poziomie ucha, więc obudowę zamknąłem no i zrobił się niezły piecyk. Tak czy inaczej chcę kupić jakąś obudowęi powiedzmy, że jestem w stanie wydać na nią tyle co na Tt XaserV WinGo V7000A i własnie o nią chciałem zapytać.

Czy ktoś może zetknął się z tą obudową ? Jak z jej głośnością ( nie wliczając coolera procka i zasilacza) ? Oczywiście nie chcę sobie dokupić dodatkowego hałasu, a jednocześnie ta konkretna obudowa wydaje się mieć chłodzenia dosyć dużo a przy tym jest w miarę zamknięta i może tego Volcano nie będzie słychać aż tak bardzo jak w tej chwili - wiadomo -cudów całkowitego wyciszenia się nie spodziewam. Podejrzewam,że chałas po zamknięciu tego V11+ dodając do niego wentylatory zintegrowane, będzie podobny jak teraz.Chłodzenie wodą z wielu powodów u mnie odpada,dlatego pytam o taką chłodzoną wiatrakami. Rozważam jeszcze jakiegoś Big Tower DRAGON z Chiefteca, ale dodając do ceny zakup dodatkowych wentylatorów, to wychodzi chyba drożej niż ten Thermal Take. Z góry dzięki za opinie.

 

Pozdrawiam

TRUST

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

olej te odpustowa bude tt i kup sobie chiefteca takiego jak chciales. volcano 11 sprzedaj na allegro i kup tt silentboosta http://www.4max.com.pl/produkt.asp?g=24&gg=19&id=367 .

 

bedziesz mial i fajna bude i cisze. brat jedzie na xp 2.4+@3.0+ (do tego silentboost + chieftec 360W z dwoma wiatrakami) i jest ok. nie ma jakos super chlodno, ale ma cicho i stabilnie.... przy zamknietej budzie oczywiscie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fakt - brzydka jest jak krowi placek na odpuście, natomiast weszłaby elegancko pod biurko, w związku z czym nie byłoby jej widać :P i faktycznie zostanę chyba przy Chieftecu, bo przynajmniej jakoś wygląda po ludzku. A co do coolera, to u mnie na Athlonie 2Ghz jest przy zamkniętym pudle, po "rozgrzaniu" jakimś 3D koło 54 stopni na procku - w pomieszczeniu koło 27, w zimie było koło 47 - jak to wygląda pi razy drzwi na Silentboosterze ?!?!

 

 

pozdrawiam

 

TRUST

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...