Skocz do zawartości
pentliczek

Mafia

Rekomendowane odpowiedzi

skoro ktos pisal, o alternatywnych zakonczeniach... to nie wiem, czy wiecie, ale w misji "Better Get Used To It" (w pl to chyba cos w stylu "Lepiej do tego przywyknij") tez jest alternatywne zakonczenie - wtedy poscig jest krotszy i przeciwnik pieknie uderze w sciane przy jakims parkingu ;)

(zakonczenie nie rozni sie tak, jak w misji "Creme de la Creme", ale tez jest ciekawe i warto natrudzic sie, by je zobaczyc :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właściwie źle sformułowałem zdanie miało ono brzmieć: "Właściwie żadne części karoserii nie odpadają"

 

Widziałem to wszystko o czym piszesz ale nie uważasz, że gdyby części karoserii odpadały tak jak w driv3r to nie byłoby to lepsze od zarysowań.. ?

Odpadaja przy wybuchu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobno 3 kolesi od MTA (multi dla GTA) się za to wzięło...

 

UPDATE!:

 

History

 

We started in the end of December 2006 and we've had a lot of progress since then. On 3 January we had a client and a server ready, that only synchronized (from now on called "synched") player movement (x, y and z) to another actor. By the end of January we had synched more things, like player animation and player shooting.

 

In February we worked on an in-game GUI (Graphical User Interface) for the mod. Currently we're working on a console, and later we will work on extra things, like a server browser for instance.

 

We've come a long way since the start of the mod, but it's really a lot of work and we have to do lots of researching almost every day.

więcej na : http://mafiascene.com/forum/viewtopic.php?t=13480

 

UPDATE2:

 

jest prawie pierwsza rano, lol, gadałem na ircu z twórcami moda, twierdzą, że zostały im do zrobienia tryby gry, jakieś arty 2D (typu wskaźników jaką brón niesiemy itd, ogólnie grafika do huda). ponad to mówią, że nie chcą zmieniać gry - najlepiej pozostawić mafię taką jaka jest. oczekiwane tryby gry: dm, ctf, tdm i walka na kulki śnieżne. lol coś wspomnieli też o możliwości tworzenia trybów gry przez zwykłych śmiertelników.

 

w pierwszej wersji beta ulice będą puste, nie znajdziemy tam również przechodniów. jak dla mnie to na plus bo nie będzie lagowało ;)

 

ide spać

Edytowane przez AAF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby tylko wbudowali jakiegos anticheata do tego multi , bo jak sie okaze ze wystarczy wlaczyc jakiegos najzwyklejszego trainera by miec godmoda i unl. ammo to bedzie niezly zonk.

 

oczekiwane tryby gry: dm, ctf, tdm i walka na kulki śnieżne

Zapowiada sie naprawde ciekawie , zwlaszcza ta walka na kulki :D :D

Edytowane przez Astro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozecie mi wytlumaczyc jak koniowi jak zwiekszyc draw distance ponad mozliwosci graficznego menu z gry ?

Jakims moedm to sie da zrobic ale albo ja nie potrafie angielskiego albo wszedzie blednie opisuja.

Podobno mozna possac moda DC|ED i nim to zrobic ale wszedzie gdzie lezy to jakas wersja w ktorej trzeba znac haslo i uzytkownika. Pisza, ze jezeli ktos ma taka wersje to znaczy ze possal zla. Po czym podaja linka do nastepnej niby dobrej wersji i po jej odpaleniu mamy ta sama wersje w ktorej trzeba znac haslo.

Wiec moze jest inny sposob na zwiekszenie odleglosci wyswietlanego obrazu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam się nad tym zastanawiałem i znalazłem takie zdanie:

 

"You can increase the draw distance, but the map was not designed for it, as in, there is no building texture hiding behind that fog you want to eliminate."

 

Oraz taką fotkę, ALE to tylko z moda jakiegoś, normalnie podobno nie da się w ogóle grać z większym draw distance.

 

http://galeriebar.free.fr/coppermine/album...ontVueVille.jpg

 

ale jeszcze będę szukać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W miesice to jest podobno prawda. Graficy z IS nie przypuszczali, ze ktos bedzie chcial zwiekszac DD i nie wzieli pod uwge takiej opcji jak wyswietlanie budynkow za "mgla".

Gdy zwiekszamy DD to i tak budynki nie sa rysowane.

http://img396.imageshack.us/img396/1751/njjhjhjh7kk.jpg

 

Ale za to tereny ta i np. poza miastem wyglada to bajecznie

http://img301.imageshack.us/my.php?image=52oa.jpg

http://img132.imageshack.us/my.php?image=11jj.jpg

http://img99.imageshack.us/my.php?image=29be1.jpg

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

No tak ale przy takim rozmachu byłyby i bardzo ładne wymagania znając lenistwo programistów... Mi się wydaje że w Mafii nie najważniejsza jest grafa tylko... klimat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak ale przy takim rozmachu byłyby i bardzo ładne wymagania znając lenistwo programistów... Mi się wydaje że w Mafii nie najważniejsza jest grafa tylko... klimat :)

Fanom tego tlumaczyc nie trzeba. Po 5 latach nadal w to gram wiec sam widzisz.

Ale taki DX8 by sie przydal albo chociaz w DX7 z ostrymi teksturami bo juz dzisiaj jakosc takstur na budynkach razi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

Nie no może być nawet 9.0c (wyobraźcie sobie te efekty rozbłysku słońca HDR stojąc sobie w garniturze na moście...) ale tak zrobione aby ludzie z kartami obsługującymi tylko DX7 też mogli sobie pograć.

 

Aha - gdyby remake powstało - wyobraźcie sobie jaką powierzchnię to zwiedzania raczej zaserwowaliby nam twórcy :D GTA:SA to MINIMUM :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zajefajny mod!: http://esaul.finewaystudios.com/index.php?odkaz=novinky

 

polecam obejrzeć tam sscreeny, wersja angielska właśnie jest tworzona, czeską można już pobrać ale ja poczekam na eng.

 

co w tym modzie fajnego? :

 

Cantrell city

- completely new missions

- new models

- new scripts

- new sounds

- and etc.

 

no i oczywiście czasy teraźniejsze, fajne ubranka mają ludzie tam

aha jeszcze oczywiście nowe, większe textury

Edytowane przez AAF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście zajefajny.. oczywiście nie rozumiesz, że urok Mafii polega na tym w jakich czasach gra się znajduje? (A może fabuła raczej...) a do tego te tekstury na modzie wyglądają mało profesjonalnie, jakby w paintcie robione..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiście nie rozumiesz, że urok Mafii polega na tym w jakich czasach gra się znajduje?

 

lol oczywiście, że rozumiem, ale chodzi mi głównie o nowe misje bo ja już wszystko przeszedłem i szukam czegoś nowego :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

A gdzie tam, GTA wygląda dużo lepiej.

Sorki ale nie o grafę się tu rozchodzi a niepowtarzalny klimat Mafii którego w gta nie znajdziesz - tam biegasz z pałką jako zwykły koleś od brudnej roboty, w Mafii masz garnitur, colta i STYL a to BARDZO buduje grę.

 

Niestety większośc młodych graczy powiem - Mafia? Jak to wygląda?! Beee!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki ale nie o grafę się tu rozchodzi a niepowtarzalny klimat Mafii którego w gta nie znajdziesz - tam biegasz z pałką jako zwykły koleś od brudnej roboty, w Mafii masz garnitur, colta i STYL a to BARDZO buduje grę.

 

Niestety większośc młodych graczy powiem - Mafia? Jak to wygląda?! Beee!!

Komentowałe(ś)m modern moda, a nie oryginalną Mafię, więc nie widzę problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam obejrzeć tam sscreeny, wersja angielska właśnie jest tworzona, czeską można już pobrać ale ja poczekam na eng.

 

co w tym modzie fajnego? :

 

Cantrell city

- completely new missions

- new models

- new scripts

- new sounds

- and etc.

 

no i oczywiście czasy teraźniejsze, fajne ubranka mają ludzie tam

aha jeszcze oczywiście nowe, większe textury

To jest tylko demo,ale prezentuje się ciekawie. Fajną muzykę tam wrzucili,pasuje do tego moda. A co do nowych misji,to oni po prostu pozmieniają położenie niektórych aut na mapie i poprzestawiają paru przeciwników,ewentualnie nieco zmienią naszą drogę,może jeszcze po mieście będą jeździć inne auta.

Co do moddingu gry,cóż,jedni lubią lata trzydzieste,inni wolą pobiegać po świecie "aktualnym",kwestia gustu.

Ja lubię robić z Mafii GTA z prostego powodu,dla mnie GTA miało beznadziejny silnik. Ot,raz lekko pukniesz samochodem w drzewo i już odpada zderzak albo maska. A w Mafii? Samochody pięknie się gniotą,do tego w tych modach też odpadają części aut,lecz nie z taką prędkością jak w GTA. No i nie podoba mi się "kruchość" aut w GTA.

Co do Modern Moda przyznam ze jest mocno średni,ale już Hesaplasma Mod jest w mojej opini całkiem niezły.

PS. Już wcześniej miałem tego Catrell moda,ale dopiero teraz zagrałem w "kampanię" i widzę że to naprawdę nowe fajne misje. Odwołuje to co powiedziałem wcześniej :P Czekam na pełną wersję moda.

Edytowane przez melonino

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...